Smysl pro humor...?
To, že jsem si objednal špunty do uší + zaplatil balné a ve finále špunty nikdo nezaslal a přišlo mi e-mailem, že jsem si pořídil balné a ať ohodnotím nákup? Ano, velice dobrý kauf, musím říct!
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Smysl pro humor...?
To, že jsem si objednal špunty do uší + zaplatil balné a ve finále špunty nikdo nezaslal a přišlo mi e-mailem, že jsem si pořídil balné a ať ohodnotím nákup? Ano, velice dobrý kauf, musím říct!
Rychlost
Cena +kvalita toneru+rychlost dodání
Druhá zkušenost s tímto obchodníkem. Poprvé dodali zboží po měsíci (přičítal jsem to vánočnímu období). Nyní výrobky inzerovány skladem - nepřišly. Po urgencích (telefon nikdo nebere, komunikace pouze emailem) jsem dostal email, že nemají jeden toner a že se omlouvají.
rychlost
cena, reklama. Opakovaně inzerujete různé slevové akce, dopravu zdarma atd., ale vlastní nákup je stále dražší.
rychlost
Vše, kupuji pravidelně.
vaše služby
Příznivá cena, rychlost dodání
velký sortiment ,rychlé dodání
Rychlost dodávky
rychlost, bezproblémový nákup
Rychlost,ochota.
Rychlost dodání
Tisk je absolutně nečitelný, slabý.
rychlost dodání
Kvalita
velmi rychlé dodání - druhý den
Rychost dodání.
Rychlé dodání a dobrou cenu