Seznam.cz

Analýza cen konzolí Nintendo během Black Friday 2022

black-friday-nintendo
Zdroj: Zboží.cz
krasty
Redakce Magazínu Zboží.cz před 1 rokem

Chcete výhodně koupit Nintendo Switch během Black Friday? Nenaleťte na falešné slevy. Připravili jsme pro vás kompletní přehled nabídek včetně vývoje cen. Podívejte se, kde Nintendo koupíte nejvýhodněji.

Aktualizováno 25. listopadu 2022.

Porovnání cen konzolí Nintendo Switch

Porovnat parametry

Nintendo je proslulá japonská společnost, kterou proslavily herní konzole a videohry. Mezi herní konzole Nintenda patří například Gameboy, Nintendo DS, Wii nebo aktuálně prodávaný Switch.

Kromě samotných konzolí produkuje Nintendo i videohry, které jsou k dispozici pouze na jeho vlastních konzolích. Patří sem světově nejznámější série jako je Legend of Zelda, Pokemon, Mario, Animal Crossing nebo Xenoblade Chronicles.

Během letošního Black Friday se ceny konzolí Nintendo Switch příliš nemění. Rozdíly mezi maxime a minimem cen jsou maximálně jednotky procent.

Porovnat ceny herních konzolí Nintendo >

Switch

Nintendo díky konzoli Switch přineslo revoluční možnost hraní na cestách i na velké televizi s jedním zařízením. Samotná konzole je vybavena 6,2” Full HD displejem s odpojitelnými ovladači Joy-Con, které jsou vybaveny pohybovými senzory. Pro hraní na televizi využijete dokovací stanici, což umožní zvýšení výkonu oproti handhaldovému režimu.

Kde nejvýhodněji koupit Nintendo Switch >

Switch OLED

Vylepšení konzole se odehrály hlavně v oblasti displeje. Jak už vyplývá z názvu, starší LCD displej byl nahrazen OLED panelem. Kromě změny v technologii se také zvětšila úhlopříčka displeje na 7”. Výkon je ale shodný se starší verzí, ve 4K si proto nezahrajete.

Kde nejvýhodněji koupit Nintendo Switch OLED >

Switch Lite

Základní konzole z řady Nintendo Switch nabízí stejný grafický výkon jako větší bratříčci, ale je uzpůsobena k použití především na cestách. Úhlopříčka displeje je 5,5” a s tím se pojí menší rozměry i hmotnost. Rozlišení displeje je potom pouze HD. Další významná změna je v ovladačích, které jsou pevnou součástí konzole.

Kde nejvýhodněji koupit Nintendo Switch Lite >

Kde koupit herní konzole Nintendo Switch

Nintendo Switch

Nintendo Switch

od  

Nintendo Switch OLED model

Nintendo Switch OLED model

od  

Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch Lite

od  

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

Zobrazit další nabídky

krasty

Redakce Magazínu Zboží.cz

Interní redakce

Píšeme články o nakupování na internetu. Porovnáváme ceny tisíců produktů a přinášíme vám ty nejvýhodnější nabídky.

Další články

Přečtěte si také