Rychlé a vstřícné jednání, fungující odborná rada na telefonu, rostlinky v perfektním stavu.
U osobního odběru se po 15 h už není možné dovolat - což je komplikací v případě komplikací v dopravě. Na druhou stranu nutno říci, že i přesto, že jsem dorazil 2min. před zavíračkou, mi zboží bez problémů vydali a byli velmi ochotní a vstřícní.
