Seznam.cz

Představení iPhone 13: Sledujte přímo zde!

apple-keynote-zari-2021
Zdroj: Apple
pavel-kabelik-editor
Pavel Kabelík před 1 měsícem

Již zítra se fanoušci společnosti Apple dočkají představení nových iPhonů 13 a odpovědi na otázku, co přesně znamená podtitul akce "California Streaming“. Kromě telefonů by mělo dojít také na uvedení nových hodinek Watch Series 7 nebo sluchátek AirPods 3. Zatímco pravděpodobnost představení zmiňovaných novinek téměř hraničí s jistotou, otazník visí nad iPadem 9 a také iPadem mini 6. Kde a v kolik hodin Apple Event sledovat?

Kde sledovat Apple Keynote

Každoročně nejsledovanější technologická událost se opět odehraje v kalifornském sídle společnosti – Apple Parku. I tentokrát bude Keynote vlivem pokračující koronavirové pandemie virtuální a předtočená, tudíž sice bez nadšeného aplausu, ale o to více propracovaná do posledního detailu. Přenos začne 14. září v 19:00 středoevropského času.

Sledovat ji můžete přímo v tomto článku spuštěním videa. Pro ty z vás, kteří Keynote nestihnou, připravujeme detailní pohled na nový iPhone 13, ale také souhrn všech představených novinek.

pavel-kabelik-editor

Pavel Kabelík

Editor

Editor a technologický fanoušek. Zajímám se o udržitelnost spotřební elektroniky. Ve volném čase běhám, čtu a prozkoumávám svět syntezátorů, samplerů a sekvencerů.

Více článků od Pavla

Přečtěte si také