Rychlost, rozhodně rychlost a kvalita !!
Vše v naprostém pořádku. Jen mne zarazilo, že akvárium je zasílané nijak moc nechráněné, střečovka. Ale asi to máte dobře vyzkoušené, protože došlo v bezvadném stavu :-) navíc nevzniká moc odpadu. Odkaz na kontrolu akvária byl zřetelně vylepen ! Spokojenost.
