Přehledné internetové stránky a snadná objednávka
Zboží mám zaplacené,ale ani po 4 týdnech stále nepřišlo
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přehledné internetové stránky a snadná objednávka
Zboží mám zaplacené,ale ani po 4 týdnech stále nepřišlo
Příliš dlouhá dodací lhůta!!!!!
komunikaci
zklamalo mě to, že jsem nedostala takový počet vrutů a šroubů kolik bylo předepsáno v návodu a nebo tam byly šrouby, které byly krátké to byla jediná závada.
Zboží přišlo v dobré kvalitě a v pořádku. Již jsme kupovali nábytek po několikáté a po každé bez problému.
Zboží přišlo brzo a v dobré kvalitě
Ochotu ihned vyměnit poškozenou desku u komody.
Dlouhá doba dodání poškozené desky.
Dobré komunikace, rychlé dodání
Rychlost dodání, kvalita zboží
Na obrázku zboží vypadá jinak, než ve skutečnosti. Kupovala jsem sedačku,sice je velkých rozměrů, má úložný prostor, ale polštáře co jsou k ní na obrázku vypadají k sedačče přidělané a "naducané". Ve skutečnosti jsou polštáře na 3 díly a ještě vycpané "měkkými kuličkami" a po opření se musí pořád natřepávat... Jinak sedačka došla odřená a na to, že je to ruční práce, některé díly nezapadaly do sebe. Bohužel nemůžeme reklamovat, protože jsme do ní při skládání do sebe, vrtali.
Chybějící šroubky, viditelné škrábance... Se sedačkou nejsem spokojena.
Docela hezky zabalene. Zda se, ze v poradku dosla
Vice se uvidi po slozeni - je to dárek
Preposlano z Polska cca za 10 dní.. Materiál tragédie ulámané popraskane oloupané bílá min. ve dvou odstínech.
Rychle dodání
Stav zboží, chybějící šroubky a poškrábaná jedna strana skříně
Rychlost dodání
Dopravce od Signal nabytku si naúčtoval 300 Kč za výnos za dveře do přízemí, nedodal žádný doklad na tuto částku a neupozornil předem že tuto částku za vyložení z auta bude chtít
rychlost dodání
komunikace obchodu
kvalita (bylo nám jasné, že je zboží levné, že neočekáváme zázraky), ale i tak jsme čekali, že vydrží o trochu víc
Cena,rychlost dodání,komunikace,dovoz.
Poškozené zboží
Vše, mnohokrát děkuji.
Díry na kolíky byly hluboké!!!! Po nasazení kolíků se kolik prošel skrz takže mám díru ve vrchní desce!!