Registrovaný uživatelpřed 4 lety
Zboží js objednala před měsícem a zaplatila.Bohužel doteď nedorazilo a na mé maily se nikdo ani neobtěžoval reagovat..Takže nemám ani zboží ani peníze...
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Zboží js objednala před měsícem a zaplatila.Bohužel doteď nedorazilo a na mé maily se nikdo ani neobtěžoval reagovat..Takže nemám ani zboží ani peníze...
Zboží za dobré ceny, možnost objednat různá množství, fungující a vstřícná infolinka :-), dárek k objednávce.
Dodání se docela protáhlo kvůli položce, která nebyla na skladu.