Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Krémy na opalování s objemem nad 150 ml a s ochranným faktorem SPF nad 50

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Krém na opalování Eucerin Sun Sensitive Protect dětský gel/krém SPF50+ 200 ml

Eucerin Sun Sensitive Protect dětský gel/krém SPF50+ 200 ml

3

od 488 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Na obličej
  • Voděodolný
  • Bez parfemace

Dětský gelový krém Eucerin Sun Sensitive Protect s unikátním složením poskytuje maximální ochranu před negativními vlivy slunečního záření. Díky jemné konzistenci se snadno aplikuje a rychle…

od 488 Kč

v 38 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Avène Intense Protect Ultra SPF50+ 150 ml

Avène Intense Protect Ultra SPF50+ 150 ml

14

od 357 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Na obličej
  • Voděodolný
  • Hypoalergenní

Intense Protect Ultra SPF50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu té nejcitlivější kůže vystavené slunečnímu záření. Je vhodné na obličej a tělo celé rodiny. Fluidní lehká textura poskytuje okamžitý…

od 357 Kč

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Eco by Sonya Glory Veil přírodní opalovací krém SPF50+ 150 ml

Eco by Sonya Glory Veil přírodní opalovací krém SPF50+ 150 ml

6

od 990 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Přírodní
  • Na obličej
  • Na pigmentové skvrny

Tento čistě přírodní opalovací krém s minerálním filtrem nabízí spolehlivou ochranu v péči o pokožku. Odráží široké spektrum UVA i UVB záření, dodává pleti výživu a hydrataci na jaře i v…

od 990 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Eucerin Sun Allergy Protect SPF50 Plus 200 ml

Eucerin Sun Allergy Protect SPF50 Plus 200 ml

4

od 596 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Na obličej
  • Voděodolný
  • Bez parfemace
  • UVB

Tento opalovací přípravek je navržen pro citlivou pokožku se sklonem k alergii, poskytuje velmi vysokou ochranu před škodlivým UVA a UVB zářením. Obsahuje pokročilou technologii Advanced…

od 596 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Amazinc! Minerální opalovací krém SPF50 150 ml

Amazinc! Minerální opalovací krém SPF50 150 ml

665 Kč

  • Typ pleti všechny typy
  • Dětský
  • Voděodolný
  • Vegan
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF

Amazinc! Minerální opalovací krém SPF50 150 ml je určen pro celou rodinu a je vhodný pro všechny typy pleti, včetně sušší a smíšené pokožky. Tento krém poskytuje vysokou ochranu před slunečním…

665 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Eucerin Sun Dry Touch krémový gel na opalování SPF30 200 ml

Eucerin Sun Dry Touch krémový gel na opalování SPF30 200 ml

2

od 460 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Voděodolný
  • UVB
  • UVA
  • Ochranný faktor SPF 50

Krémový gel na opalování je určen pro ochranu pokožky celého těla před škodlivými UVA a UVB paprsky. Obsahuje pokročilou technologii Advanced Spectral Technology, která kombinuje účinné filtry a…

od 460 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování V.Sun Hello Sunshine minerální opalovací krém SPF50 200 ml

V.Sun Hello Sunshine minerální opalovací krém SPF50 200 ml

5

489 Kč

2 445 Kč/l
  • Voděodolný
  • Vegan
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 200 ml

Dopřejte své pokožce okamžitou ochranu nejen před spálením, ale i před předčasným stárnutím díky obsahu vitaminu E a ectoinu. Opalovací krém s SPF50 proti UVA i UVB záření Hello Sunshine…

489 Kč

2 445 Kč/l

Creammy

Zobrazit detail
Krém na opalování Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+ sprej 150 ml

Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+ sprej 150 ml

1

od 251 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Voděodolný
  • Hypoalergenní
  • Bez parfemace

Ochrana před slunečním zářením je klíčová pro zdraví pokožky, zejména u dětí, jejichž kůže je obzvláště citlivá. Tento opalovací sprej poskytuje velmi vysokou ochranu s faktorem SPF 50, který…

od 251 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Dior Solar The Protective Cream SPF50 150 ml

Dior Solar The Protective Cream SPF50 150 ml

od 1 198 Kč

7 987 Kč/l
  • Voděodolný
  • UVB
  • UVA
  • Ochranný faktor SPF 50
  • 150 ml

Dior Solar The Protective Cream SPF 50 je moderní přípravek na opalování navržený pro maximální ochranu vaší pokožky před škodlivými účinky UVA a UVB záření. Tento opalovací krém od značky Dior…

od 1 198 Kč

od 7 987 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Evy technology Kids Face and Body Sunscreen Mousse SPF50 150 ml

Evy technology Kids Face and Body Sunscreen Mousse SPF50 150 ml

od 682 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Na obličej
  • Voděodolný
  • Hypoalergenní

Sluneční ochrana s vysokým ochranným faktorem SPF 50 je určena pro citlivou pokožku a zajišťuje účinnou ochranu před UVB i UVA zářením. Objem 150 mililitrů zaručuje dostatečné množství pro…

od 682 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Daylong Kids SPF50 150 ml

Daylong Kids SPF50 150 ml

18

772 Kč

  • Typ pleti citlivá
  • Dětský
  • Voděodolný
  • Bez parfemace
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF

Daylong Kids SPF50 je opalovací mléko s vysokým ochranným faktorem a fotostabilními UV filtry, které zajišťují vysoce účinnou UVA a UVB ochranu. Zvláště vhodné je pro děti s kůží citlivou na…

772 Kč

SOS lékárna

Zobrazit detail
Krém na opalování Eucerin Sun Sensitive Protect Sun Lotion SPF 50+ 400ml

Eucerin Sun Sensitive Protect Sun Lotion SPF 50+ 400ml

2

820 Kč

2 050 Kč/l
  • Ochranný faktor SPF 50 SPF
  • 400 ml

Eucerin Sun Sensitive Protect Sun Lotion SPF50+ díky UV filtrům a účinným antioxidantům poskytuje pokožce vysokou ochranu před škodlivými účinky slunečního záření a antioxidační…

820 Kč

2 050 Kč/l

MrRizz.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací mléko Dermacol 50 SPF 150 ml

Opalovací mléko Dermacol 50 SPF 150 ml

1
  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Opalovací mléko Sun Care SPF 50 s voděodolným složením zajišťuje spolehlivou ochranu před slunečním zářením a současně…

od 295 Kč
od 1 967 Kč/l

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Altruist Rodinný opalovací sprej SPF 50 250 ml

Altruist Rodinný opalovací sprej SPF 50 250 ml

2
  • Voděodolný
  • Dětský
  • Hypoalergenní
  • Bez parfemace
  • UVA
  • UVB
  • Vegan
  • Ochranný faktor SPF 50
  • 250 ml

Dermatologický sprej na opalování SPF 50 s pětihvězdičkovou UVA ochranou (PPD 48) je vhodný pro celou rodinu, včetně kojenců…

od 489 Kč
od 1 956 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování [ comfort zone ] SUN SOUL krém na opalování SPF 50 150 ml

[ comfort zone ] SUN SOUL krém na opalování SPF 50 150 ml

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Voděodolný
  • Bez parfemace

Opalovací tělový krém s omlazujícím účinkem, chrání před slunečními paprsky, chrání před všemi druhy UVA/UVB zářením, působí…

1 110 Kč
7 400 Kč/l

prokrasuvlasu.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování LR Health Beauty Aloe Vera Kids Sun SPF 50 Opalovací mléko ve spreji - 150 ml

LR Health Beauty Aloe Vera Kids Sun SPF 50 Opalovací mléko ve spreji - 150 ml

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

• opalovací mléko pro děti ve spreji• lehký sprej s SPF 50• 40 % Aloe Vera a bio ananasový extrakt• rychlá a snadná…

719 Kč
4 793 Kč/l

Herbaprodukt.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování bodybe Opalovací mléko ve spreji SPF 50 – Piña Colada – 150ml

bodybe Opalovací mléko ve spreji SPF 50 – Piña Colada – 150ml

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Proč je dobré používat opalovací krém UV záření může způsobit spálení, dehydrataci a dlouhodobé poškození pokožky. Opalovací…

349 Kč
2 327 Kč/l

ProZdravotníky.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací balzám Cien sun 50 SPF

Opalovací balzám Cien sun 50 SPF

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 250 ml

Cien Sun opalovací mléko LSF 50, vysoké, ochrana před sluncem 250 ml Mléko na opalování, LSF 50 vysoký, 1 x 250 ml vysoká…

62 Kč
248 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Medavita Solarich tělová mlha s ochranou SPF 50 200 ml

Medavita Solarich tělová mlha s ochranou SPF 50 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Voděodolný
  • Typ pleti všechny typy
  • UVA

Tělová solární mlha Medavita Solarich (Sun Body Mist Spray) je ideálním letním společníkem pro každého, kdo si přeje spojit…

od 810 Kč
od 4 050 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování OPALOVACÍ MLÉKO PRO DĚTI ve spreji SPF 50 SPORT 200ml BABYTON

OPALOVACÍ MLÉKO PRO DĚTI ve spreji SPF 50 SPORT 200ml BABYTON

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Voděodolný

Opalovací mléko ve spreji SPF 50 SPORT pro děti je navržené pro aktivní dny plné pohybu, vody a slunce, kdy potřebujete…

od 473 Kč
od 2 365 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování BODYBE ASTAXANTHIN TANNING OIL SPF 50 - Opalovací olej – Coco Malibu - 200ml

BODYBE ASTAXANTHIN TANNING OIL SPF 50 - Opalovací olej – Coco Malibu - 200ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Vysoká ochrana SPF 50 v suché, nemastné textuře. Opalovací olej s kombinovanými hybridními filtry chrání před spálením i…

449 Kč
2 245 Kč/l

BODYBE

Zobrazit detail
Krém na opalování Eucerin SUN tr.sprej aerosol DryTouch SPF50 200ml

Eucerin SUN tr.sprej aerosol DryTouch SPF50 200ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Eucerin SUN tr.sprej aerosol DryTouch SPF50 200ml…

Doprava od 88 Kč
Osobní odběr od 60 Kč
687 Kč
3 435 Kč/l

Dervit

Zobrazit detail
Krém na opalování Acqualai Ponza minerální opalovací sprej na tělo SPF 50 150 ml

Acqualai Ponza minerální opalovací sprej na tělo SPF 50 150 ml

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 150 ml
  • Typ pleti všechny typy

Acqualai Ponza minerální opalovací sprej na tělo SPF 50 150 ml, Ponza Mineral Body Spray SPF50 je opalovací tělové mléko ve…

1 050 Kč
7 000 Kč/l

KrasnaKazdyDen.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Sprej na opalování na celé tělo Bioderma Photoderm 50 SPF 200 ml

Sprej na opalování na celé tělo Bioderma Photoderm 50 SPF 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Na obličej
  • Bez parfemace
  • UVA
  • UVB

Bioderma Photoderm Invisible Spray SPF50+ Opalovací sprej SPF 50+ 200 ml V neposlední řadě významně snižuje riziko rakoviny…

od 729 Kč
od 3 645 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Opalovací sprej Be Beauty 50 SPF

Opalovací sprej Be Beauty 50 SPF

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 150 ml

BE BEAUTY KIDS SENSITIVE OCHRANNÝ SPREJ PRO DĚTI SPF 50+ 150 Ml Zajistěte svému dítěti nejvyšší úroveň bezpečnosti během…

128 Kč
853 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Sprej na opalování Wats 50 SPF

Sprej na opalování Wats 50 SPF

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 150 ml

BIOCANTO Opalovací sprej SPF50 ochrana UVA/UVB 150 ml Opalovací sprej SPF 50 je lehká aerosolová mlha na obličej a tělo,…

139 Kč
927 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Dax Sun Opalovací sprej SPF 50 pro děti od 6 měsíců 150 Ml

Dax Sun Opalovací sprej SPF 50 pro děti od 6 měsíců 150 Ml

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Dax Sun Sprej na opalování SPF 50 pro děti nad 6. měsíc života VYSOCE VODĚODOLNÝ – zajišťuje bezpečnost mimořádně jemné…

167 Kč
1 113 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Biofresh Sun Care tělové mléko SPF 50 s pumpičkou 200 ml

Biofresh Sun Care tělové mléko SPF 50 s pumpičkou 200 ml

  • Typ pleti smíšená
  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Opalovací tělové mléko SPF 50 s pumpičkou Biofresh Sun Care 200ml Letní opálení je krásnou vzpomínkou na léto, kterou si…

od 204 Kč
od 1 020 Kč/l

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Opalovací mléko Piz Buin SPF 50 200 ml

Opalovací mléko Piz Buin SPF 50 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Balzám na opalování Piz Buin Allergy Skin Lotion SPF 50+ 200 ml Piz Buin Allergy Skin Lotion je opalovací balzám vyvinutý…

210 Kč
1 050 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Mléko na opalování Sun Ozon Kids SPF 50 200 ml 200 g

Mléko na opalování Sun Ozon Kids SPF 50 200 ml 200 g

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Voděodolný

SUNOZON SLUNEČNÍ BALZÁM PRO DĚTI S VYSOKOU OCHRANOU SPF50 200 ML SUNOZON Kids Balzám na opalování pro děti SPF 50 200 ml ✅…

225 Kč
1 125 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Garnier Ambre Solaire Sensitive Expert+ SPF 50 Hypoalergenní opalovací krém pro děti

Garnier Ambre Solaire Sensitive Expert+ SPF 50 Hypoalergenní opalovací krém pro děti

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Hydratační solární sprej pro děti s velmi vysokou ochranou SPF50+, velmi voděodolný a ideální pro světlou, citlivou a slunci…

235 Kč
1 567 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací krém NIVEA SPF 50 200 ml

Opalovací krém NIVEA SPF 50 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

NIVEA SUN Balzám na opalování aktivující přirozené opálení SPF 30 200 ml Chraňte svou pokožku v létě a zároveň aktivujte…

264 Kč
1 320 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování SEBAMED Opalovací mléko SPF 50 SUN CARE (MULTI PROTE

SEBAMED Opalovací mléko SPF 50 SUN CARE (MULTI PROTE

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Opalovací mléko s ochranným faktorem 50 představuje ideální ochranu před spálením. Vysoce efektivní UVA a UVB filtry v…

269 Kč
1 793 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací mléko Maruderm Cosmetics SPF 50 200 ml

Opalovací mléko Maruderm Cosmetics SPF 50 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Mléko na opalování proti pigmentovým skvrnám s ochranným faktorem SPF50 200 Ml Tato pokročilá formulace poskytuje velmi…

279 Kč
1 395 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací krém Sun Ozon 50 SPF 200 ml

Opalovací krém Sun Ozon 50 SPF 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Sun Ozon SPF 50 Pěna proti slunci 200 ml – voděodolná, UVA UVB, rychlá aplikace ☀ Maximální ochrana v lehké pěně Sun Ozon…

320 Kč
1 600 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací balzám NIVEA Sun 50 SPF

Opalovací balzám NIVEA Sun 50 SPF

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 200 ml

NIVEA SUN Protect & Dry Touch Balzám na opalování v mlze areozolu SPF 50 200 ml NIVEA SUN Balzám na opalování Protect & Dry…

331 Kč
1 655 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Nivea Nivea Sun Dětský opalovací sprej SPF 50 200ml

Nivea Nivea Sun Dětský opalovací sprej SPF 50 200ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Nivea Sun Kids Ochranný sprej proti slunci SPF 50 – Bezpečná ochrana pro vaše dítě Nivea Sun Kids Ochranný sprej proti…

od 340 Kč
od 1 700 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování NIVEA SUN Protect & Hydrate Opalovací sprej SPF 50+ 200 Ml

NIVEA SUN Protect & Hydrate Opalovací sprej SPF 50+ 200 Ml

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 200 ml
  • Voděodolný

Nivea Opalovací sprej SPF 50+ 200 Ml Voděodolný Ochrana a péče Opalovací sprej s velmi vysokým ochranným faktorem SPF 50+…

444 Kč
2 220 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Olej na opalování na obličej a tělo Eucerin SPF 50 200 ml

Olej na opalování na obličej a tělo Eucerin SPF 50 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

EUCERIN SUN OIL Matující opalovací sprej SPF 50+ na opalování 200 Ml ➡ Eucerin Sprej na opalování s sluncem SPF 50 –…

455 Kč
2 275 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Emulze na opalování Linea Mama Baby 50 SPF 150 ml 200 g

Emulze na opalování Linea Mama Baby 50 SPF 150 ml 200 g

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Linea MammaBaby - opalovací krém s ochranným faktorem SPF 50+ Eco Reef Baby, pro miminka, děti i dospělé, 150 Ml Nejvyšší…

664 Kč
4 427 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování R7180 NIVEA SUN Opalovací sprej s ochranou proti slunci SPF 50 - 200 ml

R7180 NIVEA SUN Opalovací sprej s ochranou proti slunci SPF 50 - 200 ml

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 200 ml
  • Voděodolný
  • Typ pleti všechny typy

Nivea Sun Opalovací sprej SPF 50 s aktivátorem opálení Účinná ochrana před sluncem Tento opalovací sprej Nivea Sun nabízí…

780 Kč
3 900 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování EUCERIN SUN OIL CONTROL Sprej na opalování SPF 50+ matující 200 Ml +DÁREK

EUCERIN SUN OIL CONTROL Sprej na opalování SPF 50+ matující 200 Ml +DÁREK

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

EUCERIN SUN OIL Opalovací sprej - matující SPF50+ 200 Ml + Dárek Aquaphor Regenerační mast 4 ml Eucerin Oil Control SPF 50+…

811 Kč
4 055 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování EUCERIN SUN Dětský opalovací krém pro kojence + Opalovací sprej

EUCERIN SUN Dětský opalovací krém pro kojence + Opalovací sprej

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 200 ml

EUCERIN SUN KIDS Opalovací sprej pro děti SPF50 200 Ml Eucerin Sensitive Protect SPF 50+ je ochranný sprej s lehkou tělovou…

1 470 Kč
7 350 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie