Seznam.cz

Analýza cen produktů Samsung během Black Friday 2022

black-friday-samsung
Zdroj: Zboží.cz
krasty
Redakce Magazínu Zboží.cz před 1 rokem

Chystáte se nakoupit produkty Samsung během Black Friday? Nenaleťte na falešné slevy. Připravili jsme pro vás kompletní analýzu vývoje cen. Podívejte se, kde výrobky Samsung koupíte nejvýhodněji.

Aktualizováno 25. listopadu 2022.

Srovnání cen vybraných produktů Samsung

Porovnat parametry

Samsung se řadí mezi největší výrobce elektroniky na světě. V jeho nabídce naleznete vše od mobilních telefonů přes televize po velké domácí spotřebiče. Výrobky Samsung se ve většině kategorií těší značné popularitě a patří mezi ty nejprodávanější a nejlépe hodnocené. Jak se na jejich cenách projevila akce Black Friday?

Při pohledu na souhrnný graf mediánu cen produktů Samsung je patrné, že během listopadu dochází ke zdražování. Před nákupem tak doporučujeme vždy porovnat ceny konkrétního akčního produktu.

Porovnat ceny všech produktů Samsung >

Televize

Samsung je stálicí na trhu televizí. Jeho modely jsou dlouhodobě nejprodávanější a řadí se mezi ty nejkvalitnější. Všechny televize Samsung využívají VA panely, které nabízejí vysoký kontrast, ovšem za cenu horších pozorovacích úhlů.

Za zmínku stojí zejména QLED televize, které mají široký barevný gamut a lepší zobrazení HDR. Největším rozdílem mezi levnějšími řadami (Series 6 a Series 7) a dražšími modely (Series 8 a Series 9) je podpora lokálního stmívání. Televize s touto technologií nabízí větší kontrast a vyšší svítivost.

Základní televize Samsung patří do řady 7000 a 8000 bez označení QLED. Počítejte s horším podáním barev, nižší svítivostí nebo absencí lokálního stmívání. V poměru cena/výkon se ovšem jedná o slušné televize, které méně náročným divákům můžeme doporučit.

Mobilní telefony

Mobilní telefony Samsung patří mezi nejoblíbenější smartphony s Androidem. Vybírat můžete z několika řad.

Vlajkové lodě zastupuje řada Galaxy S. Aktuální generace nese označení Galaxy S22. Loňské modely, Galaxy S21, jsou však plně konkurenceschopné a dají se pořídit za zajímavé ceny. Dále lze zakoupit smartphony Galaxy Note, ačkoliv se jedná o loňské modely a nástupce se již nedočkají. Jednalo se o špičkové telefony více zaměřené na profesionální využití.

Střední třídu zastupuje řada Galaxy A. Obecně zde platí, že vyšší číslo modelu znamená lepší parametry. Základní smartphony od Samsungu jsou Galaxy M. Horší specifikace jsou do určité míry kompenzovány baterií s vysokou kapacitou.

Specialitou jsou ohebné telefony Galaxy Z, které v aktuální generaci nesou označení Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4.

Chytré hodinky

Samsung Galaxy Watch jsou považovány za jedny z nejlepších chytrých hodinek pro Android telefony.

U aktuální generace došlo ke změně operačního systému Tizen na WearOS od Googlu. Vybírat můžete ze dvou modelových řad a dvou velikostí. Galaxy Watch4 Classic designově připomínají klasické hodinky, zatímco Galaxy Watch4 „bez přívlastku“ jsou orientované více sportovně. Hodinky jsou nabité funkcemi a podporují i Google Pay, ale počítejte pouze s jednodenní výdrží baterie.

Za velice zajímavé ceny se prodávají starší Galaxy Watch Active2. Jedná se o výborné hodinky s mnoha funkcemi a výdrží baterie několik dní. Je zde ovšem na místě opatrnost, neboť je nepravděpodobné, že budou dlouhodobě podporovány. Důvodem je právě operační systém Tizen, který Samsung přestal používat.

Tablety

Samsung rozděluje tablety do dvou řad, které cílí na odlišné skupiny zákazníků.

Řady Galaxy Tab S představuje to nejlepší, co lze na trhu Android tabletů pořídit. Naleznou využití u náročných uživatelů, ale i v profesionální sféře. Součástí balení je stylus S-Pen, se kterým lze snadno zaznamenávat poznámky, nebo tablet využít k nákresům či jiným grafickým činnostem.

Modelová řada Galaxy Tab A nalezne uplatnění zejména u uživatelů hledajících multimediální zařízení pro konzumaci obsahu. Jestli ale plánujete hrát náročné hry, výkon těchto tabletů nemusí být dostatečný.

Sluchátka

Ačkoliv Samsung vyrábí i klasická drátová sluchátka, nejoblíbenější jsou True Wireless. Samsung si pro ně vybral oznažení Galaxy Buds. Sluchátka jsou naladěna spíše neutrálně a hodí se proto pro poslech všech hudebních žánrů.

Kde koupit oblíbené produkty Samsung

Samsung Galaxy A52s 5G

Samsung Galaxy A52s 5G

od  

Samsung Galaxy A13

Samsung Galaxy A13

od  

Samsung Galaxy S21 (G991B)

Samsung Galaxy S21 (G991B)

od  

Samsung Galaxy S21 Ultra (G998B)

Samsung Galaxy S21 Ultra (G998B)

od  

Samsung 43" LED (UE43TU7092UXXH)

Samsung 43" LED (UE43TU7092UXXH)

od  

Samsung 65" QLED (QE65Q80AATXXH)

Samsung 65" QLED (QE65Q80AATXXH)

od  

Samsung 55" QLED (QE55QN85AATXXH)

Samsung 55" QLED (QE55QN85AATXXH)

od  

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm

od  

Samsung Galaxy Watch Active2 44 mm

Samsung Galaxy Watch Active2 44 mm

od  

Samsung Galaxy Watch4 40 mm

Samsung Galaxy Watch4 40 mm

od  

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

od  

Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Wi-Fi

od  

Samsung Galaxy Tab S7

Samsung Galaxy Tab S7

od  

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

od  

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro

od  

Samsung Galaxy Buds Plus

Samsung Galaxy Buds Plus

od  

Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live

od  

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

Zobrazit další nabídky

Podobná témata

Samsung

krasty

Redakce Magazínu Zboží.cz

Interní redakce

Píšeme články o nakupování na internetu. Porovnáváme ceny tisíců produktů a přinášíme vám ty nejvýhodnější nabídky.

Další články

Přečtěte si také