Zboží dorazilo jenom částečně, hlavní věc ( košile) nedorazila, bez pořádného vysvětlení a omluvy. Bez košile byl zbytek zakázky nepodstatný. Nakupoval jsem u vás často, ale poslední dobou je doručení čím dál horší. Po těchto zkušenostech to byla asi moje poslední objednávka, pokud dodatečně slíbená košile nedorazí.
Zobrazit reakci obchodu Atlasformen.cz