nieje čo chvalit, tovar ktorý som zakupil nemal žiadny návod , žiadny doklad o technických parametroch a o samotnom prevedení možno povedať len že neni hodné 21 storočia. Budem musiet modifikovat aby bolo použitelné.
sklamalo ma balenie, kde som mal objednane jemne tesnenie na okna a bolo priamo pod streč foliou . Ked som rozmaloval a aj som sa snažil jemne davat pozor , prerezal som si zozo tesnenie. Pritom bol použitý karton ale ten nepresahoval na tesnenie.
