Zboží je super . Jsem moc spokojená .,Ovšem objednat , to je problém .
Vytvořit objednávku on line je doslova neřešitelný problém,
Naše bydliště je na mapě, existuje , jenomže nejde objednat , protože podle tohoto obchodu neexistuje . Pokusili jsme se vybrat nejbližší adresu cca. 5 km od nás .,navigovali jsme řidiče , nepomohlo . Musel čekat až to nějakým způsobem opravili - čekal cca 1 hodinu . Přitom všechny e shopy nám bez problémů zboží dodávají / i ze zahraničí /.
