rychlé dodání, špičkově zabaleno, zboží ve vysoké kvalitě
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Dopravu,jen s rozdílem 3 minut než bylo domluveno, a to přijel o ty 3 minuty dříve. Takže za mě používejte tohohle dopravce
Zboží to co ste my poslaly se nedalo ani zapnout vyhořelo když jsem to dal do zásuvky a poslal jsem vám fotku a chcete to vrátit spálené mňe to stojí další peníze jedna funguje Jeto led day /night 50 to co se dnešní době nic není kontrolování výrobek
Jedna položka nebyla k odeslání a po ztornování této položky mi peníze na účet ještě nebyly vráceny
Lampa je skvělá, na mé malé akvárium akorát.
Teploměr se mi hned rozbil, protože přísavka nedržela, spadl a zlomil se.
Perfektní poradenskou činnost, dodávky vždy ve stanovené lhůtě a slíbené kvalitě.
Filtr stojící přes čtyři tisíce bez českého návodu.
Rychlost dodání, vše zboží dle očekávání
Rychlost vyřízení objednávky
Mám v akváriu krátce nemohu zatím nic vytknout
Rychlost dodání
Sortiment neodpovídá deklarovanému.
rychlost,kvalita
Doprava
vše,není co vytknout.
Rychlost
Akvarijní set byl ve své krabici.. Ale substrát spínací hodiny síťka byla na volno u krabice
Rychle dodani
Rychlost dodání
perfektni zabaleni zbozi
Výběr termínu dodání zboží
Objednal jsem 10 sáčků artemie na líhnutí ale přišlo jen 9. Ale jinak ok. Stane se.
Objednávku jsem musel vystornovat, zboží co je na e-shopu skladem skladem není, to stejné je s dopravou "Objednávky přijaté do 12:00 hod. odesíláme tentýž den" blbost.
Doporučuji nic neobjednávat a hlavně neplatit nic předem. Čekám na vrácení peněz a zítra hlásím na ČOI a podám trestní oznámení na PČR.
Včasné dodání, vše pečlivě zabaleno, komunikace bez problémů.
