Zatím vše přišlo v pořádku, dobře zabalené, zboží funkční.
Nemluví pravdu o dodacích termínech - pokud objednáte do 12 hod - dodáme zítra. Doba dodání je 2-3 dny. Nevím, kde je chyba, zda na jejich straně nebo na straně dopravce (Zásilkovna). Oni napíšou, že zboží expedovali, dopravce pošle zprávu, že o dodávce ví a čeká na dodání obchodem, ale trvá to 24 hodin i více, než potvrdí převzetí do přepravy. Pak už je vše v pořádku.
