Hlavička stránky

Levné krémy na opalování

Ochrání před slunečním zářením a následným spálením, vznikem pigmentových skvrn, vysušením pokožky či dokonce onemocněním kůže. Každý opalovací krém je označen ochranným faktorem SPF, který určuje výši ochrany před ultrafialovým zářením. Při výběru SPF se řiďte nejen délkou pobytu na slunci, ale také přihlédněte k fototypu vaší pokožky. Pro pobyt v tropických a subtropických destinacích je vhodný krém s faktorem vyšším než 50 SPF. V českých podmínkách si vystačíte s SPF 30.

Vlastnosti opalovacích krémů

  • Voděodolné opalovací krémy – Je možné je použít i těsně před vstupem do vody. Krém se nesmyje a pokožka je tak stále chráněná.

  • BIO opalovací krémy – Mají čistě přírodní složení.

  • Dětské opalovací krémy – Jsou vhodné i pro citlivou dětskou pokožku. Použít je může samozřejmě i dospělý.

  • Opalovací krémy na obličej – Jsou svým složením určeny pro citlivější pokožku obličeje. Často také zohledňují typ pokožky či vedlejší dermatologický problém.

  • Veganské krémy na opalování – Jsou vyrobeny čistě z rostlinných surovin.

  • Opalovací krémy se třpytivým efektem – Zvýrazní a rozzáří opálení. Vaše pokožka tak dostane sametově hebký vzhled.

  • Opalovací krémy bez parfemace – Receptura neobsahuje přidané syntetické ani přírodní vonné složky, které bývají častým spouštěčem kontaktních alergií či fotosenzitivních reakcí na slunci.

  • Dětské opalovací krémy – Krémy přizpůsobené tenčí a citlivé pokožce dětí. Obvykle využívají bezpečné minerální filtry, nabízejí vysoký faktor (SPF 50+) a jsou odolnější vůči otěru a vodě.

  • Hypoalergenní opalovací krémy – Složení dermatologicky testované pro minimalizaci rizika vzniku podráždění, svědění a alergických reakcí u velmi reaktivní kůže a atopiků.

  • Opalovací krémy na pigmentové skvrny – Obsahují velmi vysoké filtry a aktivní depigmentační či antioxidační látky, které regulují syntézu melaninu a brání vzniku hyperpigmentací i tmavnutí již existujících skvrn.

Druh ochrany

  • UVB – Ochrana před středněvlnným zářením vyjádřená hodnotou SPF, jež přímo odpovídá za zarudnutí, akutní spálení pokožky a poškození DNA kožních buněk.

  • UVA – Širokospektrální ochrana před dlouhovlnným zářením, které proniká hluboko do škáry, způsobuje fotostárnutí pokožky, ztrátu elasticity a vznik vrásek.

Doporučujeme

Protože pobyt na sluníčku a časté koupání nedělá kůži nejlepší službu, a to zejména ve slané či chlorované vodě, doporučujeme používat i přípravky určené po opalování, které pokožku vyživí, zklidní a hydratují.

Zapomínat byste neměli ani na ochranu zraku a pokrývku hlavy.

Hlavní obsah stránky

Levné krémy na opalování

Ochrání před slunečním zářením a následným spálením, vznikem pigmentových skvrn, vysušením pokožky či dokonce onemocněním kůže. Každý opalovací krém je označen ochranným faktorem SPF, který určuje výši ochrany před ultrafialovým zářením. Při výběru SPF se řiďte nejen délkou pobytu na slunci, ale také přihlédněte k fototypu vaší pokožky. Pro pobyt v tropických a subtropických destinacích je vhodný krém s faktorem vyšším než 50 SPF. V českých podmínkách si vystačíte s SPF 30.

Vlastnosti opalovacích krémů

  • Voděodolné opalovací krémy – Je možné je použít i těsně před vstupem do vody. Krém se nesmyje a pokožka je tak stále chráněná.

  • BIO opalovací krémy – Mají čistě přírodní složení.

  • Dětské opalovací krémy – Jsou vhodné i pro citlivou dětskou pokožku. Použít je může samozřejmě i dospělý.

  • Opalovací krémy na obličej – Jsou svým složením určeny pro citlivější pokožku obličeje. Často také zohledňují typ pokožky či vedlejší dermatologický problém.

  • Veganské krémy na opalování – Jsou vyrobeny čistě z rostlinných surovin.

  • Opalovací krémy se třpytivým efektem – Zvýrazní a rozzáří opálení. Vaše pokožka tak dostane sametově hebký vzhled.

  • Opalovací krémy bez parfemace – Receptura neobsahuje přidané syntetické ani přírodní vonné složky, které bývají častým spouštěčem kontaktních alergií či fotosenzitivních reakcí na slunci.

  • Dětské opalovací krémy – Krémy přizpůsobené tenčí a citlivé pokožce dětí. Obvykle využívají bezpečné minerální filtry, nabízejí vysoký faktor (SPF 50+) a jsou odolnější vůči otěru a vodě.

  • Hypoalergenní opalovací krémy – Složení dermatologicky testované pro minimalizaci rizika vzniku podráždění, svědění a alergických reakcí u velmi reaktivní kůže a atopiků.

  • Opalovací krémy na pigmentové skvrny – Obsahují velmi vysoké filtry a aktivní depigmentační či antioxidační látky, které regulují syntézu melaninu a brání vzniku hyperpigmentací i tmavnutí již existujících skvrn.

Druh ochrany

  • UVB – Ochrana před středněvlnným zářením vyjádřená hodnotou SPF, jež přímo odpovídá za zarudnutí, akutní spálení pokožky a poškození DNA kožních buněk.

  • UVA – Širokospektrální ochrana před dlouhovlnným zářením, které proniká hluboko do škáry, způsobuje fotostárnutí pokožky, ztrátu elasticity a vznik vrásek.

Doporučujeme

Protože pobyt na sluníčku a časté koupání nedělá kůži nejlepší službu, a to zejména ve slané či chlorované vodě, doporučujeme používat i přípravky určené po opalování, které pokožku vyživí, zklidní a hydratují.

Zapomínat byste neměli ani na ochranu zraku a pokrývku hlavy.

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Krém na opalování Nubian Kids Krém na opalování pro děti SPF 30 50 g

Nubian Kids Krém na opalování pro děti SPF 30 50 g

  • Ochranný faktor SPF 30
  • Voděodolný

NUBIAN Kids Krém na opalování SPF 30, 50 g, Opalovací krém SPF 30 spolehlivě chrání citlivou dětskou pokožku během pobytu na…

od 83 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Opalovací mléko Sundance SPF 20, 200 ml

Opalovací mléko Sundance SPF 20, 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 20

SUNDANCE SOLENČNÍ MLÉKO SPF 20 Veganský opalovací krém SUNDANCE Sun Milk SPF 20 hydratuje pokožku po dobu 24 hodin a dodává…

84 Kč
420 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Chicco dětský opalovací krém SPF 50+ 75 ml 0 m+

Chicco dětský opalovací krém SPF 50+ 75 ml 0 m+

  • Bez parfemace
  • 75 ml
  • Voděodolný
  • Hypoalergenní

Obsah CHICCO Krém dětský na opalování s minerály SPF50+, 0m+ 75ml Charakteristika CHICCO Krém dětský na opalování s minerály…

od 95 Kč
od 1 267 Kč/l

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Collistar - Dark Spots Sun Stick Cream SPF50+ 9 ml Opalovací krémy unisex

Collistar - Dark Spots Sun Stick Cream SPF50+ 9 ml Opalovací krémy unisex

  • Voděodolný

na Douglas.cz. - Velmi vysoká ochrana s faktorem SPF 50+ a širokospektrálními filtry proti UVA, UVB, IR a modrému světlu pro…

od 98 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování SUNDANCE ochranná tyčinka na opalování SPF 30

SUNDANCE ochranná tyčinka na opalování SPF 30

  • Voděodolný

Ochranná tyčinka na opalování SPF 30 od Sundance nabízí okamžitou a spolehlivou ochranu pro oblasti pokožky obzvláště…

99 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Krém na opalování SUNDANCE fluid na opalování obličej & dekolt SPF30

SUNDANCE fluid na opalování obličej & dekolt SPF30

  • Voděodolný

SUNDANCE fluid na opalování SPF 30 nabízí spolehlivou ochranu pro obličej a dekolt. Lehké složení bylo navrženo speciálně…

99 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Krém na opalování Babydream Dětský opalovací krém Extra sensitive SPF 50+ 75 ml

Babydream Dětský opalovací krém Extra sensitive SPF 50+ 75 ml

  • 75 ml
  • Voděodolný
  • Bez parfemace
  • UVA
  • UVB

Opalovací krém pro děti Babydream Extra Sensitiv Sonnencreme SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před slunečním zářením…

100 Kč
1 332 Kč/l

Rossmann.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Sprej na opalování Elysee Olysee Sun 50 SPF 75 ml

Sprej na opalování Elysee Olysee Sun 50 SPF 75 ml

  • 75 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Opalovací sprej O'lysee Sun SPF50 je ultralehký, transparentní ochranný sprej, který poskytuje okamžitou a velmi vysokou…

100 Kč
1 333 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Balea Sun Dance opalovací mléko OF30 200 Ml.

Balea Sun Dance opalovací mléko OF30 200 Ml.

  • Ochranný faktor SPF 30

Sundance SOLENČNÍ MLÉKO SPF 30 Veganský opalovací krém SUNDANCE Sun Milk SPF 30 hydratuje pokožku po dobu 24 hodin a dodává…

109 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování WoodenSpoon Minerální opalovací krém na tělo a obličej Baby & Family SPF50 Wooden Spoon 10 ml vzorek

WoodenSpoon Minerální opalovací krém na tělo a obličej Baby & Family SPF50 Wooden…

  • Voděodolný
  • Hypoalergenní
  • Přírodní
  • 10 ml
  • Dětský

Mléko poskytuje vysokou ochranu před UVA a UVB zářením s ochranným faktorem SPF 50, čímž pomáhá chránit pokožku před…

110 Kč
11 000 Kč/l

EcoRevolution

Zobrazit detail
Krém na opalování Voděodolný opalovací krém pro děti SPF 50 50 ml

Voděodolný opalovací krém pro děti SPF 50 50 ml

  • 50 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Voděodolný opalovací krém SPF 50 poskytuje dětské pokožce vysokou ochranu před UVA a UVB zářením. Díky lehké textuře se…

od 111 Kč
od 2 220 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Korda opalovací krém Sun Screen SPF50 50 ml neparfémovaný (KDA012)

Korda opalovací krém Sun Screen SPF50 50 ml neparfémovaný (KDA012)

1
  • 50 ml
  • Voděodolný

Úvod Korda opalovací krém Sun Screen SPF50 je vysoce ochranný krém, který poskytuje extrémně vysokou ochranu proti škodlivým…

od 120 Kč
od 2 400 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Eva Sun Balzám na opalování SPF 20, 150 ml

Eva Sun Balzám na opalování SPF 20, 150 ml

  • 150 ml

Eva Sun Balzám na opalování SPF 20 nabízí nižší stupeň ochrany před slunečním zářením, vhodný pro opálenou nebo méně…

od 122 Kč
od 813 Kč/l

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování BIODERMA Photoderm MINERAL opalovací fluid bez chemických filtrů SPF50+, 75 g Datum spotřeby: 04/26Pokles ceny

BIODERMA Photoderm MINERAL opalovací fluid bez chemických filtrů SPF50+, 75 g Datum…

BIODERMA Photoderm MINERAL opaľovací fluid bez chemických filtrov SPF50+ je jemný ochranný fluid určený pre citlivú a…

128 Kč

Nakupzdrave.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací sprej Be Beauty 50 SPF

Opalovací sprej Be Beauty 50 SPF

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 150 ml

BE BEAUTY KIDS SENSITIVE OCHRANNÝ SPREJ PRO DĚTI SPF 50+ 150 Ml Zajistěte svému dítěti nejvyšší úroveň bezpečnosti během…

128 Kč
853 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Biofresh Sun Care krém na tvář SPF 50 50 ml

Biofresh Sun Care krém na tvář SPF 50 50 ml

2
  • Typ pleti smíšená
  • 50 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Vegan

Opalovací krém na obličej SPF 50 Biofresh Sun Care 50ml Letní opálení je krásnou vzpomínkou na léto, kterou si naše pokožka…

od 132 Kč
od 2 640 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Wooden spoon Opalovací krém na obličej s nízkým komedogenním indexem SPF 50 10 ml

Wooden spoon Opalovací krém na obličej s nízkým komedogenním indexem SPF 50 10 ml

  • 10 ml

Vychutnejte si příjemné sluneční paprsky bez obav! Přírodní netoxický opalovací krém s obsahem revolučního neviditelného…

135 Kč
13 500 Kč/l

wereco.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Sprej na opalování Wats 50 SPF

Sprej na opalování Wats 50 SPF

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 150 ml

BIOCANTO Opalovací sprej SPF50 ochrana UVA/UVB 150 ml Opalovací sprej SPF 50 je lehká aerosolová mlha na obličej a tělo,…

139 Kč
927 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Collistar - Dark Spots Corrective Protection Sun Face Fluid SPF50+ 50 ml Opalovací krémy unisex

Collistar - Dark Spots Corrective Protection Sun Face Fluid SPF50+ 50 ml Opalovací…

  • 50 ml
  • Na obličej

na Douglas.cz. - Velmi vysoká ochrana s SPF 50+ a širokospektrálními filtry proti UVA, UVB, IR a modrému světlu pro…

od 140 Kč
od 2 800 Kč/l

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Biofresh Sun Care tělové mléko SPF 30 s pumpičkou 200 mlSleva 27 %

Biofresh Sun Care tělové mléko SPF 30 s pumpičkou 200 ml

  • Typ pleti smíšená
  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 30
  • Vegan

Opalovací tělové mléko SPF 30 s pumpičkou Biofresh Sun Care 200ml Letní opálení je krásnou vzpomínkou na léto, kterou si…

od 142 Kč
od 710 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Helios Herb dětský roll-on na opalování SPF 50 50 ml

Helios Herb dětský roll-on na opalování SPF 50 50 ml

  • 50 ml

Helios Herb dětský roll-on na opalování SPF 50 je opalovací přípravek ve formě praktického roll-onu. Chrání pokožku před…

143 Kč
2 860 Kč/l

PeMi drogerie

Zobrazit detail
Krém na opalování Helios Herb opalovací mléko Clip & Sun SPF 50 50 ml

Helios Herb opalovací mléko Clip & Sun SPF 50 50 ml

  • 50 ml

Helios Herb opalovací mléko Clip amp; Sun SPF 50 je opalovací mléko v praktickém kapesním balení s klipem. Chrání pokožku…

148 Kč
2 960 Kč/l

PeMi drogerie

Zobrazit detail
Krém na opalování MIHI Sun After Sun gel po opalování s Panthenolem 100 ml

MIHI Sun After Sun gel po opalování s Panthenolem 100 ml

  • 100 ml

Regenerace kůže Chladivý účinek Hydratace a výživa Pro všechny typy pleti Lze použít pro děti od 3 let Bezpečné, vhodné…

148 Kč
1 480 Kč/l

Mihi-shop.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Mammut Mammut Sunscreen SPF50 Barva: Oranžová

Mammut Mammut Sunscreen SPF50 Barva: Oranžová

  • 25 ml
  • Bez parfemace

Malý opalovací krém s vysokou ochranou SPF 50 a bez parfemace je vhodný i pro citlivou pokožku. Chrání před UVA i UVB…

149 Kč
5 960 Kč/l

Eshop-outdoor.com

Zobrazit detail
Krém na opalování alverde NATURKOSMETIK balzám na opalování dětský Sensitiv SPF 50

alverde NATURKOSMETIK balzám na opalování dětský Sensitiv SPF 50

  • Voděodolný
  • Bez parfemace
  • UVA
  • UVB

alverde NATURKOSMETIK dětský balzám na opalování Sensitive SPF 50 poskytuje okamžitou ochranu pro citlivou dětskou pokožku.…

149 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Krém na opalování Garnier Ambre Solaire Kids opalovací roll-on Sensitive Advanced SPF 50+ 50 ml

Garnier Ambre Solaire Kids opalovací roll-on Sensitive Advanced SPF 50+ 50 ml

1
  • 50 ml

Dětský opalovací přípravek Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced Roll-On SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu…

od 149 Kč
od 2 980 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Wooden Spoon Minerální opalovací krém na obličej s nízkým komedogenním indexem SPF 50, 10 ml vzorek

Wooden Spoon Minerální opalovací krém na obličej s nízkým komedogenním indexem SPF…

  • Ochranný faktor SPF 50

Wooden Spoon SPF 50 je minerální opalovací krém na obličej s nízkým komedogenním indexem, který chrání pleť před UVA a UVB…

149 Kč

Wugi.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Ziaja Sopot Sun Krém na opalování SPF 30 proti vráskám 60ml SUNOV101

Ziaja Sopot Sun Krém na opalování SPF 30 proti vráskám 60ml SUNOV101

  • 60 ml

Krém na opalování proti vráskám s vysokou ochranou SPF 30 s fotostabilními UVA a UVB filtry a výtažkem z Pelvetia…

149 Kč
2 483 Kč/l

Biotika.net

Zobrazit detail
Krém na opalování SUNDANCE MED fluid na opalování Ultra Sensitiv SPF50+

SUNDANCE MED fluid na opalování Ultra Sensitiv SPF50+

  • Voděodolný

SUNDANCE MED Ultra Sensitiv fluid na opalování SPF50+ s velmi vysokou ochranou je vhodný zejména pro citlivou a na alergie…

159 Kč

dm drogerie markt s.r.o.

Zobrazit detail
Krém na opalování Lierac - Stick SPF50+ Opalovací krémy 10 g unisex

Lierac - Stick SPF50+ Opalovací krémy 10 g unisex

na Douglas.cz. Ochranný tyčinkový krém SPF50+ Sunisssime poskytuje vysokou ochranu obličeje a citlivých oblastí (ramena,…

od 161 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Dax Sun DAX Ochranný sprej proti slunci s aktivním SPF 50 200 ml

Dax Sun DAX Ochranný sprej proti slunci s aktivním SPF 50 200 ml

  • 200 ml

Ochranný sprej SPF 50 zajišťuje bezpečnost pokožky vysoce citlivé na sluneční záření. Doporučuje se zejména pro aktivní…

od 164 Kč
od 820 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Dax Sun Opalovací sprej SPF 50 pro děti od 6 měsíců 150 Ml

Dax Sun Opalovací sprej SPF 50 pro děti od 6 měsíců 150 Ml

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Dax Sun Sprej na opalování SPF 50 pro děti nad 6. měsíc života VYSOCE VODĚODOLNÝ – zajišťuje bezpečnost mimořádně jemné…

167 Kč
1 113 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Kosmetika Holmenkol Sun Control Pine & Mint SPF 30, UVA/UVB, 20ml

Kosmetika Holmenkol Sun Control Pine & Mint SPF 30, UVA/UVB, 20ml

  • 20 ml

Opalovací krém 2 in 1 Holmenkol Sun Control Pine & Mint je praktický pomocník pro každého, kdo tráví čas venku – ať už na…

od 168 Kč
od 8 400 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Childs Farm Roll-On Sun Lotion SPF 50+ 50 ml

Childs Farm Roll-On Sun Lotion SPF 50+ 50 ml

  • 50 ml
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB

Obsah Childs Farm Roll-on sun lotion SPF 50+ 50 ml Charakteristika Childs Farm Roll-on sun lotion SPF 50+ Opalovací mléko s…

od 172 Kč
od 3 440 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Bell Opalovací tyčinka barevná opalovací tyčinka SPF 50+ Skin, 6,8g

Bell Opalovací tyčinka barevná opalovací tyčinka SPF 50+ Skin, 6,8g

  • Ochranný faktor SPF 50

Bell - Surf Stick - Opalovací tyčinka - SPF50 - SKIN - 6,8 g Surf Stick - SKIN od značky Bell. Ochranná tyčinka. Je…

176 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Piz Buin Allergy SPF15 Opalovací mléko 200 ml

Piz Buin Allergy SPF15 Opalovací mléko 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 15

Ochrana proti sluneční alergii. Napomáhá předcházet sluneční alergii. Inovované fotostabilní UVA a UVB filtry chrání…

od 177 Kč
od 885 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Tyčinka na opalování Sun Ozon SPF 50, 20 g

Tyčinka na opalování Sun Ozon SPF 50, 20 g

  • Ochranný faktor SPF 50

Ochranná tyčinka na opalování SPF 50+. Ideální pro pokožku citlivou na slunce, která se ještě neopalovala. Skvělá na cesty.…

178 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Ochranný krém na opalování SPF 50 pro děti a miminka 30 ml Naif uni

Ochranný krém na opalování SPF 50 pro děti a miminka 30 ml Naif uni

  • 30 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB
  • Vegan

Naïf Ochranný krém na opalování SPF 50 pro děti a miminka SPF 50 s minerálním filtrem v podobě oxidu zinečnatého bez…

od 195 Kč
od 6 500 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování CHICCO Krém dětský na opalování s minerály SPF50+ 75 ml

CHICCO Krém dětský na opalování s minerály SPF50+ 75 ml

  • 75 ml

Jemný opalovací krém CHICCO s velmi vysokou ochranou SPF 50+ byl vyvinut pro citlivou dětskou pokožku od narození. Poskytuje…

od 195 Kč
od 2 600 Kč/l

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování DECATHLON Opalovací sprej SPF30 100 ml SPF 30

DECATHLON Opalovací sprej SPF30 100 ml SPF 30

  • 100 ml
  • Voděodolný
  • UVA
  • UVB

Chrání před UVA a UVB. Opalovací krém SPF30 ochrání před UV zářením. Složení odolné vůči vodě a potu. Balení ve spreji…

199 Kč
1 990 Kč/l

Decathlon

Zobrazit detail
Krém na opalování Bübchen Krém na opalování Sensitive SPF 50+, 50 ml

Bübchen Krém na opalování Sensitive SPF 50+, 50 ml

  • 50 ml
  • Voděodolný
  • Bez parfemace

Se systémem UVA + UVB ochrany; SPF 50+ (velmi vysoká ochrana) Voděodolný, bez parfemace, bez oktokrylenu. Vhodné od věku 6…

199 Kč
3 980 Kč/l

Trendybaby.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování BioFresh Voděodolný olej na opalování s kokosovým olejem SPF 20 150 ml

BioFresh Voděodolný olej na opalování s kokosovým olejem SPF 20 150 ml

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 20

Jednoduše roztíratelné mléko na opalování pro Vaši dovolenou u vody!…

199 Kč
1 327 Kč/l

Ruzovakosmetika.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací sprej Hiskin 30 SPF

Opalovací sprej Hiskin 30 SPF

  • Ochranný faktor SPF 30

Lehký opalovací krém SPF 30 poskytuje účinnou ochranu před UVA a UVB zářením a zároveň hydratuje a pečuje o pokožku. Ideální…

200 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Biofresh Sun Care tělové mléko SPF 50 s pumpičkou 200 ml

Biofresh Sun Care tělové mléko SPF 50 s pumpičkou 200 ml

  • Typ pleti smíšená
  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Vegan

Opalovací tělové mléko SPF 50 s pumpičkou Biofresh Sun Care 200ml Letní opálení je krásnou vzpomínkou na léto, kterou si…

od 204 Kč
od 1 020 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Opalovací krém NIVEA Sun Sensitive Sun Allergy Protection SPF 50, 50 ml

Opalovací krém NIVEA Sun Sensitive Sun Allergy Protection SPF 50, 50 ml

  • 50 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

NIVEA SUN UV Face Sensitive opalovací krém na obličej pro citlivou pokožku SPF 50, 50 ml Pleťový krém pro citlivou pokožku s…

206 Kč
4 120 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování SUNNORÉ Sun milk SPF 20

SUNNORÉ Sun milk SPF 20

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 20

Opalovací mléko - pro dospělé a pro děti, ochranný faktor 20, na tělo, nekomedogenní, pro normální a smíšenou pleť, objem…

od 209 Kč
od 1 045 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Opalovací mléko Piz Buin SPF 50 200 ml

Opalovací mléko Piz Buin SPF 50 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Balzám na opalování Piz Buin Allergy Skin Lotion SPF 50+ 200 ml Piz Buin Allergy Skin Lotion je opalovací balzám vyvinutý…

210 Kč
1 050 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Tocobo Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ – matující opalovací tyčinka – 11 g

Tocobo Airy Sun Stick SPF50+ PA++++ – matující opalovací tyčinka – 11 g

  • Typ pleti zralá

Proč si sun stick zamilujete širokospektrální ochrana před UVA a UVB zářením pomáhá kontrolovat přebytečný maz a podporuje…

od 210 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie