Seznam.cz

Nejlepší kapslové kávovary pro rok 2023

Kapslový kávovar
Zdroj: Unsplash.com
Michaela-Zdenkova
Michaela Zdeňková před 2 roky

Přemýšlíte, jaký kávovar by pasoval právě do vaší domácnosti? Hledáte kompaktní presovač, který je nenáročný na údržbu a snadno si s ním připravíte svůj oblíbený kávový nápoj? V tom případě je pro vás ideální kávovar na kapsle. Kromě snadného ovládání a velmi rychlé příprava nápojů si vás získá nižší pořizovací cenou či variabilitou.

Aktualizováno 6. 1. 2023

TOP 5 nejlepších kapslových kávovarů

Porovnat parametry
De´Longhi Nespresso Gran Lattissima EN650.W
1.
top

Kapslový kávovar pro opravdové kávové nadšence

De´Longhi Nespresso Gran Lattissima EN650.W

od  

Stylový kávovar z dílny italské značky De´Longhi splní všechna vaše přání. Stiskem jediného tlačítka si připravíte až 7 kávových receptur. Kávovar se snadno obsluhuje i udržuje v čistotě. Disponuje vyjímatelnou karafou na mléko, posuvnou odkapávací mřížkou a zásobníkem na použité kapsle. Navíc díky funkci automatického vypnutí šetří energii. Nevýhodou je ovšem vysoká cena.

Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus
2.
top

Stylový a výkonný kapslový kávovar do domácnosti

Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus

od  

S Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus dostanete svou kávu přesně tak, jak máte rádi. Vychutnat si s ním můžete až 30 horkých či ledových nápojů včetně těch čokoládových. Kávovar je díky svým kompaktním rozměrům vhodný i do menších místností. Disponuje funkcí automatického vypnutí, výškově nastavitelnou odkapávací miskou a režimem Espresso boost. Zásobník na vodu má poněkud menší objem a mléko musí být obsaženo pouze přímo v kapslích, jelikož kávovar nedisponuje samostatnou nádobou.

Krups Nescafé Dolce Gusto KP173B31
3.
top

Designový kousek do každé kuchyně

Krups Nescafé Dolce Gusto KP173B31

od  

Kapslový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Infinissima vyniká originálním designem a jednoduchým ovládáním. Díky svým kompaktním rozměrům se hodí i do menších kuchyní. Disponuje velkým zásobníkem na vodu a funkcí automatického vypnutí při nečinnosti, která vám ušetří energii. Kávovar bohužel nemá nádobku na mléko, tudíž musí být obsaženo přímo v kapslích. Nevýhodu představuje vyšší hlučnost.

Nespresso De'Longhi EN 85.B
4.
top

Kompaktní kávovar pro kávu bez kompromisů

Nespresso De'Longhi EN 85.B

od  

Ultra kompaktní kávovar na kapsle Nespresso De'Longhi Essenza Mini EN 85.B vám chutnou kávu připraví opravdu nadstandardně rychle. Díky své velikosti i minimalistickému designu skvěle zapadne do každé domácnosti. Přístroj vám ovšem nezvládne připravit nekávové nápoje a napěněného mléka se také nedočkáte. Nevýhodou je také menší objem zásobníku na vodu.

Tchibo Cafissimo Mini
5.
top

Funkční a stylový kávovar pro milovníky kávy

Tchibo Cafissimo Mini

od  

Kapslový kávovar Tchibo Cafissimo MINI, to je kombinace moderního designu, praktických funkcí a kompaktních rozměrů. Navíc za dosti příznivou cenu. Přístroj je vybaven funkcí pro individuální nastavení intenzity a aroma kávy či praktickou pamětí odvápnění. Přístroj bohužel neumí připravit nekávové nápoje a nedisponuje napěňovačem mléka, přesto ovšem za danou cenu nabízí mnoho.

V článku jsme se podívali na kapslové kávovary od různých výrobců. Shrnuli jsme jejich zásadní specifika a vlastnosti, porovnali je s dalšími typy a vybrali pro vás 5 nejlepších kapslových kávovarů pro rok 2023.

Jak si vybrat kávovar na kapsle

Možná to bude znít zvláštně, ale výběr kapslového kávovaru se odvíjí především od značky kávových kapslí, které daný model podporuje. Kávové kapsle různých značek se od sebe liší tvarem, velikostí i náplní, proto je důležité, aby byly s vybraným kávovarem kompatibilní.

Hledáte-li nejlepší kávovar pro domácnost, zaměřte se při výběru i na několik dalších aspektů. Svou pozornost věnujte tlaku a příkonu spotřebiče, velikosti objemu nádoby na vodu a dalším praktickým funkcím, které vám může kávovar nabídnout.

Typ a značka kávových kapslí

Náplně jednotlivých kapslí rozhodují o druhu kávy a tedy i chuti. Někteří výrobci se zaměřují čistě na přípravu klasického espressa, u jiných naleznete také kapsle s dalšími druhy nápojů. Největší zastoupení mezi výrobci kapslí mají značky Nespresso, Nescafé Dolce Gusto, Tassimo a Tchibo Cafissimo.

Kapsle Nespresso

Kapsle Nespresso ocení v první řadě ti, pro něž je kvalita kávy prioritní. Značka se specializuje skutečně především na kávu, proto v její nabídce nehledejte žádné mléčné či čajové nápoje. Pokud si však chcete připravit ve svém kávovoru Nespresso i čaj, stačí si koupit kompatibilní čajové kapsle, které jsou běžně k dostání. V základní nabídce ale naleznete přes 20 druhů kávy a sáhnout můžete i po limitovaných edicích. Dostupné jsou také bezkofeinové varianty.

Vybírat můžete z kávy různé intenzity, chuti a aroma, původu zrn i podle velikosti šálků. Intenzitu kávy si lze nastavit až ve 13 úrovních, což samozřejmě ovlivňuje i její celkovou chuť. Kávu si můžete připravit ve třech velikostech – ristretto (25 ml), espresso (40 ml) nebo lungo (110 ml). Na základě aroma se pak kávy dělí na ovocné (květinové, citrusové), vyvážené (cereální, pražené) a intenzivní (kořeněné, sladové, dřevité, apod.).

Cena za jednu kapsli se pohybuje okolo 10 Kč, ale u limitovaných edic se můžete dostat i na 12 Kč. Na druhou stranu, káva z kapslí Nespresso patří opravdu k těm nejkvalitnějším, které nám dnešní trh nabízí. Velké pozitivum u této značky je i recyklace. Kávové kapsle Nespresso jsou vyrobeny z hliníku, což je 100% a neomezeně recyklovatelný materiál.

Kdo chce ušetřit, může vyzkoušet kapsle jiných značek. Jen je potřeba dát si pozor, aby byly neoriginální kapsle vhodné i pro kávovor Nespresso. K dostání jsou i plnitelné nerezové kapsle, které si můžete naplnit jakoukoliv kávou. Při jejich pořízení však počítejte s vysokou počáteční investicí.

Kávové kapsle Nespresso můžete použít v kávovarech DeLonghi a Krups.

Kapsle Nescafé Dolce Gusto

Nabídka kapslí Nescafé Dolce Gusto je poměrně široká. To ocení především ti zákazníci, kteří si rádi dopřejí nejenom silné espresso, ale i latte nebo čaj. Společnost navíc spolupracuje i s jinými značkami, proto v její nabídce můžete najít například kakao Nesquik nebo ledový čaj Nestea. Na výběr máte z více než 30 různých druhů nápojů.

Díky těmto kapslím si můžete kdykoli připravit nejrůznější druhy nápojů od klasického espressa přes flat white až po horkou čokoládu. V nabídce naleznete dokonce sojové latte, různě ochucené varianty kávy nebo studené nápoje. Připravit si můžete samozřejmě i bezkofeinovou kávu. Mléčné kávové nápoje se připravují ze dvou různých kapslí – první z nich je naplněna praženou mletou kávou, druhá sušeným mlékem.

Kávové kapsle Nescafé Dolce Gusto jsou na víčku označeny čárovým kódem, který určuje kolik vody má kapslí projít, abyste dosáhli vyvážené chuti. U některých kávovarů si intenzitu kávy můžete nastavit sami v horní části kávovaru. Jiné modely toto ovládání nemají, proto musíte dostatečné množství odhadnout sami. Kávovary Dolce Gusto nemají integrovaný šlehač mléka ani trysky na mléko, proto kapsle obsahují sušené mléko.

Cena za jednu kapsli s klasickým espressem se pohybuje okolo 9 Kč. U speciálních nápojů, jako je například ledové cappuccino, se můžete dostat až na cenu 18 Kč za kapsli. Kapsle jsou vyrobené z plastu a výrobce aktuálně nenabízí žádný recyklační program. V případě, že by vám oficiální nabídka Dolce Gusto nestačila, můžete si vybírat z bohaté nabídky kompatibilních kapslí od jiných výrobců.

Kapsle Nescafé Dolce Gusto lze použít v kávovarech značek DeLonghi a Krups.

Kapsle Tassimo

Podobně jako Nescafé Dolce Gusto nabízí i kapsle Tassimo různé druhy nápojů. Společnost při výrobě spolupracuje s dalšími značkami, takže si můžete vychutnat kávu L´OR nebo Jacobs, horkou čokoládu Milka či latte macchiato Baileys. Celková nabídka kapslí Tassimo je skutečně pestrá, a tak uspokojí dospělé i děti.

Připravit si tedy můžete latte a cappuccino v klasické podobě, ale i v několika ochucených variantách, jako je například karamelovo-ořechová příchuť nebo Baileys. Kromě kávových nápojů si můžete připravit například orientální chai latte nebo lahodný nápoj s příchutí horké čokolády. Mléčné nápoje se opět skládají z kávové a mléčné kapsle, která je plněná sušeným mlékem.

Vybírat můžete z kávy podle velikosti šálků. V nabídce jsou 4 velikosti nápojů – S, M, L a XL. Kapsle jsou v horní části označeny čárovým kódem, díky kterému kávovar nápoj automaticky rozpozná a zvolí ten nejlepší způsob pro jeho přípravu. Jedna kapsle vás vyjde zhruba od 7 do 9 Kč. V případě mléčných kávových nápojů se dostanete až na dvojnásobek ceny.

Kávu z kapslí Tassimo připravíte v kávovarech pod hlavičkou Bosch a Tassimo, přičemž oboje vyrábí společnost Bosch.

Kapsle Tchibo Cafissimo

Kapsle Tchibo Cafissimo opět přináší kávu velmi vysoké kvality. Základní nabídka, ve které naleznete kolem 17 druhů káv, je doplněna o zajímavé limitované edice. Espresso se nabízí také s příchutí karamel nebo vanilka a nechybí ani bezkofeinová varianta. Jakousi zvláštností této značky kapslí je překapávaná káva. Kromě espressa nebo caffé crema si tak připravíte kávu bez využití vysokého tlaku.

Tchibo, podobně jako Nespresso, nemá ve své nabídce kapsle obsahující mléko. V případě, že si potrpíte na mléčné kávové nápoje, porozhlédněte se po kávovaru Cafissimo s integrovaným mléčným systémem. Příprava bude sice o něco náročnější než u kapslí se sušeným mlékem, ale kvalita vašeho cappuccina bude mnohem lepší.

Druhy kávy se liší chutí a intenzitou, přičemž intenzitu lze volit v šesti stupních. Kapsle jsou rozděleny do tří kategorií podle typu kávy a velikosti šálku, ve kterém se podávají. Cena jedné kapsle Cafissimo se pohybuje okolo 7- 9 Kč. U limitovaných edic se dostanete na 10 Kč za kapsli.

Kapsle Cafissimo můžete proměnit v kávu s kávovary Tchibo Cafissimo.

Neoriginální kapsle

Na trhu jsou samozřejmě i další značky a různé neoriginální kapsle, které mohou být možnou alternativou, počítejte ale s tím, že nemusí být s kávovarem na 100 % kompatibilní.

Opakovaně plnitelné kapsle

Pokud vás trápí ekologická stopa nebo máte pocit, že výběr kávových kapslí není dostatečný, můžete ti pořídit alternativu v podobě opakovaně plnitelných kapslí. Díky nim si můžete zvolit mletou kávu dle svého gusta. Plnitelné kávové kapsle jsou nejčastěji vyrobeny z hliníku.

Značka kapslíNekávové nápojePřidávání mlékaRecyklaceCena kapsle
NespressoNeNutnost použít klasické mlékoAnoCca 10 Kč
Nescafé Dolce GustoAnoSušené mléko v kapsliNeCca 9 Kč
TassimoAnoSušené mléko v kapsliNeCca 9 Kč
Tchibo CafissimoNeNutnost použít klasické mlékoNeCca 9 Kč

Jakých funkcí, vlastností a parametrů si u kávovaru všímat?

Tlak páry

Pro přípravu opravdu chutného espressa je klíčovým parametrem konstantní tlak páry ve výši 9 barů. Ideální volbou je kávovar na kapsle s tlakem alespoň 15 barů. Na trhu se můžete setkat s kapslovými kávovary, které disponují tlakem 2 až 4 bary. Těmto kávovarům se vyhněte, jelikož s nimi nikdy nepřipravíte kávu s vyváženou chutí.

Příkon

Na výkon vašeho kapslového kávovaru má vliv také jeho příkon. Ten se pohybuje od 900 do 1 700 W. Čím vyšší příkon bude váš kávovar mít, tím rychleji se bude ohřívat a tím dříve si připravíte vaši oblíbenou kávu.

Objem nádoby na vodu

Při výběru kapslového kávovaru se zaměřte i na velikost nádobky na vodu. Ta se nejčastěji pohybuje od 0,5 do 2 l. V případě, že připravujete kávu pro více lidí, zvolte model s větším objemem, abyste nemuseli vodu tak často dolévat.

Údržba kávovaru

Údržba kapslového kávovaru je v podstatě minimální, ale i tak je potřeba věnovat mu určitou péči. Porozhlédněte se po kávovarech, které jsou doplněny o praktické funkce, jež vám práci ještě více usnadní. Jedná se především o funkci automatického čištění a odvápňování.

Vybavení a funkce kávovaru

  • Automatické šlehání mléka nebo tryska na mléko – Patříte mezi milovníky mléčných kávových nápojů? Pak při výběru kávovaru zohledněte také funkci automatického šlehání mléka nebo parní trysku. Kávu si klasicky připravíte z kapsle a mléčnou pěnu za vás vyrobí kávovar nebo ji našleháte za pomoci trysky.
  • Funkce automatického čištění / odvápňování – Novější modely kapslových kávovarů jsou již vybaveny funkcí automatického čištění nebo odvápňování. Kávovar vás sám upozorní, že nastal čas na jeho vyčištění.
  • Zásobník na použité kapsle – Zásobník použitých kapslí oceníte především v případě, že připravujete větší množství kávy denně. Díky zásobníku nemusíte po každé kávě vyhazovat použitou kapsli.
  • Nastavitelná výška šálku – Pokud připravujete různé druhy kávových nápojů – espresso, cappuccino nebo caffe latte, je nezbytností nastavitelná výška šálku. Ta je u většiny kapslových kávovarů vyřešena nastavitelnou výškou odkapávací misky.
  • Možnost přípravy studených nápojů – Jestliže si v letních měsících rádi připravíte ledovou kávu nebo ice tea, podívejte se po kávovarech disponujících také touto funkcí.
  • Funkce automatického vypnutí – Funkci automatického vypnutí ocení každý z nás. Díky ní se přístroj sám automaticky vypne, čímž minimalizuje energetické náklady.
Detail hliníkových kávových kapslí
Zdroj: Unsplash.com
Výběr kávovaru se primárně odvíjí především od značky kávových kapslí.

Cenové kategorie kapslových kávovarů

Jedním ze základních kritérií, které výrazně ovlivňuje výběr kávovaru, je pochopitelně cena. Kapslové kávovary lze pořídit ve třech cenových kategoriích.

Do 2 000 Kč

Ano, už za částku pod 2 000 Kč můžete pořídit kávovar na kapsle. V této kategorie naleznete především kávovary kompatibilní s kapslemi Nescafé Dolce Gusto a Tassimo. Jedná se o kompaktní kávovary s menším objemem nádržky na vodu (okolo 0,6 l), které nebudou disponovat pokročilejšími funkcemi, jako je například šlehání mléka. Avšak i přístroj v této ceně je schopen připravit chutnou kávu. Důležité parametry, jako je parní tlak a příkon, jsou dodrženy. Výhodou je, že na výběr máte různé druhy kávy a další nápoje.

Od 2 000 do 5 000 Kč

Jakási zlatá střední cesta. Přístroje v této cenové kategorii jsou nejčastěji pořizovanými kapslovými kávovary. Jedná se o kávovary, které jsou kompatibilní s nejobvyklejšími značkami kapslí. S vyšší cenou vzrůstá objem nádržky na vodu (okolo 0,8 l) a přibývají zajímavé rozšířené funkce, například zásobník použitých kapslí nebo automatické napěnění mléka.

Nad 5 000 Kč

V případě, že hledáte opravdu kvalitní, vysokotlaký a skvěle vybavený kapslový kávovar, porozhlédněte se právě v této kategorii. Modely v této cenové skupině jsou stylové kousky například značek Bosch nebo DeLonghi. Přístroje disponují zásobníkem na použité kapsle či vlastní napěňovačem mléka. Můžete si tak vychutnat cappuccino s hustou krémovou pěnou.

De´Longhi Nespresso Gran Lattissima EN650.W

Stylový kávovar z dílny italské značky De´Longhi vám splní všechna vaše přání. Stiskem jediného tlačítka si připravíte až 7 kávových receptur.

Kapslový kávovar Nespresso Gran Lattissima EN650.W
Zdroj: nespresso.com
Kapslový kávovar Espresso De'Longhi Gran Lattissima EN650.W

Základní parametry

Typ: kapslový kávovar | Výrobce: De’Longhi | Parní tlak: 19 bar | Příkon: 1 500 W | Objem zásobníku na vodu: 1 l | Druh kapslí: Nespresso | Výškově nastavitelný podstavec: ano | Vyjímatelná odkapávací miska: ano | Automatické vypnutí: ano | Automatické čištění: ne | Rozměry: 27,6 × 20,3 × 36,7 cm | Hmotnost: 4,3 kg

Až 7 kávových receptur jedním stiskem tlačítka

Přenechte přípravu své oblíbené kávy na kávovaru Gran Lattissima EN650.W. Ristretto, Espresso, Lungo, Cappuccino, Flat White i Latte Macchiato vykouzlíte během chvilky jedním stiskem tlačítka. Kávovar je vybaven systémem LatteCrema, který zaručí dokonale hustou a krémovou mléčnou pěnu. Karafu na mléko můžete vyjmout a uskladnit v chladničce. Navíc ji lze umývat v myčce na nádobí.

Praktická výbava a funkce

Topný systém Thermoblock zajistí perfektní teplotu vody za pouhých 25 sekund. Kávovar navíc vždy použije pouze takové množství vody, jaké je pro daný nápoj potřeba. Automatické vypnutí (po 9 minutách) zajistí nulovou spotřebu energie ve chvílích, kdy se kávovar nepoužívá. Gran Lattissima EN650.W si navíc sám řekne, když je potřeba jej vyčistit nebo odvápnit.

De´Longhi Nespresso Gran Lattissima EN650.W disponuje odnímatelnou nádrží na vodu o objemu 1 l, kompaktní karafou na mléko o objemu 0,5 l a zásobníkem na použité kapsle, který pojme až 14 kusů. Posuvná odkapávací mřížka umožňuje použití vysokých sklenic pro latte nebo vyšších kávových hrnků. Obsluhu kávovaru zpříjemní dotyková tlačítka v horní části modelu.

Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus KP340831

S Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus dostanete svou kávu přesně tak, jak máte rádi. Vychutnat si s ním můžete až 30 horkých či ledových nápojů.

Kávovar Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus KP340831
Zdroj: krups.cz
Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus KP340831

Základní parametry

Typ: kapslový kávovar | Výrobce: Nescafé | Parní tlak: 15 bar | Příkon: 1 500 W | Objem zásobníku na vodu: 0,8 l | Druh kapslí: Nescafé Dolce Gusto | Výškově nastavitelný podstavec: ano | Vyjímatelná odkapávací miska: ano | Automatické vypnutí: ano | Automatické čištění: ne | Rozměry: 27,3 × 11,2 × 28,6 cm | Hmotnost: 2,7 kg |

Chutné espresso za 30 sekund od zapnutí

S příkonem 1 500 W je během chvilky připraven k použití. Vaše oblíbené espresso si tak můžete vychutnat už za 30 sekund od zapnutí přístroje, cappuccino do minuty. Profesionální tlak 15 barů zajistí perfektní chuť kávy s hustou sametovou pěnou. Kávovar vám navíc připraví horké i studené nápoje. Na výběr máte z více jak 30 druhů nápojů od kávových přes čokoládové až po ledový čaj.

Moderní design a profesionální funkce

Kapslový kávovar Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus KP340831 vás překvapí svým moderním designem, kompaktními rozměry i řadou profesionálních funkcí. S profesionálním režimem Espresso boost si můžete dopřát ještě intenzivnější espresso. Obsluha kávovaru je opravdu jednoduchá. Vložíte vybranou kapsli, na ovládacím panelu v horní části kávovaru stisknete tlačítko a vše ostatní už udělá za vás. Případně si můžete přizpůsobit teplotu svého nápoje.

Kávovar je vybaven nádobou na vodu o objemu 0,8 litru, kterou lze snadnou vyjmout a omýt. Výškově nastavitelná odkapávací miska umožní přípravu kávy do různě vysokých šálků a sklenic. A díky automatickému vypnutí po 1 minutě nečinnosti si nemusíte lámat hlavu vysokou spotřebou energie.

Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima

Kapslový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Infinissima vyniká originálním designem a jednoduchým ovládáním.

Kapslový kávovar Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima
Zdroj: krups.cz
Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP173B31

Základní parametry

Typ: kapslový kávovar | Výrobce: Nescafé | Parní tlak: 15 bar | Příkon: 1 500 W | Objem zásobníku na vodu: 1,2 l | Druh kapslí: Nescafé Dolce Gusto | Výškově nastavitelný podstavec: ano | Vyjímatelná odkapávací miska: ano | Automatické vypnutí: ano | Automatické čištění: ne | Rozměry: 28,6 × 15,5 × 37,28 cm | Hmotnost: 2,7 kg

Káva kavárenské kvality během malé chvilky

Díky parnímu tlaku 15 barů si s kávovarem Nescafé Dolce Gusto Infinissima připravíte chutnou kávu kavárenské kvality s hustou krémovou pěnou. Na svůj oblíbený šálek espressa navíc nemusíte dlouho čekat. Optimální teploty dosáhne kávovar přibližně za 40 sekund. Vzhledem k bohatému sortimentu kapslí značky Nescafé Dolce Gusto si můžete s kávovarem Infinissima připravit více než 30 druhů nápojů od kávy přes čaj až po kakao.

Ultra moderní design i jednoduché ovládání

Krups Nescafé Dolce Gusto Infinissima KP173B31 vás už na první pohled zaujme svým moderním tvarem inspirovaným symbolem nekonečna i štíhlou konstrukcí. Díky svým kompaktním rozměrům se hodí v podstatě do každé kuchyně nebo malé kanceláře. Kávovar disponuje zásobníkem na vodu o objemu až 1,2 l, což ocení především ti, kteří si připravují více šálků kávy za den. Odkapávací misku lze nastavit do tří různých výšek, aby byl šálek vždy v perfektní poloze.

Ovládání kávovaru je opět velice jednoduché. Vložíte vybranou kapsli a pohybem manuální páčky si připravíte výborný kávový nápoj, přesně podle své chuti. Kávovar se automaticky vypne už po 5 minutách nečinnosti, což dělá přístroj velmi úsporným. Zároveň vás sám upozorní, až nastane čas k odvápnění.

Nespresso De’Longhi Essenza Mini EN 85.B

Ultra kompaktní kávovar na kapsle Nespresso De’Longhi Essenza Mini EN 85.B vám připraví dokonalou kávu v každém šálku.

Kapslový kávovar Nespresso De'Longhi Essenza Mini EN 85.B
Zdroj: nespresso.com
Kapslový kávovar Nespresso De'Longhi Essenza Mini EN 85.B

Základní parametry

Typ: kapslový kávovar | Výrobce: De’Longhi   | Parní tlak: 19 bar | Příkon: 1150 W | Objem zásobníku na vodu: 0,6 l | Druh kapslí: Nespresso | Výškově nastavitelný podstavec: ano | Vyjímatelná odkapávací miska: ano | Automatické vypnutí: ano | Automatické čištění: ne | Rozměry: 20,5 × 11 × 23,5 cm | Hmotnost: 2,3 kg

Káva jako z pravé italské kavárny během pár vteřin

Velkou přednostní kávovaru Nespresso Essenza mini EN 85.B je opravdu rychlá příprava kávy. K nahřátí kávovaru dojde za pouhých 25 vteřin. Díky vysokotlakému čerpadlu (19 barů) si připravíte kávu ani né do minuty, navíc bude chutnat jako z pravé italské kavárny. K dokonalosti tohoto kávovaru na kapsle ještě přispívá automatická funkce úspory energie (9 minut).

Uživatelsky přívětivý a minimalisticky krásný

Presovač Nespresso De’Longhi Essenza mini EN 85.B je uživatelsky přívětivý přístroj, a to především díky svému intuitivnímu, jednoduchému ovládání. Stisknutím jednoho ze dvou tlačítek si můžete připravit silné espresso (40 ml) nebo lahodné lungo (110 ml). Kávovar je navíc vybaven funkcí Flow stop, která automaticky nastaví vhodné množství vody pro daný nápoj.

Ultrakompaktní přístroj s minimálními rozměry je k dostání ve dvou designech a třech různých barvách. Díky své velikosti i minimalistickému designu skvěle zapadne do každé domácnosti. Presovač De’Longhi Essenza mini EN 85.B disponuje vyjímatelnou nádobou na vodu o objemu 0,6 l a kontejnerem na použité kapsle, který pojme 6 kusů.

Tchibo Cafissimo Mini

Kapslový kávovar Tchibo Cafissimo Mini, to je kombinace moderního designu, praktických funkcí a kompaktních rozměrů.

Kávovar Tchibo Cafissimo Mini Midnight Black
Zdroj: tchibo.cz
Stylový kapslový kávovar Tchibo Cafissimo Mini Midnight Black

Základní parametry

Typ: kapslový kávovar | Výrobce: Tchibo | Parní tlak: 15 bar | Příkon: 1500 W | Objem zásobníku na vodu: 0,65 l | Druh kapslí: Tchibo Cafissimo | Výškově nastavitelný podstavec: ne | Vyjímatelná odkapávací miska: ano | Automatické vypnutí: ano | Automatické čištění: ne | Rozměry: 22,3 × 18 × 29,8 cm | Hmotnost: 3,7 kg

Espresso, caffè crema i překapávaná káva jedním stisknutím

S kapslovým kávovarem Cafissimo Mini si připravíte vynikající espresso, caffè crema i překapávanou kávu jediným stisknutím tlačítka. Presovač značky Tchibo se může pochlubit patentovaným systémem tří tlaků o síle až 15 bar, díky čemuž dokáže připravit také výbornou filtrovanou kávu. Oblíbený kávový nápoj si navíc připravíte opravdu rychle. Přístroj je zahřátý během několika vteřin.

Moderní vzhled, zářivé barvy a praktické funkce

Kompaktní design, moderní vzhled i zářivé barvy, kapslový kávovar Cafissimo Mini vás dostane na první pohled. Vybírat můžete z několika barevných variant. Presovač vás ale přesvědčí nejenom svým vzhledem a kompaktní velikostí, ale i tím co umí. Přístroj je vybaven funkcí pro individuální nastavení intenzity a aroma kávy či praktickou pamětí odvápnění.

Presovač Tchibo Cafissimo Mini je vybaven vyjímatelnou nádobou na vodu o objemu 0,65 litru a integrovaným zásobníkem na 4 použité kapsle. Přípravu kávy vám usnadní odnímatelná odkapávací miska pro různé typy šálků a výklopný stoleček na přípravu espressa. Pro ještě snadnější používání je doplněn o magnetickou plochu na odkládání šálků.

Nabídka všech kapslových kávovarů

Kde koupit nejlepší kapslové kávovary

De´Longhi Nespresso Gran Lattissima EN650.W

De´Longhi Nespresso Gran Lattissima EN650.W

od  

Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus

Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus

od  

Krups Nescafé Dolce Gusto KP173B31

Krups Nescafé Dolce Gusto KP173B31

od  

Nespresso De'Longhi EN 85.B

Nespresso De'Longhi EN 85.B

od  

Tchibo Cafissimo Mini

Tchibo Cafissimo Mini

od  

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

Zobrazit další nabídky

Michaela-Zdenkova

Michaela Zdeňková

Redaktor

Redaktorka, která se psaním článků živí už sedmým rokem. Aktuálně se zaměřuje především na články o domácnosti, zahradě a životním stylu. Kromě psaní se ve volném čase věnuje vaření a pečení, výrobě macramé, malování nebo pěstování bylinek a zeleniny na svém pidi dvorku. Zároveň je milovnicí kvalitní hudby, filmů, knih a procházek se svou rodinou a psem.

Více článků od Michaely

Přečtěte si také