Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Krémy na opalování s ochranným faktorem SPF do 49

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Krém na opalování Altruist Dermatologist Sudj

Altruist Dermatologist Sudj

od 300 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Na obličej
  • Na pigmentové skvrny
  • Voděodolný

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50 je lehký hydratační opalovací krém určený na obličej. Tento krém poskytuje vysokou ochranu proti UV záření díky svému SPF50 faktoru, konkrétně s ultra-UVA…

od 300 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Biovitality Sun Care Cream SPF30 50 ml

Biovitality Sun Care Cream SPF30 50 ml

3

od 173 Kč

3 460 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Přírodní
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 50 ml

Opalovací krém zajišťující pokožce souvislou krycí vrstvu. Kombinací chemických a fyzikálního filtru je dosaženo vysoké UVA + UVB ochrany. Pleť je chráněna před spálením, vysoušením a nevratným…

od 173 Kč

od 3 460 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Energy Dermaton SPF 6 100 ml

Energy Dermaton SPF 6 100 ml

559 Kč

5 590 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 6 SPF
  • 100 ml

Dermaton spf 6 je maximálně šetrný produkt nové generace opalovacích přípravků, určený k ochraně pokožky před nepříznivými vlivy slunečního záření. Obsahuje organický UV filtr nové generace, …

559 Kč

5 590 Kč/l

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování VENIRA Opalovací krém SPF30 150 ml

VENIRA Opalovací krém SPF30 150 ml

1

499 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Přírodní
  • BIO
  • Vegan

Péče o pokožku při pobytu na slunci je nezbytná pro udržení jejího zdraví a mladistvého vzhledu. Tento produkt je navržen tak, aby poskytoval komplexní ochranu před škodlivými vlivy slunečního…

499 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Hawaiian Tropic Satin Protection Sun Lotion Mini SPF30 100 ml

Hawaiian Tropic Satin Protection Sun Lotion Mini SPF30 100 ml

od 157 Kč

  • Typ pleti normální
  • Na pigmentové skvrny
  • Voděodolný
  • UVB
  • UVA

Opalovací mléko Hawaiian Tropic Satin Protection Sun Lotion Mini s ochranným faktorem SPF 30 poskytuje efektivní ochranu vaší pokožce před škodlivými UVA a UVB paprsky. Tím snižuje riziko…

od 157 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Sol de Ibiza Opalovací krém SPF30 100 g

Sol de Ibiza Opalovací krém SPF30 100 g

699 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Přírodní
  • Na pigmentové skvrny
  • Voděodolný

Sol de Ibiza Opalovací krém SPF30 100 g Minerální opalovací krém od rodinné firmy Sol de Ibiza nabízí ochranu před slunečním zářením s ochranným faktorem SPF 30. Tento krém je certifikovaný v…

699 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Badger Clear Zinc opalovací krém bez parfemace SPF30 87 ml

Badger Clear Zinc opalovací krém bez parfemace SPF30 87 ml

18

od 429 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Přírodní
  • Na obličej
  • Voděodolný

Badger Clear Zinc je přírodní opalovací krém speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku dětí, ekzematiků a alergiků. Je zcela bez parfemace a neobsahuje žádné éterické oleje. Jeho základem je…

od 429 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Suntribe Mineral Sunscreen SPF30 100 ml

Suntribe Mineral Sunscreen SPF30 100 ml

od 610 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Přírodní
  • Na obličej
  • Voděodolný

Opalovací krém s ochranným faktorem SPF 30 poskytuje širokospektrální ochranu proti UVA a UVB záření, čímž zabraňuje spálení a předčasnému stárnutí pokožky. Obsahuje minerální UV filtr, …

od 610 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Larens Suncare Face Cream SPF20 50 ml

Larens Suncare Face Cream SPF20 50 ml

2

od 540 Kč

10 800 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 50 ml

Larens Suncare Face Cream je ochranný a regenerační krém na pokožku obličeje, krku a dekoltu s UV filtry SPF20. Jedná se o multifunkční kosmetický přípravek s lehkou, rychle se vstřebávající…

od 540 Kč

od 10 800 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Alphanova Opalovací krém pro děti SPF 30 125 g

Alphanova Opalovací krém pro děti SPF 30 125 g

31

od 447 Kč

  • Ochranný faktor SPF 30 SPF

Opalovací krém ve spreji pro děti Alphanova s SPF 30 je určený k ochraně dětské pokožky při pobytu na sluníčku a má příjemnou, vanilkovo-meruňkovou vůni. Obsahuje jojobový, slunečnicový či…

od 447 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Piz Buin In Sun SPF15 opalovací přípravek 200 ml

Piz Buin In Sun SPF15 opalovací přípravek 200 ml

49

od 349 Kč

1 745 Kč/l
  • Voděodolný
  • UVB
  • UVA
  • Ochranný faktor SPF 15 SPF
  • 200 ml

In Sun Moisturising Sun Lotion SPF 15 přináší celkovou a fotostabilní ochranu před UVA/UVB paprsky, takže chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím (díky vitamínu E). Rychle se…

od 349 Kč

od 1 745 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Locherber Sun Pure SPF 30 100 ml

Locherber Sun Pure SPF 30 100 ml

od 506 Kč

5 060 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 100 ml

Vhodné pro citlivý a světlý typ pleti, nebo pro první vystavov ání se slunečním paprskům. Vhodné také pro případy prudkého sluníčka u moře či na horách.Jednoduše se roztírá a nezanechává bílé…

od 506 Kč

od 5 060 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Avene Sun Sensitive SPF30 krém na opalování 50 mlPokles ceny

Avene Sun Sensitive SPF30 krém na opalování 50 ml

5

od 464 Kč

9 280 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 50 ml

AVENE Haute protection SPF30 krém na obličej na velmi exponované partie SPF 30. Nejvyšší ochrana SPF30 a UVA Ultra. Chrání kůži před spálením a před poškozením způsobeným slunečním zářením. …

od 464 Kč

od 9 280 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Sol de Ibiza Baby & Kids opalovací krém pro děti SPF 30 100 g

Sol de Ibiza Baby & Kids opalovací krém pro děti SPF 30 100 g

699 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Přírodní
  • Voděodolný
  • Hypoalergenní

Opalovací krém Sol de Ibiza Baby & Kids SPF 30 nabízí účinnou ochranu před slunečním zářením speciálně navrženou pro děti, včetně novorozenců (0+ měsíců). Krém poskytuje ochranný faktor SPF 30, …

699 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Locherber Sun Pure SPF 6 100 ml

Locherber Sun Pure SPF 6 100 ml

487 Kč

4 870 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 6 SPF
  • 100 ml

Krém na obličej i tělo ideální pro pokožku, která je již zvyklá na sluníčko, nebo která se snadno opaluje. Výtažky z rýže a granátového jablka usnadňují hydrataci a mají antioxidační účinky. …

487 Kč

4 870 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Helios Herb Krém na opalování SPF30 75 ml

Helios Herb Krém na opalování SPF30 75 ml

1

od 65 Kč

867 Kč/l
  • UVB
  • UVA
  • Ochranný faktor SPF 30
  • 75 ml

Helios Herb Krém na opalování SPF30 s objemem 75 ml je určen k ochraně pokožky před slunečním spálením a škodlivým UVA i UVB zářením. Tento krém na opalování je vhodný pro všechny typy pleti. …

od 65 Kč

od 867 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Havlíkova přírodní apotéka Opalovací emulze SPF15 100 ml

Havlíkova přírodní apotéka Opalovací emulze SPF15 100 ml

658 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Přírodní
  • Na obličej
  • Na pigmentové skvrny
  • Vegan

Havlíkova přírodní apotéka představuje opalovací emulzi s ochranným faktorem SPF 15, která poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením. Tento produkt kombinuje přírodní ingredience s…

658 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Piz Buin Hydro Infusion Sun Gel Cream SPF15 150 ml

Piz Buin Hydro Infusion Sun Gel Cream SPF15 150 ml

34

od 598 Kč

3 987 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 15 SPF
  • 150 ml

Inovace od značky Piz Buin spočívá v tom, že vám dopřeje ochranu lehkou jako voda. Fluidní textura je v kombinaci se suchým finišem a vysokým ochranným faktorem. Okamžitě osvěží a hydratuje…

od 598 Kč

od 3 987 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Eco Cosmetics BIO Baby Sun Cream SPF 45 50 ml

Eco Cosmetics BIO Baby Sun Cream SPF 45 50 ml

22

od 340 Kč

6 800 Kč/l
  • Dětský
  • Přírodní
  • BIO
  • Ochranný faktor SPF 45 SPF
  • 50 ml

Eco Cosmetics BIO Baby je krém pro ochranu citlivé kojenecké pokožky před slunečním zářením UVA a UVB s vysokým ochranným faktorem 45, se 100% přírodním minerálním filtrem.

od 340 Kč

od 6 800 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Sisley Sunleÿa G.E. SPF 30 50 ml

Sisley Sunleÿa G.E. SPF 30 50 ml

3 977 Kč

79 540 Kč/l
  • Na obličej
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 50 ml

Díky protivráskovému opalovacímu krému je pleť rovnoměrně opálená a projasněná s dlouhotrvajícími výsledky. Okamžitě po aplikaci je pokožka účinně chráněná proti škodlivým účinkům slunce. Pleť…

3 977 Kč

79 540 Kč/l

MOBILium.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Nivea Sun Light Feeling Sun Lotion SPF 20 200 ml

Nivea Sun Light Feeling Sun Lotion SPF 20 200 ml

1

239 Kč

  • Přírodní
  • Voděodolný
  • UVB
  • UVA
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF

Extra lehká ochrana před slunečním zářením. Voděodolné složení s vyváženým poměrem UVA/UVB filtrů nezanechává žádné bílé stopy na pokožce. Nivea Sun Lehké pečující mléko na opalování se díky…

239 Kč

LacinaDrogerie.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování La Roche - Posay Anthelios SPF 30 50 ml

La Roche - Posay Anthelios SPF 30 50 ml

7

od 448 Kč

8 960 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 50 ml

Komfortní krém Anthelios ochraní obličej před sluncem. Velmi vysoká ochrana před UVA/UVB filtrxy. Ochrana SPF 30 před UVA zářením striktnější než evropská doporučení díky patentovanému…

od 448 Kč

od 8 960 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování GERnétic Melano 15 SPF 15 90 ml

GERnétic Melano 15 SPF 15 90 ml

1

832 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Na pigmentové skvrny
  • Bez parfemace
  • UVB

Melano 15 je krém určený k ochraně pleti před vznikem pigmentových skvrn a poškozením slunečním zářením. Obsahuje ochranný faktor SPF 15, který zajišťuje střední úroveň ochrany proti UVA i UVB…

832 Kč

Gernetic.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Two Cosmetics Sun Cream Mineral Protect SPF20 150 ml

Two Cosmetics Sun Cream Mineral Protect SPF20 150 ml

649 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Vegan
  • UVB
  • Ochranný faktor SPF 20

Two Cosmetics Sun Cream Mineral Protect SPF20 je minerální opalovací krém s přírodním složením vhodný pro každodenní použití. Tento produkt obsahuje oxidu zinečnatého, který odráží, rozptyluje a…

649 Kč

EcoRevolution

Zobrazit detail
Krém na opalování Helios Herb Krém na opalování SPF20 75 ml

Helios Herb Krém na opalování SPF20 75 ml

77 Kč

1 025 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 20 SPF
  • 75 ml

Krém na opalování Helios Herb s ochranným faktorem chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením, prodlužuje dobu pobytu na slunci až dvacetkrát. Krém se dobře se vstřebává. Přípravek má nižší…

77 Kč

1 025 Kč/l

LAVONIO.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Astrid Sun Eco Care krém na opalování SPF30 50 ml

Astrid Sun Eco Care krém na opalování SPF30 50 ml

2

119 Kč

2 380 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Voděodolný
  • Vegan
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 50 ml

Technologie ekologicky vyvážených UV filtrů je ohleduplná k životnímu prostředí. Vědecké testy potvrdily, že vyhovuje 8 kritériím udržitelnosti ve vztahu k mořskému i suchozemskému životu a je…

119 Kč

2 380 Kč/l

VELDRO.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Piz Buin Hydro Infusion Sun Gel Cream Face SPF30 50 ml

Piz Buin Hydro Infusion Sun Gel Cream Face SPF30 50 ml

24

179 Kč

3 580 Kč/l
  • Typ pleti suchá
  • Na obličej
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 50 ml

Chcete předvést dokonalé opálení a zároveň se starat o vaši pokožku? V tom případě je krém na opalování na obličej Piz Buin Hydro Infusion Sun Gel Cream Face přesně to, co hledáte. Krém je 100 %…

179 Kč

3 580 Kč/l

Internetparfem.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Nivea Sun Alpin SPF30 50 ml

Nivea Sun Alpin SPF30 50 ml

349 Kč

6 980 Kč/l
  • Typ pleti všechny typy
  • Na obličej
  • Bez parfemace
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 50 ml

Věděli jste, že sluneční paprsky na horách jsou ještě agresivnější než třeba u moře? Může za to nejen nadmořská výška, ale také bílý sníh, od kterého se sluneční paprsky odráží. Díky pleťovému…

349 Kč

6 980 Kč/l

myAustria.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Piz Buin Hydro Infusion Sun Gel Cream SPF30 150 ml

Piz Buin Hydro Infusion Sun Gel Cream SPF30 150 ml

47

730 Kč

4 867 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 150 ml

Inovace od značky Piz Buin spočívá v tom, že vám dopřeje ochranu lehkou jako voda. Fluidní textura je v kombinaci se suchým finišem a vysokým ochranným faktorem. Okamžitě osvěží a hydratuje…

730 Kč

4 867 Kč/l

FAnn.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Tannymaxx Tattoo´s Friend Daily Care Butter 100 ml

Tannymaxx Tattoo´s Friend Daily Care Butter 100 ml

168 Kč

1 680 Kč/l
  • Do solária
  • Ochranný faktor SPF 10 SPF
  • 100 ml

Ochranný opalovací přípravek Tannymaxx Tattoo Care je nezbytnou součástí péče o pokožku při pobytu na slunci. Chrání kůži před UVA i UVB zářením, lehce se roztírá a nezanechává mastný film. …

168 Kč

1 680 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Clarins Sun Care Face Cream SPF 30 50 ml

Clarins Sun Care Face Cream SPF 30 50 ml

840 Kč

16 800 Kč/l
  • Na obličej
  • UVB
  • UVA
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 50 ml

Chraňte svou pleť před sluncem a odhalte své krásné opálení díky tomuto příjemnému krému s vysokou ochranou, po kterém se vaše pleť nebude lesknout. Pro ty, kdo hledají příjemný krém s vysokou…

840 Kč

16 800 Kč/l

FAnn.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Diet Esthetic Sun Uva SPF 6 35 ml

Diet Esthetic Sun Uva SPF 6 35 ml

33 Kč

943 Kč/l
  • Voděodolný
  • Ochranný faktor SPF 6 SPF
  • 35 ml

Voděodolný opalovací přípravek ve speciálním balení je určen k ochraně pokožky před škodlivým slunečním zářením. Obsahuje nízký ochranný faktor SPF 6 a urychlovače opalování, které zajistí, že…

33 Kč

943 Kč/l

Gastroklub.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Clarins Mineral Sun Care Fluid SPF 30 30 ml

Clarins Mineral Sun Care Fluid SPF 30 30 ml

840 Kč

28 000 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 30 ml

Opalovací fluid na obličej SPF 30 Mineral Sun Care Fluid nabízí minerální sluneční ochranu pro citlivou oblast obličeje. Precizní hrot aplikátoru usnadňuje aplikaci na citlivé oblasti jako jsou…

840 Kč

28 000 Kč/l

FAnn.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Clarins Mineral Sun Care Compact SPF 30 15 g

Clarins Mineral Sun Care Compact SPF 30 15 g

1 040 Kč

90 435 Kč/l
  • Na obličej
  • UVB
  • UVA
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 11,5 ml

Kompaktní tónovací fluid na obličej SPF 30 Mineral Sun Care Compact poskytuje vaší pleti přirozený sjednocený tón a navíc ji chrání před nebezpečnými UV paprsky. Velmi snadno se aplikuje a jeho…

1 040 Kč

90 435 Kč/l

FAnn.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování TravelSafe Sunprotect SPF30 200 ml

TravelSafe Sunprotect SPF30 200 ml

129 Kč

645 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 200 ml

Opalovací mléko TravelSafe Sunprotect faktor 30 používá vzorec pro efektivní ochranu po dobu několika hodin. Poskytuje ochranu proti škodlivému působení slunečních paprsků (UVA/UVB záření). Je…

129 Kč

645 Kč/l

Cestovatelskyobchod.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Piz Buin Allergy Face Care SPF30 krém na opalování 50 ml

Piz Buin Allergy Face Care SPF30 krém na opalování 50 ml

26

580 Kč

11 600 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30
  • 50 ml

Lehký krém na obličej s vysokou ochranou poskytuje ochranu citlivé pleti před poškozením slunečním zářením, napomáhá předcházet sluneční alergii a zlepšuje pružnost pokožky. Zabraňuje vzniku…

580 Kč

11 600 Kč/l

FAnn.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování La Roche - Posay Anthelios krém SPF 30 50 ml

La Roche - Posay Anthelios krém SPF 30 50 ml

334 Kč

6 680 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 30 SPF
  • 50 ml

Hedvábný krém na obličej s vysokou ochranou je určen pro pleť citlivou na slunce. Pokožka je chráněna před buněčným poškozením, spálením a výskytem kožních reakcí. Díky své hydratační sametové…

334 Kč

6 680 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Clinique City Block Sheer 25SPF 40 ml

Clinique City Block Sheer 25SPF 40 ml

725 Kč

18 125 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 25 SPF
  • 40 ml

Denní krém obohacený o antioxidanty poskytuje pleti rozsáhlou ochranu před vnějšími agresory, které na ní během celého dne působí, a to zejména ve znečištěném prostředí velkých měst. Velmi lehká…

725 Kč

18 125 Kč/l

Parfumerie Douglas

Zobrazit detail
Krém na opalování BIODERMA Photoderm Sprej SPF 30 200 ml

BIODERMA Photoderm Sprej SPF 30 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 30

SPF 30/UVA 16 Velmi vysoká sluneční ochrana, jemná, hedvábná textura.…

498 Kč
2 490 Kč/l

Bioderma-shop.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování BABOR SOLAR DEFENSE Broad Spectrum Mineral Invisible Balm SPF 30

BABOR SOLAR DEFENSE Broad Spectrum Mineral Invisible Balm SPF 30

  • Ochranný faktor SPF 30
  • UVA
  • UVB

Pokročilá ochrana proti UVA/UVB, modrému světlu a infračervenému záření s účinným, posilujícím a vyhlazujícím 4%…

od 770 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování RHEA SPF30 Invisible Sun - Neviditelný ochranný sprej na obličej a tělo SPF30 200 ml

RHEA SPF30 Invisible Sun - Neviditelný ochranný sprej na obličej a tělo SPF30 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 30
  • UVA
  • UVB

Ultralehký, neviditelný sprej s ochranou SPF 30 pro obličej i tělo. Chrání pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením, zatímco…

1 415 Kč
7 075 Kč/l

Luxify.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie