Vyřízení objednávky
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Perfektně zabaleno, rychlé dodání
Super zboží
Skvěle zabalené
Perfektní domluva
Již jsem objednala dvakrát a určitě ještě objednám!
Rychlost dodávky, dokonalé zabalení, rostlinky v kondici, těším se, až začnou kvést. Koupím další, až dorostou a budou k prodeji. Děkuji za přístup a ochotu.
Nádherný rostliny, skvělá komunikace, krásná cena a ochota Paní na 1*
Skvělá komunikace, miluju to, že je vše baleno s ohledem na životní prostředí
Rychle doručeno. Skvěle zabaleno. Hezké rostliny. Mohu jenom doporučit.
Sazenice zvonku je pěkná
Sazenice koniklece, ostrožský je mala a nejhorší je suskarda, je skoro žlutá
Skvely pristup, komunikacia a kvalita produktov
Skvěle zabaleno a popsáno.
sazenice ve skvělém stavu, příznivá cena
Chválím vše,komunikace,balíček pěkně zabalený,květiny dlouhou cestu přes celou republiku ve výborné kondici,mohu jenom doporučit!!!!!
Komunikaci, rychlost, pečlivě zabalené, kvaliata rostlin
Komunikaci, rychlost dodání.
Kvalitu sazenic
Všechno dorazilo v pořádku, hezky ekologicky zabaleno, cenově přístupné
Dobře zabalené sazenice v dobré kondici.
Rychlost dodání, perfektně zabaleno, jsem moc spokojená.
Můžu doporučit, sazeničky přišly přes zásilkovnu a byly v pořádku. Nebojte se objednat. Dodání bylo také rychlé.
Opakovaný nákup opět bez problémů, ekologické balení, dobrá cena, fajn komunikace :-) Obchůdek doporučuji :-)