Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Barvy a laky OSMO Color

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Osmo VZOREK Selská barva 2708 písčitě šedá

Osmo VZOREK Selská barva 2708 písčitě šedá

Osmo Selská barva se hodí pro veškeré dřevo, které je vhodné pro exteriér a kde je požadován zvláště tvrdý nátěr. Dřevěné…

od 32 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Osmo 021 Terasový olej dub bahenní 0,75 l

Osmo 021 Terasový olej dub bahenní 0,75 l

  • 0,75 l

Vyvinuté pro individuální požadavky mnoha druhů ušlechtilého a jehličnatého dřeva! Transparentně barevný, hedvábně…

684 Kč
912 Kč/l

Podlahy-havel.cz

Zobrazit detail
Osmo ochranná olejová lazura 906 perlově šedá 2,5L

Osmo ochranná olejová lazura 906 perlově šedá 2,5L

  • 2,5 l

Osmo ochranná olejová lazura 906 perlově šedá Penetrace a lazura sjednocená v jednom nátěru – inovativní dlouhodobá ochrana…

od 2 774 Kč
od 1 110 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
OSMO Tvrdý voskový olej Original Odstín: 3062 Bezbarvý mat, Velikost balení: 0.75 l

OSMO Tvrdý voskový olej Original Odstín: 3062 Bezbarvý mat, Velikost balení: 0.75 l

  • 0,75 l

OSMO Tvrdý voskový olej Original je řada bezbarvých tvrdých voskových olejů v různých stupních lesku. Vhodný na dřevo v…

971 Kč
1 295 Kč/l

iŽelezářství.cz

Zobrazit detail
Osmo vzorník barev - OOL šedé odstíny 2018

Osmo vzorník barev - OOL šedé odstíny 2018

  • 100 g

Pro nároky moderní architektury!6 odstínů šedé barvy ve vzorníkustříbrná onyx,stříbrná grafit,stříbrný akát.…

91 Kč

ŠIMEK proficentrum

Zobrazit detail
Osmo Odšeďovač-GEL + kartáč 150mm 2,5 l 6609

Osmo Odšeďovač-GEL + kartáč 150mm 2,5 l 6609

  • 0,5 l

Osmo slouží k odstranění zešednutí dřeva. neobsahuje rozpouštědla obsahuje biologicky rozložitelnou kyselinu oxalovou…

od 31 Kč
od 62 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
7248 Zahradní and Fasádní lazura Dub světlý 0,005 l [13100368]

7248 Zahradní and Fasádní lazura Dub světlý 0,005 l [13100368]

Extrémně odolná barva vůči povětrnostním podmínkám a UV – záření. Transparentně barevný, hedvábně matný nátěr do exteriéru.…

33 Kč

Zanakupku.cz

Zobrazit detail
OSMO® 6632 Tužidlo pro tvrdý voskový olej Rapid a Expres Balení: 150 ml

OSMO® 6632 Tužidlo pro tvrdý voskový olej Rapid a Expres Balení: 150 ml

VLASTNOSTI A VÝHODY Speciální čiré tužidlo na bázi polyisokyanátů, zajišťující zkrácení doby tuhnutí. použití Slouží jako…

557 Kč

Kvalitnibarvy.cz

Zobrazit detail
Osmo ochranná olejová lazura 732 dub světlý - 0,005l

Osmo ochranná olejová lazura 732 dub světlý - 0,005l

  • Odstín dřeva dub

Penetrace a lazura sjednocená v jednom nátěru – inovativní dlouhodobá ochrana dřeva na bázi oleje! Ochranná olejová lazura…

od 32 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Osmo VZOREK Selská barva 2205 slunečně žlutá

Osmo VZOREK Selská barva 2205 slunečně žlutá

Osmo Selská barva se hodí pro veškeré dřevo, které je vhodné pro exteriér a kde je požadován zvláště tvrdý nátěr. Dřevěné…

od 32 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Náhradní váleček 15 cm mikrovlákno

Náhradní váleček 15 cm mikrovlákno

  • Délka 150 mm

Náhradní váleček 15 cm mikrovlákno Náhradní váleček z mikrovlákna 150 mm do sady na nábytek a palubky…

od 50 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Osmo nanášecí vana malá 15x30cm basic

Osmo nanášecí vana malá 15x30cm basic

  • 70 g

Pomůcka pro pohodlné natírání, nanášecí vana malá 15x30cm basicVyměnitelné vložky umožní opakované použití.…

od 55 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Osmo

Osmo

  • Venkovní
  • 5 l
  • Vydatnost 5 m²/l

Viskózní gel na odstranění starých olejových nátěrů a lazur z dřevěných teras, plotů a zahradního nábytku. Aplikuje se bez…

od 61 Kč
od 12 Kč/l

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Osmo 016 Teras.olej Bangkirai tmavý 0,75 l

Osmo 016 Teras.olej Bangkirai tmavý 0,75 l

  • 0,75 l

Vyvinuté pro individuální požadavky mnoha druhů ušlechtilého a jehličnatého dřeva! Transparentně barevný, hedvábně…

684 Kč
912 Kč/l

Podlahy-havel.cz

Zobrazit detail
Osmo 010 Teras.olej Thermo 0,75 l

Osmo 010 Teras.olej Thermo 0,75 l

  • 0,75 l

Vyvinuté pro individuální požadavky mnoha druhů ušlechtilého a jehličnatého dřeva! Transparentně barevný, hedvábně…

684 Kč
912 Kč/l

Podlahy-havel.cz

Zobrazit detail
Osmo 004 Teras.olej Douglasie 0,75 l

Osmo 004 Teras.olej Douglasie 0,75 l

  • 0,75 l

Vyvinuté pro individuální požadavky mnoha druhů ušlechtilého a jehličnatého dřeva! Transparentně barevný, hedvábně…

684 Kč
912 Kč/l

Podlahy-havel.cz

Zobrazit detail
Osmo Tvrdý voskový olej Osmo: 3032 Bezbarvý 0,75l

Osmo Tvrdý voskový olej Osmo: 3032 Bezbarvý 0,75l

  • 0,75 l

Osmo Tvrdý voskový olej je špičková povrchová úprava určená pro ochranu a zvýraznění krásy dřeva v interiéru. Kombinace…

687 Kč
916 Kč/l

Podlahy-havel.cz

Zobrazit detail
Osmo 3037 Top olej Bílý 0,5 l

Osmo 3037 Top olej Bílý 0,5 l

  • 0,5 l

Nátěr s kombinací oleje a vosku – speciálně vyvinutý k úpravě povrchu nábytku a pracovních (kuchyňských) desek ze dřeva!…

687 Kč
1 374 Kč/l

Podlahy-havel.cz

Zobrazit detail
Osmo 3039 TOP olej Grafit 0,5 l

Osmo 3039 TOP olej Grafit 0,5 l

  • 0,5 l

Nátěr s kombinací oleje a vosku – speciálně vyvinutý k úpravě povrchu nábytku a pracovních (kuchyňských) desek ze dřeva!…

687 Kč
1 374 Kč/l

Podlahy-havel.cz

Zobrazit detail
Osmo 3061 Top olej Akát 0,5 l

Osmo 3061 Top olej Akát 0,5 l

  • 0,5 l

Nátěr s kombinací oleje a vosku – speciálně vyvinutý k úpravě povrchu nábytku a pracovních (kuchyňských) desek ze dřeva!…

687 Kč
1 374 Kč/l

Podlahy-havel.cz

Zobrazit detail
Průmyslový dekorační vosk 2,5 l

Průmyslový dekorační vosk 2,5 l

  • 2,5 l

Na povrch schodiště a nábytku ve vnitřních prostorách.…

2 893 Kč
1 157 Kč/l

Nátěry-osmo.cz

Zobrazit detail
Tvrdý voskový olej protiskluzný 10 l 3088 Bezbarvý, polomat protiskluz R9

Tvrdý voskový olej protiskluzný 10 l 3088 Bezbarvý, polomat protiskluz R9

  • 10 l

Tvrdý voskový olej protiskluzový EXTRA. Tento materiál se vyznačuje extrémně drsným povrchem.…

13 615 Kč
1 362 Kč/l

Nátěry-osmo.cz

Zobrazit detail
Tvrdý voskový olej Originál 25 l 3011 Bezbarvý lesklý

Tvrdý voskový olej Originál 25 l 3011 Bezbarvý lesklý

  • 25 l

Ideální pro prkna z masivního dřeva, selská prkna, palubkové podlahy, OSB–desky a korkové podlahy, nábytek, dveře apod.…

29 258 Kč
1 170 Kč/l

Nátěry-osmo.cz

Zobrazit detail
Osmo vzorník barev-dekor. vosk intenzivní

Osmo vzorník barev-dekor. vosk intenzivní

  • 50 g

Sada ukázek barevných odstínů pro dekorativní intenzivní voskové barvy značky Osmo.…

91 Kč

ŠIMEK proficentrum

Zobrazit detail
Osmo vzorník barev Top olej

Osmo vzorník barev Top olej

  • 150 g

barvy a odstíny ve vzorníku:bezbarvý hedvábný polomat,bílá,hnědá zem,grafit,bezbarvý mat,akát,natural.…

91 Kč

ŠIMEK proficentrum

Zobrazit detail
Osmo vzorník dekorativních transparentních barev

Osmo vzorník dekorativních transparentních barev

  • 50 g

Sada ukázek barevných odstínů pro transparentní barvy značky Osmo. Příklady barev:Lesklý bezbarvý,bezbarvý polotmavý,černá…

91 Kč

ŠIMEK proficentrum

Zobrazit detail
Osmo vzorník barev - olejové mořidlo

Osmo vzorník barev - olejové mořidlo

  • 200 g

Atraktivní odstíny - transparentní nebo intenzivní.20 dostupných odstínů olejových mořidel:bílá, stříbrně šedá, grafit,…

91 Kč

ŠIMEK proficentrum

Zobrazit detail
Osmo UV ochranný olej smrk / jedle hedvábný polomat 424 - 0,125l

Osmo UV ochranný olej smrk / jedle hedvábný polomat 424 - 0,125l

  • Odstín dřeva smrk
  • 0,2 kg

Perfektní ochrana před sluncem – UV ochrana pro venkovní oblast!Bezbarvý č. 420 nebo transparentní s malým množství pigmentu…

455 Kč

ŠIMEK proficentrum

Zobrazit detail
Osmo olejové mořidlo - 0,125l světle šedá 3518

Osmo olejové mořidlo - 0,125l světle šedá 3518

Speciálně pro profesionální barevné tónování dřevěných podlah – dobře zpracovatelné, bez vytváření viditelných přechodů po…

455 Kč

ŠIMEK proficentrum

Zobrazit detail
Osmo ochranná olejová lazura 907 křemenně šedá - 0,75l

Osmo ochranná olejová lazura 907 křemenně šedá - 0,75l

  • Šedá
  • 0,8 kg
  • Odstín dřeva šedý
  • 0,75 l

Penetrace a lazura sjednocená v jednom nátěru – inovativní dlouhodobá ochrana dřeva na bázi oleje! Ochranná olejová lazura…

969 Kč
1 292 Kč/l

ŠIMEK proficentrum

Zobrazit detail
Osmo 8019 Intenzivní čistič dřevěných podlah 5 L

Osmo 8019 Intenzivní čistič dřevěných podlah 5 L

  • 5 l

Popis produktu: Vysoce účinný lehce alkalický speciální čistič pro odstraňování organických a anorganických nečistot ve…

93 Kč
19 Kč/l

ObchodProDílnu.cz

Zobrazit detail
Osmo

Osmo

  • Průhledná
  • 1000 ml
  • Vnitřní
  • Vydatnost 24 m²/l

Osmo Olejové mořidlo 3500 Bezbarvé 1 l je transparentní základní olejový nátěr zejména na dřevěné podlahy, parkety, masivní…

od 1 635 Kč
od 1 635 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Osmo

Osmo

  • Průhledná
  • 2500 ml
  • Vnitřní
  • Vydatnost 24 m²/l

Osmo Olejové mořidlo 3500 Bezbarvé 2,5 l je transparentní základní olejový nátěr zejména na dřevěné podlahy, parkety,…

od 3 697 Kč
od 1 479 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
OSMO 9234 Lazura HS Skand. červeň 0,125 l

OSMO 9234 Lazura HS Skand. červeň 0,125 l

Upozornění: Letos vyřazujeme odstíny 9211 Smrk bílý, 9232 Mahagon, 9234 Skandinávská červená a 9242 Jedlově zelená…

od 216 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Osmo

Osmo

  • Šedá
  • 0,75 l
  • Odstín dřeva šedý
  • Protiplísňová ochrana
  • Doba schnutí 4 hodiny
  • Matný
  • Venkovní
  • Ochrana proti UV záření
  • Vydatnost 16 m²/l

Osmo 7320 Zahradní & Fasádní lazura Natural šedá matná 0,75 l je rychleschnoucí transparentně barevná lazura na vodní bázi…

od 765 Kč
od 1 020 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Osmo

Osmo

  • Šedá
  • 0,75 l
  • Odstín dřeva šedý
  • Protiplísňová ochrana
  • Doba schnutí 4 hodiny
  • Matný
  • Venkovní
  • Ochrana proti UV záření
  • Vydatnost 16 m²/l

Osmo 7319 Zahradní & Fasádní lazura Oblázkově šedá matná 0,75 l je rychleschnoucí transparentně barevná lazura na vodní bázi…

od 765 Kč
od 1 020 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Osmo

Osmo

  • Šedá
  • 0,75 l
  • Odstín dřeva šedý
  • Protiplísňová ochrana
  • Doba schnutí 4 hodiny
  • Matný
  • Venkovní
  • Ochrana proti UV záření
  • Vydatnost 16 m²/l

Osmo 7321 Zahradní & Fasádní lazura Patina matná 0,75 l je rychleschnoucí transparentně barevná lazura na vodní bázi pro…

od 765 Kč
od 1 020 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
019 Terasový olej Šedý 2,5 l [900-to-bily]

019 Terasový olej Šedý 2,5 l [900-to-bily]

  • 2,5 l

Vyvinuté pro individuální požadavky mnoha druhů ušlechtilého a jehličnatého dřeva! Transparentně barevný, hedvábně…

2 291 Kč
916 Kč/l

Zanakupku.cz

Zobrazit detail
Osmo

Osmo

  • Šedá
  • 2,5 l
  • Odstín dřeva šedý
  • Protiplísňová ochrana
  • Doba schnutí 4 hodiny
  • Matný
  • Venkovní
  • Ochrana proti UV záření
  • Vydatnost 16 m²/l

Osmo 7321 Zahradní & Fasádní lazura Patina matná 2,5 l je rychleschnoucí transparentně barevná lazura na vodní bázi pro…

od 2 307 Kč
od 923 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Osmo

Osmo

  • Šedá
  • 2,5 l
  • Odstín dřeva šedý
  • Protiplísňová ochrana
  • Doba schnutí 4 hodiny
  • Matný
  • Venkovní
  • Ochrana proti UV záření
  • Vydatnost 16 m²/l

Osmo 7319 Zahradní & Fasádní lazura Oblázkově šedá matná 2,5 l je rychleschnoucí transparentně barevná lazura na vodní bázi…

od 2 307 Kč
od 923 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Osmo dekorační vosk - transparentní odstíny 3111 bílá 0,375L

Osmo dekorační vosk - transparentní odstíny 3111 bílá 0,375L

…

633 Kč

Kvalitnibarvy.cz

Zobrazit detail
Osmo dekorační vosk - transparentní odstíny 3143 koňak 0,375L

Osmo dekorační vosk - transparentní odstíny 3143 koňak 0,375L

  • 0,38 l

…

633 Kč
1 666 Kč/l

Kvalitnibarvy.cz

Zobrazit detail
Osmo dekorační vosk - transparentní odstíny 3136 bříza 0,375L

Osmo dekorační vosk - transparentní odstíny 3136 bříza 0,375L

…

633 Kč

Kvalitnibarvy.cz

Zobrazit detail
Osmo Tvrdý voskový olej 3062 bezbarvý mat 0,375l

Osmo Tvrdý voskový olej 3062 bezbarvý mat 0,375l

Osmo Tvrdý voskový olej 3062 – bezbarvý mat Podrobný popis Osmo Tvrdý voskový olej 3062 je bezbarvý olejovo-voskový nátěr…

665 Kč

Kvalitnibarvy.cz

Zobrazit detail
OSMO Terasový olej Odstín: 010 Thermo dřevo, Velikost balení: 0.75 l

OSMO Terasový olej Odstín: 010 Thermo dřevo, Velikost balení: 0.75 l

  • 0,75 l

OSMO Terasový olej je na bázi přírodních olejů určený na všechny dřeviny - evropské i exotické. Vpíjí se do dřeva, nechává…

722 Kč
963 Kč/l

Kvalitnibarvy.cz

Zobrazit detail
Osmo terasový olej 021 dub bahenní 0,75L

Osmo terasový olej 021 dub bahenní 0,75L

  • 0,75 l

…

722 Kč
963 Kč/l

Kvalitnibarvy.cz

Zobrazit detail
Osmo ochranná olejová lazura 12100041 0,125 l borovice

Osmo ochranná olejová lazura 12100041 0,125 l borovice

  • Protiplísňová ochrana
  • Paropropustná
  • Prodyšná
  • Polomatný
  • Venkovní
  • Ochrana proti UV záření
  • Olejová
  • Odstín dřeva borovice
  • 0,2 kg

Penetrace a lazura sjednocená v jednom nátěru – inovativní dlouhodobá ochrana dřeva na bázi oleje! Ochranná olejová lazura…

od 61 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Sada k natírání - váleček 10 cm + vana

Sada k natírání - váleček 10 cm + vana

Sada k natírání - váleček 10 cm + vana Optimální zpracování pro všechny olejové nátěry.Sada na nábytek a palubky s válečkem…

od 79 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie