Seznam.cz

Výběr nejlepších nabídek na CZC.cz během Black Friday 2021

black-friday-czc
Zdroj: Zboží.cz (Logo: CZC.cz)
krasty
Redakce Magazínu Zboží.cz před 1 týdnem

Chcete vědět, jaké produkty můžete výhodně koupit v e-shopu CZC.cz? Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější nabídky, které během Black Friday 2021 pořídíte na CZC.cz za jednu z nejlepších cen na trhu.

Ověřte si cenu vybraných produktů

Porovnat paramentry

E-shop CZC.cz, dříve známý pod jménem Czech Computer, se zaměřuje především na elektroniku. V jeho sortimentu naleznete produkty od televizí po počítačové komponenty. Vybrali jsme ty nejvýhodnější nabídky produktů, které nás oslovily.

Chytré hodinky Nokia Steel HR 36 mm

nokia-steel-hr-36
Zdroj: Nokia
Chytré hodinky Nokia Steel HR 36 mm

Tyto chytré hodinky v sobě spojují design klasických analogových hodinek s funkcemi SMART zařízení. Hodinky disponují klasickými ručičkami, ale zároveň mají i malý e-ink displej, na kterém zobrazují srdeční tep, počet kroků nebo notifikace z telefonu. Výhodou je také dlouhá výdrž na baterii, nepočítejte ale s pokročilými funkcemi jako je navigace, placení hodinkami nebo s možností instalace aplikací.

Ověřit cenu Nokia Steel HR 36 mm >

 

Televize Orava 22″ LED (LT-615)

orava-22-lt-615
Zdroj: Orava
Televize Orava 22" LED (LT-615)

Jestli vybíráte malou a levnou televizi, která poslouží například jako druhá v domácnosti, případně ji umístíte třeba na chalupu, Orava LT-615 vás může oslovit. Kromě ceny boduje i rozlišením Full HD, které v této třídě stále není standardem. Od obrazovky nelze čekat kvalitu násobně dražších televizí, ale pro běžné sledování je dostatečná.

Ověřit cenu Orava 22″ LED (LT-615) >

 

Základní deska ASUS PRIME Z590M-PLUS

zakladni-deska-asus-prime-z590m-plus
Zdroj: Asus
Základní deska ASUS PRIME Z590M-PLUS

Kvalita základní desky by se neměla podceňovat. Asus PRIME Z-590M-Plus obsahuje výkonný chipset Z590, který je vhodný pro přetaktovnání Intel procesorů 10. i 11. generace. K tomuto účelu byla posílena i napájecí kaskáda. Přestože se jedná o kompaktní formát m-ATX, deska obsahuje 3 M.2 sloty a 5 SATA konektorů. Za zmínku též stojí podpora až 5133 MHz RAM (OC).

Ověřit cenu ASUS PRIME Z590M-PLUS >

 

RAM Patriot Viper 4 32 GB (2x 16GB) DDR4 3200 MHz

patriot-viper-4-ram
Zdroj: Patriot
RAM Patriot Viper 4

V CZC.cz aktuálně můžete výhodně koupit i paměti RAM Patriot Viper 4. Za zajímavou cenu získáte 32 GB kit (16GB moduly) s rychlostí 3200 MHz a časováním CL16. Paměti jsou vybaveny i pasivním chladičem. V prosklených skříních můžete ocenit i červený design.

Ověřit cenu Patriot Viper 4 32 GB (2x 16GB) DDR4 3200 MHz >

 

Zdroj Seasonic 650W G-650

seasonic-g-650-cable-management
Zdroj: Seasonic
Zdroj Seasonic G Series

Kvalitní zdroj od ověřené značky Seasonic nabízí výkon 650 W, takže se hodí i do výkonnějších herních sestav. Díky své účinnosti splňuje certifikaci 80Plus Gold. Vzhledem k osazenému tichému ventilátoru vás nebude rušit ani hlukem. Hodí se i odpojitelné kabely pro lepší kabelový management PC sestavy.

Ověřit cenu Seasonic 650W G-650 >

 

Externí pevný disk LaCie Rugged Mini 1 TB

lacie-rugged-mini
Zdroj: LaCie
Externí pevný disk LaCie Rugged Mini

Pevný disk LaCie Rugged Mini se vyznačuje velmi odolným provedením. Odolá pádům z 1,5 metru a nezničí ho ani déšť nebo tlak do 1 tuny. Rozměrově se jedná o 2,5″ disk, takže je vhodný k častému přenášení. Pro přesouvání souborů je vybaven USB 3.0 konektorem.

Ověřit cenu LaCie Rugged Mini 1 TB >

 

Reproduktory Logitech Surround Sound Speakers Z906

logitech-z-906
Zdroj: Logitech
Reproduktory Logitech Surround Sound Speakers Z906

Reprosoustava Logitech Z906 nabízí díky 5.1 kanálům skutečně prostorový zvuk. Celkový výkon reproduktorů je 500 W, z toho 165 W připadá na subwoofer. Pro připojení lze použít širokou škálu konektorů, od analogových po optické. Tím je zaručena kompatibilita s prakticky všemi zařízeními. Součástí balení je bezdrátový ovladač, ovšem žádné chytré funkce jako je streamování z aplikací od těchto reproduktorů nečekejte.

Ověřit cenu Logitech Surround Sound Speakers Z906 >

 

Chytrý reproduktor Apple HomePod mini

Dotykové ovládání Homepod mini
Zdroj: Apple
Chytrý reproduktor Apple HomePod mini

Pro ovládání chytré domácnosti založené na HomeKitu a interakci s hlasovou asistentkou Siri tu je reproduktor Apple HomePod Mini. S jeho pomocí můžete hlasem ovládat všechna kompatibilní SMART zařízení, využívat funkce Siri a samozřejmě přehrávat hudbu. I přes své malé rozměry je kvalita reprodukce velmi dobrá.

Ověřit cenu Apple HomePod mini >

 

Chytrý termostat Netatmo Thermostat

netatmo-thermostat
Zdroj: Netatmo
Chytrý termostat Netatmo Thermostat

S chytrým termostatem Netatmo můžete ovládat výkon kotle i na dálku prostřednictvím mobilního telefonu. Termostat je kompatibilní i s hlasovými asistenty Alexa a Siri, takže můžete používat i hlasové ovládání. Kromě pohodlného ovládání dokážete se  SMART termostatem ušetřit i náklady za energie.

Ověřit cenu Netatmo Thermostat >

 

Powerbanka Epico Wireless Powerbanka 10 000 mAh

epico-wireless-powerbank
Zdroj: Epico
Powerbanka Epico Wireless Powerbanka 10 000 mAh

Powerbanka Epico Wireless nabízí poměrně standardní kapacitu 10 000 mAh, ale hlavním důvodem ke koupi je podpora bezdrátového nabíjení Qi. V případě, že budete nabíjet bezdrátově, počítejte s výkonem 7,5 W. Další ne úplně běžnou funkcí je integrovaná svítilna.

Ověřit cenu Epico Wireless Powerbank 10 000 mAh >

 

krasty

Redakce Magazínu Zboží.cz

Interní redakce

Píšeme články o nakupování na internetu. Porovnáváme ceny tisíců produktů a přinášíme vám ty nejvýhodnější nabídky.

Další články

Přečtěte si také