Seznam.cz

Analýza cen konzolí PlayStation během Black Friday 2022

black-friday-playstation
Zdroj: Zboží.cz
krasty
Redakce Magazínu Zboží.cz před 3 týdny

Chcete koupit herní konzoli PlayStation během Black Friday? Nenaleťte na falešné slevy. Připravili jsme pro vás kompletní analýzu vývoje cen. Podívejte se, kde PlayStation koupíte nejvýhodněji.

Aktualizováno 25. listopadu 2022.

Porovnejte si cenu konzole PlayStation PlayStation 5

Porovnat parametry

Sony PlayStation představuje stálici na poli herních konzolí. I ve své nejnovější 5. generaci se těší obrovské popularitě. Oproti předchůdci nabízí nativní podporu 4K rozlišení a hry s ještě kvalitnějším grafickým zpracováním. Součástí balení je nový ovladač DualSense s vylepšeným tvarem a haptickou odezvou.

Majitelé konzolí PlayStation se mohou těšit na řadu her, které si jinde (minimálně dočasně) nezahrajete. Kvalitní exkluzivní tituly představují hlavní důvod obliby této konzole.

Zájem zákazníků ve spojení s nedostatkem čipů však způsobuje problémy v dostupnosti. V mnoha e-shopech není Playstation 5 skladem a na vyřízení objednávky se musí čekat. Jestli ji chcete koupit jako vánoční dárek, otálet s nákupem se nemusí vyplatit.

Z vývoje mediánu cen je patrné, dochází k výrazným výkyvům střední ceny. To je dáno především nedostupností PlayStation 5. E-shopy  při naskladnění často cenu výrazně zvyšují nad doporučenou od výrobce. V případě zájmu o koupi si proto vždy ověřte, za jakou cenu nabízí konzoli ostatní prodejci.

 

Kde nejvýhodněji koupit PlayStation 5 Digital edition >

Kde nejvýhodněji koupit PlayStation 5 Standard >

Kde koupit PlayStation 5

Sony Playstation 5

Sony Playstation 5

od  

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

Zobrazit další nabídky

krasty

Redakce Magazínu Zboží.cz

Interní redakce

Píšeme články o nakupování na internetu. Porovnáváme ceny tisíců produktů a přinášíme vám ty nejvýhodnější nabídky.

Další články

Přečtěte si také