Dobrý den paní Lucie,
V první řadě Vám děkujeme za Vaši zpětnou zprávu. Mrzí nás, že na Vaší straně není 100% spokojenost. Zde se Vám velice omlouváme, ale naše společnost má ve své nabídce prakticky jen pouze použité zboží, NE nové. Na každé produktové kartě tuto informaci poctivě uvádíme, že se jedná o použité zboží - typ zboží/použité. S touto informaci dále setkáte prakticky na každém kroku na našem e-shopu od produktové karty, bannerů, pojmenování internetové adresy v dané sekci, obchodních podmínek a dalších. Na naší straně se maximálně snažíme naše Vážené zákazníky informovat o kvalitě zboží. Proto každý produkt dále dělíme na kvalitu A a B.
Ve výjimečném případě se stane, že zákazník tuto informaci přehlédne a cítí se poškozený, protože měl pocit, že si objednal nové zboží a dorazilo mu použité a cítí se poškozen, než si tuto záležitost objasníme.
Neváhejte se na nás opět obrátit, když budete cokoliv potřebovat. Rádi se o Vás opět postaráme.
Ještě jednou Vám děkujeme za vše.
Mějte hezký den.