Seznam.cz

Analýza cen Apple AirPods během Black Friday 2021

black-friday-airpods
Zdroj: Zboží.cz
krasty
Redakce Magazínu Zboží.cz před 2 roky

Chcete výhodně koupit Apple AirPods během Black Friday? Nenaleťte na falešné slevy. Připravili jsme pro vás kompletní přehled nabídek včetně vývoje cen. Podívejte se, kde AirPods koupíte nejvýhodněji.

Aktualizováno 26. listopadu 2021.

Srovnání cen Apple AirPods

Porovnat parametry

Sluchátka AirPods jsou bezpochyby nejpopulárnějšími bezdrátovými sluchátky na světě. V rámci Black Friday tak patří mezi nejvyhledávanější produkty. Která se letos vyplatí koupit?

Z vývoje cen je patrné, že ke zlevnění AirPods zatím nedošlo a medián cen se příliš nemění. Výjimkou jsou AirPods Max a Airpods Pro, kde se ovšem střední hodnota cen pouze vrátila na hodnotu před zdražením v polovině října.

Vývoj cen sledujeme i nadále a článek pro vás budeme aktualizovat.

Porovnat ceny všech modelů AirPods >

 

AirPods Pro

Airpods Pro jsou špuntová sluchátka, která v porovnání se svými levnějšími (a peckovými) bratříčky nabízejí funkci aktivního potlačení hluku a režim propustnosti. Nechybí zde ani prostorový zvuk s dynamickým snímáním hlavy či certifikace. Špuntové řešení je ideální pro uživatele, kteří sluchátka používají při pohybu, protože drží v uších a nehrozí tak jejich vypadnutí.

Kde nejvýhodněji koupit AirPods Pro >

AirPods Pro 2021

Aktuální verze AirPods Pro 2021 se od té předchozí z roku 2019 liší pouze v nabíjecím pouzdru, přesněji řečeno způsobem bezdrátového nabíjení (standard Qi versus MagSafe u novějšího modelu). Ostatní parametry jsou společné pro oba modely. Pokud je pro vás způsob bezdrátového nabíjení důležitý, věnujte mu pozornost. V opačném případě zohledňujte pouze cenu.

Kde nejvýhodněji koupit AirPods 2021 >

AirPods 2019

AirPods 2019 koupíte ve dvou verzích, s bezdrátově dobíjecím pouzdrem (standard Qi) nebo s obyčejným pouzdrem. Od první generace se liší pokročilejším bezdrátovým čipem H1, novějším Bluetooth 5.0 a delší dobou hovoru na jedno nabití. Siri zde již aktivujete hlasem. Oproti aktuálnímu modelu můžou někomu chybět některé pokročilejší funkce jako například prostorový zvuk. Sluchátka také (oficiálně) nedisponují odolností proti vodě či potu.

Kde nejvýhodněji koupit AirPods 2019 >

AirPods 2021

Aktuální verze sluchátek AirPods 2021 dostala některá vylepšení z modelu Pro. Především je to prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy a také odolnost proti potu a stříkající vodě IPX4. Sluchátka nadále zachovávají peckové řešení, oproti předešlým generacím mají ale kratší nožičku. Změna se dotkla také nabíjecího pouzdra, které nyní místo bezdrátového nabíjení Qi využívá MagSafe. Sluchátka si polepšila u životnosti baterie na jedno nabití, která je nyní 6 hodin, respektive 5 hodin v případě využití prostorového zvuku. Vzhledem k tomu, že jde nadále o pecky, nečekejte aktivní ani pasivní potlačení hluku.

Kde nejvýhodněji koupit AirPods 2021 >

AirPods Max

Model AirPods Max nabízí stejně pokročilé technologie jako Airpods Pro, ovšem v designově okázalém řešení „přes uši“. Sluchátka jsou vybavena 40 mm měniči a celkem devíti mikrofony, které slouží ke snímání hlasu, ale také pomáhají režimu propustnosti. Nevýhodou může být pro řadu audiofilních zájemců nutnost dokoupení kabelu Lightning – 3,5 mm jack pro poslech hudby v bezztrátovém formátu. Ani jejich hmotnost 385 gramů není zanedbatelná, ale Apple si dal extrémně záležet na tom, aby byla AirPods Max co nejpohodlnější.

Kde nejvýhodněji koupit AirPods Max >

Kde koupit Apple AirPods

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro

od  

Apple AirPods Pro 2021

Apple AirPods Pro 2021

od  

Apple AirPods 2019

Apple AirPods 2019

od  

Apple AirPods 2021

Apple AirPods 2021

od  

Apple AirPods Max

Apple AirPods Max

od  

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

 

         

 

 
 
   

Zobrazit další nabídky

Podobná témata

Apple Sluchátka

krasty

Redakce Magazínu Zboží.cz

Interní redakce

Píšeme články o nakupování na internetu. Porovnáváme ceny tisíců produktů a přinášíme vám ty nejvýhodnější nabídky.

Další články

Přečtěte si také