Spokojen již mnoho let
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
rychlé, bez problémů, vždy nějaká dobrůtka pro psa jako bonus potěší :)
rychlé vyřízení objednávky a vždy roztomilý lísteček se jménem, kdo objednávku chystal. Vždy mám úsměv na rtu. Moc milé.
Rychlé dodání zboží.
Jsem spokojen z rychlosti a velmi dobrým výběrem krmiv.
Nevim čím to může být.Když platím online Kartou nákup.Tak to strašně špatně jde.Tím pádem nevím jestli je chyba na vaší straně a nebo ne mé střeně.Užvice krát se stalo že zboží bylo objednáno vícekrát.
rychlost
Rychlost, balení, vše super
Nakupujeme zde cca půl roku a pokaždé je vše v naprostém pořádku.
Momentálně jsem byla velmi překvapená masovými konzervami k balením granulí značky Petkult. To bylo super.
Lepší cena při koupi 2 balení velkých balení Petkult
Rychlost, spolehlivost. Nakupují již roky a spokojenost.
přístup obsluhy
přesnější informace o době dodání zboží na prodejnu,abych nemusela chodit 2x.
přehled zboží,rychlost dodání
Nikdy žadny problém
Baleni
Nabídku, přehlednost, rychlost dodání.
doprava nefunguje
Rychlé dodání,dobře zabaleno,dáreček navíc
Rychlost,vstřícnost, zájem o zákazníka.Velmi milá operátorka.Děkuji
Prostě super
Vše OK. Hlavně to bylo rychle.
rychlost a výběr
Super, rychlé dodání, dobře zabalené, zboží bylo v pořádku
