Před 5 dny jsem objednal, ihned zaplatil. Dodnes zboží není v expedici. To přece není dnes trend, čekat na objednávku z e-shopu týden. Hodně špatný postup Bioúly. Ani není telefon, kde se mohu zeptat na to, kdy se uráčí zásilku odeslat. Byl bych rád, pokud by mě někdo kontaktoval. Měl to být dárek. Oslava dávno proběhla.
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost, kvalita, profesionalita
Kvalita zboží.
V areálu výrobní závodu hlavně okolo skladu trochu poklidit.
Kvalitné opracovanie dreva i keď s menšími nepresnosťami, ale to není až taký veľký problém. Ináč z mojej strany všetko OK.
Stavebná zábrana sa už nedáva ako súčasť varroa dna. To ma dosť sklamalo, že sa to predáva samostatne.
Objednal jsem vše co měli skladem. Po 14 dnech jsem stále nic nedostal. Telefon nikdo nebere.
Tovar mi este nedorazil
Dodací lhůta
Dlouhá dodací lhůta i když bylo zboží skladem
Kvalita produktů
Trochu delší doba doručení
Dlouhodobě vlastní výrobky Bioúly-Domestav-vysoké kvality možná jedny z nejlepších na trhu.
Velmi dlouhé dodací termíny. Musíte počítat s cca 14 dny od objednávky.
