Dobry den když jsme dostali povlečeni a mamka ho dala k nám do postele,
hned jsem usnul a první den do školy jsem zaspal.je o fakt dobré povleceni,meli by si ho kupovat ostatni lide.Stepa Drahotušský ...
nic nás nezklamalo, je krásné.
Zobrazit reakci obchodu Savira.cz