Hlavička stránky

Hodinky Guess

Značka Guess je amerického původu a zabývá se prodejem oblečení, parfémů a doplňků. Módní hodinky od firmy Guess se vyznačují především tím, že drží krok s aktuálními trendy a vybírat lze z elegantních i sportovních modelů. Na výběr jsou hodinky s analogovým displejem, jinak také ručičkové, které jsou elegantní a digitální se sportovnějším vzhledem.

Proč si pořídit hodinky Guess?

Výhody

  • Elegantní módní doplněk
  • Hodinky pro každou příležitost
  • Odpovídají aktuálním trendům

Nevýhody

  • Možnost se setkat s padělky
  • V nabídce chybí dětské modely

Určení hodinek podle pohlaví

Jak rozpoznat padělky od originálů?

Pro svou popularitu je možné se setkat i s padělky hodinek této značky. Zda se jedná o originál nebo padělek dokáže určit hodinář nebo autorizovaný prodejce. Indiciemi ale může být například nízká váha, neostrá písmena nebo nefungující chronograf.

Hlavní obsah stránky

Hodinky Guess

Zrušit filtry

Značka Guess je amerického původu a zabývá se prodejem oblečení, parfémů a doplňků. Módní hodinky od firmy Guess se vyznačují především tím, že drží krok s aktuálními trendy a vybírat lze z elegantních i sportovních modelů. Na výběr jsou hodinky s analogovým displejem, jinak také ručičkové, které jsou elegantní a digitální se sportovnějším vzhledem.

Proč si pořídit hodinky Guess?

Výhody

  • Elegantní módní doplněk
  • Hodinky pro každou příležitost
  • Odpovídají aktuálním trendům

Nevýhody

  • Možnost se setkat s padělky
  • V nabídce chybí dětské modely

Určení hodinek podle pohlaví

Jak rozpoznat padělky od originálů?

Pro svou popularitu je možné se setkat i s padělky hodinek této značky. Zda se jedná o originál nebo padělek dokáže určit hodinář nebo autorizovaný prodejce. Indiciemi ale může být například nízká váha, neostrá písmena nebo nefungující chronograf.

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Hodinky Guess GW0865L1 Isla - Dámské hodinky

Guess GW0865L1 Isla - Dámské…

od 2 713 Kč
Hodinky Hodinky Guess U0139L3

Hodinky Guess U0139L3

od 3 390 Kč
Hodinky Guess GW0683L2 GIA - Dámské hodinky

Guess GW0683L2 GIA - Dámské…

od 3 438 Kč
Hodinky Guess JUBB04663JWRHL - 30 dnů na vrácení zboží, Garance originality

Guess JUBB04663JWRHL - 30 dnů na…

od 762 Kč
Hodinky Guess - Hodinky W1300G3 černá 99X, vel. ONE SIZE

Guess - Hodinky W1300G3 černá…

od 2 559 Kč
Hodinky Guess Mist GW0948L2

Guess Mist GW0948L2

od 2 414 Kč
Hodinky Hodinky Guess W90077G1

Hodinky Guess W90077G1

od 3 591 Kč
Hodinky GUESS Dámské hodinky U1156L1

GUESS Dámské hodinky U1156L1

od 5 590 Kč
Hodinky Guess Tri Plaque GW0675L2

Guess Tri Plaque GW0675L2

od 2 713 Kč
Hodinky Dámské Hodinky GUESS GW0994L3 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Dámské Hodinky GUESS GW0994L3 Až…

od 2 721 Kč
Hodinky Dámské Hodinky GUESS GW1018L2 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Dámské Hodinky GUESS GW1018L2 Až…

od 2 829 Kč
Hodinky Dámské Hodinky GUESS GW0931L3 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Dámské Hodinky GUESS GW0931L3 Až…

od 2 829 Kč
Hodinky Dámské Hodinky GUESS GW1018L3 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Dámské Hodinky GUESS GW1018L3 Až…

od 2 829 Kč
Hodinky Hodinky Guess Rectangular U0107L1

Hodinky Guess Rectangular U0107L1

od 3 390 Kč
Hodinky Hodinky Guess U10646G1

Hodinky Guess U10646G1

od 3 390 Kč
Hodinky Hodinky Guess U0171G2

Hodinky Guess U0171G2

od 3 390 Kč
Hodinky Hodinky Guess U0171G1

Hodinky Guess U0171G1

od 3 390 Kč
Hodinky Hodinky Guess U0025L3

Hodinky Guess U0025L3

od 3 490 Kč
Hodinky Hodinky Guess U12658L1

Hodinky Guess U12658L1

od 3 490 Kč
Hodinky Hodinky Guess Dazzling U0017L3

Hodinky Guess Dazzling U0017L3

od 3 550 Kč
Hodinky Guess Equity GW0703G2

Guess Equity GW0703G2

od 3 597 Kč
Hodinky GUESS Pánské hodinky Continental GW0260G4

GUESS Pánské hodinky Continental…

od 3 689 Kč
Hodinky Guess JUBR04418JWYG54 - 30 dnů na vrácení zboží, Garance originality

Guess JUBR04418JWYG54 - 30 dnů na…

od 780 Kč
Hodinky Guess JUMB04450JWSTL - 30 dnů na vrácení zboží, Garance originality

Guess JUMB04450JWSTL - 30 dnů na…

od 780 Kč
Hodinky Guess JUBR04418JWYG56 - 30 dnů na vrácení zboží, Garance originality

Guess JUBR04418JWYG56 - 30 dnů na…

od 780 Kč
Hodinky Guess JUMB04049JWYGBKT/U - 30 dnů na vrácení zboží, Garance originality

Guess JUMB04049JWYGBKT/U - 30 dnů…

od 780 Kč
Hodinky Guess JUBB04414JWYGL - 30 dnů na vrácení zboží, Garance originality

Guess JUBB04414JWYGL - 30 dnů na…

od 780 Kč
Hodinky Guess JUBB04519JWYGL - 30 dnů na vrácení zboží, Garance originality

Guess JUBB04519JWYGL - 30 dnů na…

od 790 Kč
Hodinky Guess JUBB04549JWRHL - 30 dnů na vrácení zboží, Garance originality

Guess JUBB04549JWRHL - 30 dnů na…

od 790 Kč
Hodinky Guess hodinky dámské GW1026L1 stříbrná SLV, vel. ONE SIZE

Guess hodinky dámské GW1026L1…

od 2 576 Kč
Pokles ceny
Hodinky Guess hodinky pánské GW1003G2 stříbrná SLV, vel. ONE SIZE

Guess hodinky pánské GW1003G2…

od 2 599 Kč
Pokles ceny
Hodinky Guess hodinky pánské GW1056G1 stříbrná SLV, vel. ONE SIZE

Guess hodinky pánské GW1056G1…

od 2 599 Kč
Hodinky Dámské Hodinky GUESS GW0995L1 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Dámské Hodinky GUESS GW0995L1 Až…

od 2 731 Kč
Hodinky Guess hodinky dámské GW0992L1 stříbrná SLV, vel. ONE SIZE

Guess hodinky dámské GW0992L1…

od 2 799 Kč
Hodinky Dámské hodinky Guess GW0655L5 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Dámské hodinky Guess GW0655L5 Až…

od 2 850 Kč
Hodinky Guess hodinky dámské GW1026L2 zlatá GLD, vel. ONE SIZE

Guess hodinky dámské GW1026L2…

od 2 950 Kč
Hodinky Hodinky GUESS GW1005G2 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Hodinky GUESS GW1005G2 Až 100 dní…

od 2 449 Kč
Hodinky Hodinky GUESS GW1005G3 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Hodinky GUESS GW1005G3 Až 100 dní…

od 2 449 Kč
Hodinky Dámské Hodinky GUESS GW1028L2 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Dámské Hodinky GUESS GW1028L2 Až…

od 2 488 Kč
Hodinky Guess Chandler GW1053G5

Guess Chandler GW1053G5

od 2 588 Kč
Hodinky Guess Neo GW1064G4

Guess Neo GW1064G4

od 2 588 Kč
Hodinky Dámské Hodinky GUESS GW1018L1 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Dámské Hodinky GUESS GW1018L1 Až…

od 2 623 Kč
Hodinky Dámské Hodinky GUESS GW0931L8 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Dámské Hodinky GUESS GW0931L8 Až…

od 2 631 Kč
Hodinky Hodinky Guess W18550G1

Hodinky Guess W18550G1

od 4 275 Kč
Hodinky Hodinky Guess W0192G1

Hodinky Guess W0192G1

od 4 338 Kč
Hodinky Guess Dámské hodinky U0628L2

Guess Dámské hodinky U0628L2

od 5 890 Kč
Hodinky Dámské Hodinky GUESS GW1018L6 Až 100 dní na vrácení zboží. Autorizovaný prodejce.

Dámské Hodinky GUESS GW1018L6 Až…

od 2 829 Kč
Hodinky GUESS GW0971G2

GUESS GW0971G2

od 2 897 Kč

Jak vybrat hodinky

Hodinky ukazují nejen čas, ale také váš styl. Zvolit ty pravé však nemusí být snadné. Co je to quartzový a co mechanický strojek? Jaká existují hodinová sklíčka?

Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie