Hlavička stránky
Logo obchodu INVITAL Rostlinna-akvaria.cz

INVITAL Rostlinna-akvaria.cz

97 % spokojených zákazníků

7 624 hodnocení za 2 roky
Obchod má celkem 51 850 hodnocení.
Spokojenost v posledních 6 měsících
pro.led.úno.bře.dub.kvě.0 %100 %

Hodnocení obchodu

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Vladimír Konopkapřed rokem
Doporučuji obchod

Zatím vše přišlo v pořádku, dobře zabalené, zboží funkční.

Nemluví pravdu o dodacích termínech - pokud objednáte do 12 hod - dodáme zítra. Doba dodání je 2-3 dny. Nevím, kde je chyba, zda na jejich straně nebo na straně dopravce (Zásilkovna). Oni napíšou, že zboží expedovali, dopravce pošle zprávu, že o dodávce ví a čeká na dodání obchodem, ale trvá to 24 hodin i více, než potvrdí převzetí do přepravy. Pak už je vše v pořádku.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Andrea Nedorostovápřed rokem
Nedoporučuji obchod

Rychlé doručení

Hůř zabalená zvířata jsem v životě neviděla, mám zkušenosti s odesíláním zvířat, jelikož jsem tuto práci v minulosti také vykonávala a toto bychom si nikdy nedovolili, nehledě na to, že kurýr nebyl upozorněn, že v té krabici jsou živí tvorové, a samozřejmě polovina jsou jen mrtvolky.. tento obchod absolutně nedoporučuji a divím se, že ještě vůbec existuje. Nikdy, nikdy, nikdy víc. Jelikož jsem bohužel až teď četla recenze a obchod se staví k reklamacím, tak jak se staví, nebudu se raději ani obtěžovat, prachsprostí podvodníci.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jitka Goblovapřed rokem
Doporučuji obchod, ale...

Dodavka byla v ramci povodni zpozdena,zpocatku komunikace v poradku.

Nicmene nedorazilo vse jak melo. Komunikace ustala. Navic bohuzel rostliny byly kontaminovany levatkou a ta mi v akvarku sezrala a zlikvidovala temer vse. Neda se ji zbavit. I heleny to vzdaly a radsi chciply.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Mpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Počáteční nadšení vyprchalo. Vyřídit reklamaci jedině mailem a beztak neúspěšně. E-shop nemá zájem vycházet vstříc, cokoliv řešit, zákazníků je dost, netrápí se, jestli o nějakýho přijdou. Neobtěžují se byť jen pouhou omluvou, však oni se další nechají lapit a utratí zde peníze. Pokud to jakkoliv jde, doporučuju nakoupit u konkurence.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Kostas Charalambidispřed 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

slibují vrácení peněz do 14 dnů a pak z nich těžko něco vyrážíte

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Petr Prudilpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Koupil jsem si u invital akvárium diversa. Když mi došlo, překvapilo mě, jak bylo mizerně zabalené. Spoje samotného akvária byly dost odbytě udělány, takže jsem ho chtěl okamžitě reklamovat. Reklamaci mi samozřejmě neuznali, takže jsem postupoval dle jejich návodu, na vrácení zboží, bez udání důvodu, to znamená, že dopravu si musím uhradit sám. V uvedeném návodu byl pouze jeden dopravce a to GLS. Ty mi zboží převzali a za tři dny mě akvárko vrátily, že je velké, křehké a že by ho při dopravě mohli poničit. Přesto mi platbu za dopravu nevrátili. Proto jsem musel objednat dopravu přes jiného dopravce ( ten který mi akvárium po první přivezl ), který je taky dražší a ti ho zpátky dopravili. Doprava mi celkem stála přibližně 1200 Kč. INVITAL mi poslal smsku, že akvárium došlo a že mi hned pošlou zpátky peníze. Na peníze čekám již třetí týden, telefony, samozřejmě neberou a na nic již nereagují. JSOU TO OBYČEJNÍ PODVODNÍCI A TUTO FIRMU ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI !!!

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Zuzka Burešovápřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Komunikace pres automat je v dnesni dobe podrazem pro kupujici. Pri koupi to netusite a kdyz nastane nejaky problem, resite vse pres mail a nedovolate se spravedlnosti. Pri reklamaci jsme tusili, ze poslanim akvarka dojde k jeho rozbiti. I pres kvalitni vypln v krabici se obavy vyplnily. Dopravu zajistil prodavajici, timpadem za pripadne potize zodpovida on a ne my. Nezajistil, ze na krabici bude oznaceni KREHKE. Takze se da usuzovat, ze je to podraz jak na dopravce, tak na kupujiciho a jeho rozbitim se reklamace neuskutecni.... A nakonec od toho prodavajici dava ruce pryc a mame si to s dopravcem vyridit sami??? Takze jsou to obycejni zlodeji, nic vic...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Tomasfuk Lukacspřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Akvarium teče....reklamované přes dopravce v rámci záruční doby...dopravce rozbil akvárko...a mám si to řešit sám...tohle je snad možné jenom v této zemi....

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Mirek 0790před 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Balíček dorazil jak měl i časově vpořadku.

Originál zabalená žabronožka. Dostat se do plechovky paráda. Pak ji musíte stejně presipat do nějaké jiné tmavé dózy. Za ty peníze by měli dodávat i ostrý otvírák. Vychvaluji jak nerozdaji dárečky a já do dneška nedostal ani prrrrr. A to jsem u této firmy nakoupil dost. Takže opět skládání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
iva skoparovapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Po reklamaci okamžitě odeslali nové akvárium zdarma.Za mě velká spokojenost

Dorazilo rozbité akvarium

Nahlásit
Nahlásit recenzi
jiří herbstpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Nakupoval jsem u nich hodně, cca 6roku a dříve byli v pohode

Nedoporučuji. Silně nespolehlivy eshop. Dlouhé dodací termíny i u rostlin. Inzerují dodání do druhého dne ale vetšinou nestíhají. Špatná komunikace, neochotni zaměstnanci. Po telefonu slíbí hory doly a nic ztoho nesplní

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Jirkapřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Velký výběr

Zboží, objednané ve čtvrtek s pátečním doručením nevyexpedováno. Žádnej email, žádná omluva, nic. Překažené plány na víkend, ale OK, to se může stát. S podporou nakonec (z vlastní iniciativy) přeplánováno na pondělní odeslání a na úterý dohodnuto náhradní volno. Ani v pondělí zboží neodešlo. Opět, žádná omluva ani info, že mi balík nepřijde a volno strávím u seriálu. Dokud se nezmění jejich přístup, obchod nedoporučuji, existuje několik (menších), ale více prozákaznických alternativ.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Registrovaný uživatelpřed 2 lety
Nedoporučuji obchod

Objednáno akvárium, které po 2 měsících používání celé povolilo a vyteklo. Zničená dřevěná podlaha, ryby mrtvé. Eshop komunikuje pouze přes email, kde vám chodí pouze automatické odpovědi. Telefon buď nikdo nezvedá nebo vám paní řekne, že tam není od reklamací, takže nevyřídíte vůbec nic. V reklamačním formuláři máte možnost preference vyřešení reklamace, kde jsem uvedl, že chci vrátit peníze. I tak byla reklamace vyřízená s tím, že mi zasílají nové akvárium. Když jsem odepsal, že nové akvárium zasílat nemají, přišla automatická odpověď, že dnes předávají akvárium přepravci. Komunikace tragédie, paní na telefonu má za úkol asi jen zdobit svět...

Nahlásit
Nahlásit recenzi
Petr kospřed 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Ceny, široký výběr

Neděle 21:00 objednán omylem špatný produkt. Cekal jsem druhý den do 7 než otevřou abych zavolal a požádal o změnu objednávky. Požadavek byl zamítnut že to již nejde.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
miroslav.prindispřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychle jednání a odeslání.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
1marespetr1před 2 lety
Doporučuji obchod, ale...

Výběr zboží

Informují že nedorazí balík den předem před zavírací dobou kdy už není možnost s tím něco dělat :( a to sem to mel obědnané nekolik dní ani omluva nic ani žádná kompenzace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
e.mpřed 2 lety
Doporučuji obchod

Rychlost dodání Kvalita zabalení Komunikace

Nahlásit
Nahlásit recenzi
vokurcatapřed 2 lety
Doporučuji obchod

poradí co a jak , doporučí

Nahlásit
Nahlásit recenzi
martin.manapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Skvělé stránky, rychlá komunikace a dodání do druhého dne.

Nahlásit
Nahlásit recenzi
rostislav.kudelapřed 2 lety
Doporučuji obchod

Ryclost

Nahlásit
Nahlásit recenzi

Doprava

Česká poštaGeisToptrans

Výdejní místa

Vlastní místaČeská pošta (na poštu)Zásilkovna

Kontaktní údaje