Hlavička stránky
Logo obchodu Věcičky.cz - Little Things

Věcičky.cz - Little Things

98 % spokojených zákazníků

1 034 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 1 233 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Diana.kotkovapřed 42 minutami
Doporučuji obchod

rycjůpst a spolehlivost dodávky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jarca.kpřed 11 dny
Doporučuji obchod

Kvalita výrobků, nakupuji opakovaně, nemam co bych vytkla

Nahlásit
Nahlásit recenzi
vaskova.erikapřed 11 dny
Doporučuji obchod

Kvalitu, rychlost dodání

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ilona.krejcipřed 12 dny
Doporučuji obchod

Naprosto všechno, jako vždy vše perfektní

Nahlásit
Nahlásit recenzi
lenkam27před 17 dny
Doporučuji obchod

Kvalitu zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
renata.tutschovapřed 21 dny
Doporučuji obchod

Rychlost a krásné věcičky.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
hana.kotrbackovapřed měsícem
Doporučuji obchod

To, ze ty kalhoty nepadaji a vydrzi opravdu dlouho

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Janadomianovapřed měsícem
Doporučuji obchod

Příjemný materiál

Nahlásit
Nahlásit recenzi
macakovaterezapřed měsícem
Doporučuji obchod

Mame cely komplet z tecnostrech a doma jeste podedene vesty ze stejneho materialu a je to topka..vypada to krasne a vse je funkcni..prdola to nosi denne.:-)

Nahlásit
Nahlásit recenzi
petraronpřed měsícem
Doporučuji obchod

příjemny materiál

Nahlásit
Nahlásit recenzi
cespivova.simonapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Rychlost dodání Kvalita zboží

Nahlásit
Nahlásit recenzi
lukaplanovapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Materiál je pružný a hezky prilnavy

Nahlásit
Nahlásit recenzi
bojdovakaterinapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Vše super, střih, materiál, vzor..

Nahlásit
Nahlásit recenzi
hradkova.lucipřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Kvalitu obleceni, precizni upravu, barvy a motivy

Nahlásit
Nahlásit recenzi
KristynaVycichlovapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Klavita zbozi, desing, rychlost dodani

Nahlásit
Nahlásit recenzi
annatuckova95před 2 měsíci
Doporučuji obchod

Věcičky úžasné, super příjemný materiál ten modal, jsem celkově spokojená.

Jediné co bych vytkla je asi nešťastně ušitá čepička. Ten vnitřní lem je přichycený pouze na stranách, není přišitý po celé délce, chápu že by to asi nevypadalo pěkně, ale asi bych čepičku ušila rovnou ze dvou vrstev. Když synovy sjede do obličeje nebo mu ji více stáhnu, tak při vytažení z obličeje mi ten lem vyjíždí. Ale jinak je perfektní.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Spitzerovazanetapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Funkčnost, lehkost,

Nahlásit
Nahlásit recenzi
firtovanadapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

Krásné čepičky

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Ověřený zákazníkpřed 2 měsíci
Doporučuji obchod

poukaz přišel rychle

Nahlásit
Nahlásit recenzi
bucinska.hanapřed 2 měsíci
Doporučuji obchod, ale...

Rychlé dodání.

Zklamalo mě balení. Oblečky přišly pomačkané - samozřejmě je budu prát, ale radost je větší, když je oblečení pěkně zabalené. To je jediné co bych vytkla, jinak zde ještě určitě nakoupím.

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Platba

Bankovní převodHotověDobírka

Doprava

Česká poštaPPL

Výdejní místa

Vlastní místaZásilkovna

Kontaktní údaje