Nic, dvakrát neposlal vec, doručení je není spolehlivé
Tento e-shop jsem měla dříve velmi ráda, hlavně kvůli kvalitě oblečení a spolehlivému doručení. Bohužel v roce 2026 šla úroveň rapidně dolů a po dvou špatných zkušenostech v řadě si příště hodně rozmyslím, než zde znovu nakoupím.V lednu mi objednané zboží nedorazilo vůbec a musela jsem žádat o vrácení peněz. Překvapilo mě, že jejich tištěný magazín mi do schránky chodí bez problémů, tak jsem si řekla, že šlo o ojedinělou chybu a dala jim druhou šanci. Bohužel se situace opakuje. Před pěti dny jsem vytvořila novou objednávku, peníze si ihned strhli z účtu, ale zboží dodnes nebylo ani odesláno.Je to škoda, ale momentálně nákup v tomto obchodě rozhodně nedoporučuji.
Zobrazit reakci obchodu Atlasformen.cz