Všechno došlo v pořádku a velká spokojenost
Hodnocení obchodu
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Všechno bylo v pohodě
Rychlost dodání
Trochu lépe balit zboží. Dorazilo v pořádku, ale krabice měla asi dost těžkou cestu k nám domů ;-)
rychlost obchodu a rychlé dodání objednaného zboží.
podrobný návod v balení k osmóze
Parádně zabaleno a pohotově doručeno
solidnost
Všechno funguje jak má
Rychlost
super servis
Komunikace
Rychlosr
Přesnost
Rychlost dodání ,perfektně zabalené rostliny
Kvalitu rostlin
Kvalitu. Rychlost vyřízení.
ukázalo se, že rostliny jsou v dobré kondici. Během pár dnů se začaly rozrůstat
lístky rostlin byly oddělené od kořenů a zažloutlé
Dodání v dobrém času
Mohlo by to být levnější
Krásné silné rostlinky
S rostlinkami se mi do akvária dostali nějací plži které vyhazuji a likviduji denně po několika desítkách a boj s nimi evidentně prohrávám. Je jich čím dál víc
Rychlé dodání
rychlost dodání
velký výběr zboží
eko balení
Rostliny v dobrém stavu,dobře zabalené.
