Čističe pračky Lanza
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Lanza Tekutý čistič pračky citrón 250 ml
od 59 Kč
236 Kč/l- Tekuté
- Neutralizace zápachu
- Odstraňuje nečistoty
- 250 ml
- 300 g
Tekutý čistič pračky Lanza má trojí účinek. Čistí a odstraňuje nečistoty a zbytky pracího prostředku ze všech povrchů uvnitř pračky, udržuje vnitřní části pračky čisté pro zajištění jejího…
Lanza Express Fresh tekutý čistič pračky 250 ml
od 66 Kč
264 Kč/l- Tekuté
- Neutralizace zápachu
- Odstraňuje nečistoty
- 250 ml
Tekutý čistič pračky Lanza Express Fresh díky unikátnímu složení účinně čistí, odstraňuje nečistoty a zbytky pracího přípravku ze všech povrchů uvnitř pračky. Udržuje její vnitřní části…
Lanza Tekutý čistič pračky 250 ml
od 49 Kč
196 Kč/l- Tekuté
- Neutralizace zápachu
- Odstraňuje nečistoty
- 250 ml
Tekutý čistič pračky Lanza je speciálně určený pro čištění útrob praček. Vyniká svým unikátním složením s 6× efektem a nabízí řešení vše v jednom. Perfektně čistí a odstraňuje veškeré nečistoty…
Pokles cenyLanza Tekutý čistič pračky 250 ml Lemon
- Tekuté
- Neutralizace zápachu
- Odstraňuje nečistoty
- 329 g
- 250 ml
Tekutý čistič pračky, jeho unikátní složení má trojí účinek: 1. Čistí a odstraňuje nečistoty a zbytky pracího prostředku ze…
od 59 Kč
od 236 Kč/l
v 2 obchodech
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Univerzální čisticí prostředky
Ostatní čisticí prostředky
Čističe podlah
WC čističe
Čističe septiků a jímek
Čisticí prostředky do koupelny
Čisticí prostředky na koberce a čalounění
Čisticí prostředky na okna
Čističe odpadu
Čisticí prostředky do kuchyně
Čističe pračky
Čištění grilů