Došlo co jsem objednal, trochu delší dodací lhůta.
Před zaplacením se mi zobrazila hláška, že utratím-li o cca 30 Kč více, mám dopravu zdarma. Zakoupil jsem tedy navíc předmět za 60 Kč, doprava mi na závěr po potvrzení objednávky byla stejně účtována. Napsal jsem to dodavateli do chatu, vyjádření mi do teď nepřišlo... Přežiju to, ale nakupoval jsem u nich naposledy.
