Objednávala jsem již podruhé a se vším jsem byla spokojená.
zbytečně veliká krabice vycpaná spoustou plastových ,,sáčků" opravdu by stačilo menší balení když toho člověk nemá moc objednaného.
Zobrazit reakci obchodu GymBeamPouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Objednávala jsem již podruhé a se vším jsem byla spokojená.
zbytečně veliká krabice vycpaná spoustou plastových ,,sáčků" opravdu by stačilo menší balení když toho člověk nemá moc objednaného.
Zobrazit reakci obchodu GymBeamrychlé vyřízení
Zobrazit reakci obchodu GymBeamrychlost dodání a super ceny
Zobrazit reakci obchodu GymBeamsuper zabalené, rychlost dodání, dárek
Zobrazit reakci obchodu GymBeamRychlost doručení, samotnou vestu, která je vynilající
Zobrazit reakci obchodu GymBeamParádní chut .
Zobrazit reakci obchodu GymBeamKomunikace zákaznického servisu
Přichut koupeného proteinu, peanut butter chutná jako lískový ořech
Zobrazit reakci obchodu GymBeamVšechno, kvalita, rychlost dodani vše super na 1
Zobrazit reakci obchodu GymBeamSkvělá cena, přesné informace o produktu a široká nabídka.
Zobrazit reakci obchodu GymBeamRychlost dodání, chuť proteinů
Zobrazit reakci obchodu GymBeamChuť
Zobrazit reakci obchodu GymBeamSe vším spokojená
Zobrazit reakci obchodu GymBeamKomunikace obchodu nejvyšší úrovně
Zobrazit reakci obchodu GymBeamRychle dodáni
Zobrazit reakci obchodu GymBeamRychlost doručení
Zobrazit reakci obchodu GymBeamRychlé dodání.
Zobrazit reakci obchodu GymBeamRychlost doručení,cena
Zobrazit reakci obchodu GymBeamRychle dodání
Zobrazit reakci obchodu GymBeamRychlost dodani
Zobrazit reakci obchodu GymBeamJsem dlouhodobě zákazník a nemám co nepochvalit, vždy spokojený
Zobrazit reakci obchodu GymBeam