Rychlost komunikace
Čekání na naskladnění..... chcou ji všichni...
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Rychlost komunikace
Čekání na naskladnění..... chcou ji všichni...
objednala jsem nábytek 11.12.2020 a do dnešního dne jsem objednávku neobdržela,
Cenu
Rychlé dodání
Skládání je to hrůza
pěkné fotografie na webu
realita je však jiná
Rychlost
Že ještě nepřišlo
internet.stránky
zboží není skladem,čekání cca 50.dní
Doba dodání 1,5 měsíce
rychlost dodání
kvalita
Rychlost dodání, cena a perfektně zabaleno
Na stránkách firma inzeruje doručení zboží svým dopravcem a možnost vynesení zboží do domu, jediná možnost dopravy je ale přes poštu a ta zboží doručuju jen před dům.
Cenu
Vše ostatní
Lhůta dodání oproti inzerci
Na webu bylo napsáno doruceni 5dni!!a na mail napsano vic jak 4tydne!! Proto je objednavky zrusena. Ckam dal na penize. To ne je normalne. Posledni krat bylo u vas objednane.
rychlost vyřízení a dodání zboží
Nedostupnost zboží
Stěna i botník jsou pěkné a za tu cenu i odpovídající kvalita, ale pro potřebu větší rodiny je to malé.
Háčky jsou z plastu a navíc jejich umístění je nepraktické. Jeden nahoře a druhý dole, ten je však k ničemu. I bundy visí až na zem. Zavěšení celé stěny na dvou háčcích je nepraktické a může dojít k jejich vysazení a tím k pádu stěny. Horní deska, dík zavěšení, která vše spojuje, se větším zatížení bund a kabátů prohýbá a mohla by prasknout. Botník má malé kóje. Při větší botě (45), se nevejdou dva páry vedle sebe.
Zbozi nedoslo v terminu, ale se zpozdeni a baleni nebylo kompletni.
Skříň nesedí, hýbe se ,panty nedoviraji
Rychlé dodání,zboží přišlo v termínu a v pořádku