Hlavní obsah stránky

Buďte více vidět s měřením konverzí

Získáte zásadní konkurenční výhodu, více objednávek a efektivní správu inzerce. Benefitů, které na vás čekají, je celá řada.

Nastavit měření konverzí

Mnohem více hodnocení

Zjišťujeme od vašich zákazníků jejich názory na pořízené zboží i celý nákup. Vy pak získáte cennou zpětnou vazbu a po uveřejnění hodnocení i důvěru nových návštěvníků vašeho e-shopu.

Ohodnotí vás skuteční zákazníci

Recenze vašeho internetového obchodu mohou psát lidé, kteří u vás skutečně nakoupili. Pokud sbíráte hodnocení od zákazníků, anonymové ani konkurence si na vás jen tak nepřijdou.

Produktové recenze kdykoli po ruce

Aktivně se ptáme zákazníků na jejich zkušenosti se zakoupeným výrobkem a dáváme vám je ihned k dispozici. Recenze vám pomohou přesvědčit lidi k nákupu a také se díky nim dozvíte, zda neprodáváte zmetky.

Jsme nestranní, vaše data jsou u nás v bezpečí

Víme, jak cenná jsou vaše data. Máte naše slovo, že do cizích rukou se nedostanou. Informace od vás využíváme jako nástroj ke zlepšení návštěvnické zkušenosti, a ne ke konkurenčnímu boji.

Dokonalý přehled o každé objednávce

Hned víte, kolik vám Zboží.cz přineslo objednávek a prodaných kusů. Zjistíte také, zda zákazník koupil produkt, na který kliknul na Zboží.cz, nebo jestli objednal něco jiného z vaší nabídky.

Přivítejte jednodušší administraci

Díky API vše pohodlně zařídíte přímo ve svých systémech. Stáhnete si hodnocení nákupu i recenze produktů, zareagujete na názory nebo odvoláte souhlas zákazníka se zpracováním osobních údajů. K dispozici máte i statistiky výkonu inzerce, stav vašeho kreditu, přehled spárovanosti a mnoho dalšího.

Srovnání standardního a omezeného měření konverzí

Na výběr máte dvě varianty konverzního kódu. Standardní měření je pro e-shopy, které chtějí inzerci lépe optimalizovat a být maximálně vidět. S omezeným měřením máte k dispozici pouze nezbytné nástroje za cenu horší optimalizace a menšího zásahu.

Umožňuje:OmezenéStandardní
Určit počet objednávek ze Zboží.cz
(konverze)
Určit celkovou hodnotu objednávek ze Zboží.cz
Spočítat PNO
(Podíl nákladů na obratu)
Přímé konverze
(objednána prokliknutá položka)
Hodnocení od skutečných zákazníků
Aktivní sběr hodnocení od zákazníků
Recenze produktů máte k dispozici
Přístup k API
Nastavit měření konverzí

Nejčastěji kladené otázky

Co se stane s mými daty? Předáváte je někomu dalšímu?

Vaše data nám slouží pouze k vylepšení návštěvnické zkušenosti na Zboží.cz. Nikomu dalšímu je nepředáváme. Kromě návštěvníků se ale sběr dat vyplácí také vám. Na jejich základě totiž například upravujeme pořadí produktů ve výsledcích vyhledávání. Pokud tak zjistíme, že je některý z vašich produktů mezi zákazníky oblíbený, posune se ve vyhledávání výš a bude více na očích.

Jak časově náročná je implementace?

Konkrétní způsob nastavení se liší v závislosti na technickém řešení vašeho e-shopu. Sepsali jsme pro vás přehledný návod, který vám se vším pomůže. Nastavení konverzí vám tak zabere jen chvilku.

Nastavit měření konverzí