bedy5
před 2 lety
Sem spokojen se vsim.Dekuji,Bedrich.
Nahlásit
Nahlásit recenzi
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Sem spokojen se vsim.Dekuji,Bedrich.
našla lék za nejdostupnější cenu, ve srovnání s ostatními
dlouhá dodací doba
velký výběr sortimentu, příznivé ceny, skvělá komunikace, rychle dodání.
Cena, rychlost, kvalita
rychlost jednání
ceny
Rychlé dodání, příznivé ceny
dodacia lehota, dodnes tovar nedošiel
rychlost doručení
Cena a rychlost dodání
rychlost a cenu
Velký výběr,nízké ceny
Rychlost, spolehlivost.
Nedodáva tovar
Rychlost, kvalita.
Rychlost vyřízení, dobrá komunikace s obchodem
Zboží nedorazilo
Pohoda. Zboží došlo v pořádku.
dlha cakacia doba, lieky este namám a vy pošlete uz dotaznik spokojnosti
Dlouha doba doruceni