kvalitu, rychlé dodání, dobře zabaleno - nebylo zabaleno v krabici, ale v igelitovém obalu - dalo se vzít jako taška z balíkovny:D
Zobrazit reakci obchodu Savira.czPouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
kvalitu, rychlé dodání, dobře zabaleno - nebylo zabaleno v krabici, ale v igelitovém obalu - dalo se vzít jako taška z balíkovny:D
Zobrazit reakci obchodu Savira.czKvalitní povlečení a přijatelnou cenu
Zobrazit reakci obchodu Savira.czRychlost kvalita
Zobrazit reakci obchodu Savira.czRychlé dodání, kvalitní zboží.
Zobrazit reakci obchodu Savira.czRychlost
Zobrazit reakci obchodu Savira.czKvalitu povlečení i jejich barvu.
Zobrazit reakci obchodu Savira.czKvalitu a rychle dodani
Zobrazit reakci obchodu Savira.czRychlost
Zobrazit reakci obchodu Savira.czDeky i mikina jsou heboučké, teplé a skladné.
Zobrazit reakci obchodu Savira.czPříjemný materiál
Zobrazit reakci obchodu Savira.czRychlost, krásné zboží.
Zobrazit reakci obchodu Savira.czDobrá kvalita, dobrá cena
Zobrazit reakci obchodu Savira.czRychlost
Zobrazit reakci obchodu Savira.czVše,od objednávky,až po doručení zásilky.
Zobrazit reakci obchodu Savira.czRychlost, komunikaci
Zobrazit reakci obchodu Savira.czRychlé dodání, pečlivě zabalené
Zobrazit reakci obchodu Savira.czPovlečení v katastrofálním stavu. To,co mělo být natřeno černou barvou,se asi při výrobě špatně ustálilo a při praní nejspíš pustilo. Takže povlečení je celé flekaté a černá místa jsou šedá. Hrůza. Měla jsem obchod ráda, ale bohužel po této zkušenosti, už tu nenakoupím.
Zobrazit reakci obchodu Savira.czRychlost doručení
Zobrazit reakci obchodu Savira.czrychlost
Zobrazit reakci obchodu Savira.czRychlost dodání, kvalita materiálu
Zobrazit reakci obchodu Savira.cz