Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavební chemie HET

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavební chemie Het Klasik malířská barva, 4 kg (Het Klasik malířská barva, 4 kg)

Het Klasik malířská barva, 4 kg (Het Klasik malířská barva, 4 kg)

  • 4,5 kg
  • Bílá
  • Doba schnutí 4 hodiny

Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá barva. Doporučujeme pro obývací a komerční…

od 249 Kč
od 55 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Báze - Hetline LF A 1kg IN

HET Báze - Hetline LF A 1kg IN

  • 1 kg

…

od 102 Kč
od 102 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Het WG Nano Lazura 2V1 na dřevo Premium B1 10L Po datu min. trvanlivosti

Het WG Nano Lazura 2V1 na dřevo Premium B1 10L Po datu min. trvanlivosti

Het WG Nano Lazura 2V1 je středněvrstvá vodou ředitelná lazura a impregnace v jednom, určená k ochranným nátěrům dřeva v…

999 Kč

levnoshop.cz

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Soldecol S 6006 ředidlo do syntetických nátěrových hmot 0.4 l

HET Soldecol S 6006 ředidlo do syntetických nátěrových hmot 0.4 l

  • 0,4 l

HET Soldecol S 6006 ředidlo do syntetických nátěrových hmot je ředidlo do alkydových na vzduchu schnoucích nátěrových hmot,…

od 59 Kč
od 148 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Klasik PREMIUM 7+1 KG

HET Klasik PREMIUM 7+1 KG

HET Klasik PREMIUM 7+1 KG je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

429 Kč

Barvylaky.com

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Soldecol Lazura 28 - Teak 0,75l

HET Soldecol Lazura 28 - Teak 0,75l

  • 0,75 l
  • Odstín dřeva teak

<![CDATA[Podrobnosti o produktu 905252 Poctivá ochrana a zvýraznění přirozené krásy dřeva. Soldecol Lazura je vysoce…

od 158 Kč
od 211 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol PUR HARDENER tužidlo do polyuretanových nátěrových hmot 300 ml

HET Soldecol PUR HARDENER tužidlo do polyuretanových nátěrových hmot 300 ml

1

HET Soldecol PUR HARDENER tužidlo do polyuretanových nátěrových hmot je speciálně vyvinuté tužidlo určené pro dvousložkové…

od 296 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Aquadecol ODMAŠŤOVAČ koncentrát 0.5 l

HET Aquadecol ODMAŠŤOVAČ koncentrát 0.5 l

  • 0,5 l

HET Aquadecol ODMAŠŤOVAČ koncentrát je koncentrát alkalického vodou ředitelného přípravku s povrchově aktivními látkami…

od 92 Kč
od 184 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol UV LAK MAT alkyd-uretanový matný bezbarvý lak na dřevo 0.75 l Matný

HET Soldecol UV LAK MAT alkyd-uretanový matný bezbarvý lak na dřevo 0.75 l Matný

  • 0,75 l
  • Průhledná

HET Soldecol UV LAK MAT alkyd-uretanový matný bezbarvý lak na dřevo je matný jednosložkový alkyd-uretanový lak určený pro…

od 289 Kč
od 385 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg (Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg)

Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg (Het Klasik Color malířská…

  • Fialová

Het Klasic Color malířská tónovaná disperzní otěruvzdorná barva kterou doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské…

od 522 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Akryl ZÁKLAD NA DŘEVO vodou ředitelná základní bílá barva na dřevo 0.7 kg Bílá

HET Akryl ZÁKLAD NA DŘEVO vodou ředitelná základní bílá barva na dřevo 0.7 kg Bílá

  • Bílá
  • 0,7 kg

HET Akryl ZÁKLAD NA DŘEVO vodou ředitelná základní bílá barva na dřevo se používá pro základní interiérové i exteriérové…

od 162 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Mikral 100 - báze A - 1kg

HET Mikral 100 - báze A - 1kg

  • 1 kg
  • Bílá

…

od 165 Kč
od 165 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET MIKRAL RENOVO ACTIVE fasádní silikonová barva bílá 1 kg Odstín: FE-103

HET MIKRAL RENOVO ACTIVE fasádní silikonová barva bílá 1 kg Odstín: FE-103

  • 1 kg
  • Bílá

PŘEDNOSTI na všechny běžné minerální podklady zvýšená odolnost proti plísním a řasám přemostění vlasových mikrotrhlin velmi…

od 214 Kč
od 214 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Báze - Hetline LF A 3kg

HET Báze - Hetline LF A 3kg

  • 3 kg

…

od 226 Kč
od 75 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Het Mikral 100 bílá 3 kg

Het Mikral 100 bílá 3 kg

  • Bílá
  • Omyvatelná
  • Paropropustná
  • Akrylátová
  • 3 kg
  • Odolná proti zašpinění
  • Vodoodpudivá

Het Mikral 100 použití: k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým…

od 351 Kč
od 117 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Báze - Hetline LF A 5kg

HET Báze - Hetline LF A 5kg

  • 5 kg

…

od 465 Kč
od 93 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Mikral 100 - báze A - 5kg

HET Mikral 100 - báze A - 5kg

  • 5 kg
  • Bílá

…

od 680 Kč
od 136 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol S 6001 ředidlo do syntetických nátěrových hmot s rychlým zasycháním 0.7 l

HET Soldecol S 6001 ředidlo do syntetických nátěrových hmot s rychlým zasycháním 0.7…

  • 0,7 l

HET Soldecol S 6001 ředidlo do syntetických nátěrových hmot s rychlým zasycháním je ředidlo do alkydových na vzduchu…

od 79 Kč
od 113 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Akryl BET akrylátová vodou ředitelná omyvatelná barva na beton 1 kg Bílá

HET Akryl BET akrylátová vodou ředitelná omyvatelná barva na beton 1 kg Bílá

  • Bílá
  • 1 kg

HET Akryl BET akrylátová vodou ředitelná omyvatelná barva na beton je matná až polomatná vodou ředitelná rychleschnoucí…

od 171 Kč
od 171 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Het Soldecol Lazura Varianta: Het Soldecol Lazura 34 oliva 0,75 L

Het Soldecol Lazura Varianta: Het Soldecol Lazura 34 oliva 0,75 L

  • 0,75 l

Soldecol Lazura Olejová tenkovrstvá lazura na dřevo - rozpouštědlová olejová lazura, pro ochranné a dekorativní nátěry…

od 175 Kč
od 233 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Akryl MAT univerzální vrchní akrylátová matná barva na dřevo i kov 0.7 kg AM 0360 - fialový

HET Akryl MAT univerzální vrchní akrylátová matná barva na dřevo i kov 0.7 kg AM…

1
  • Fialová
  • 0,7 kg

HET Akryl MAT univerzální vrchní akrylátová matná barva na dřevo i kov pro vrchní interiérové i exteriérové nátěry dřeva,…

od 179 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol Lazura 22 - Akát 0,75l

HET Soldecol Lazura 22 - Akát 0,75l

1
  • 0,75 l
  • Odstín dřeva akát

<![CDATA[Podrobnosti o produktu 905246 Poctivá ochrana a zvýraznění přirozené krásy dřeva. Soldecol Lazura je vysoce…

od 181 Kč
od 241 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol PRIMER základní rychleschnoucí antikorozní barva na kov a dřevo 0.75 l 0840 Červenohnědá

HET Soldecol PRIMER základní rychleschnoucí antikorozní barva na kov a dřevo 0.75 l…

HET Soldecol PRIMER základní rychleschnoucí antikorozní barva na kov a dřevo je základní nátěr povrchů železných kovů pro…

od 189 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Latex UNIVERZÁLNÍ 10+3 kg

HET Latex UNIVERZÁLNÍ 10+3 kg

HET Latex UNIVERZÁLNÍ 10+3 kg je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

749 Kč

Barvylaky.com

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Brillant EFFECT 1 KG ANTICKÉ ZEMINY

HET Brillant EFFECT 1 KG ANTICKÉ ZEMINY

  • 1 kg

HET Brillant EFFECT 1 KG ANTICKÉ ZEMINY je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

899 Kč
899 Kč/kg

Barvylaky.com

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Brillant EFFECT 2,5 KG ANTICKÉ ZEMINY

HET Brillant EFFECT 2,5 KG ANTICKÉ ZEMINY

  • 2,5 kg

HET Brillant EFFECT 2,5 KG ANTICKÉ ZEMINY je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

1 699 Kč
680 Kč/kg

Barvylaky.com

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Soldecol Lazura 40 - Mahagon 0,75l

HET Soldecol Lazura 40 - Mahagon 0,75l

  • 0,75 l
  • Odstín dřeva mahagon

<![CDATA[Podrobnosti o produktu 905264 Poctivá ochrana a zvýraznění přirozené krásy dřeva. Soldecol Lazura je vysoce…

od 175 Kč
od 233 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol Lazura 38 - Oregonská pinie 0,75l

HET Soldecol Lazura 38 - Oregonská pinie 0,75l

  • 0,75 l

<![CDATA[Podrobnosti o produktu 905262 Poctivá ochrana a zvýraznění přirozené krásy dřeva. Soldecol Lazura je vysoce…

od 181 Kč
od 241 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Aquadecol BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí vodou ředitelná bílá barva 0.7 kg Bílá

HET Aquadecol BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí vodou ředitelná bílá barva 0.7 kg…

1
  • Bílá
  • 0,7 kg
  • Pololesklý
  • Akrylátová
  • Vrchní barva

HET Aquadecol BARVA NA RADIÁTORY rychleschnoucí vodou ředitelná bílá barva je pololesklá vrchní barva přednostně určená pro…

od 249 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Klasik Color 3v1 - 4kg , KC0257 Hnědý ořechový

HET Klasik Color 3v1 - 4kg , KC0257 Hnědý ořechový

1
  • 4 kg
  • Doba schnutí 4 hodiny
  • Hnědá

Dostupné odstíny – kolekce HET Klasik Color 2026 (30 odstínů) KC0107 Šedý ledový KC0117 Šedý platinový KC0158 Šedý ocelový…

od 276 Kč
od 69 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET® KLASIK COLOR Barva interiérová, otěruvzdorná, tónovaná Odstín (barva): 0818 grepový, Velikost balení: 4 kg

HET® KLASIK COLOR Barva interiérová, otěruvzdorná, tónovaná Odstín (barva): 0818…

HET® KLASIK COLOR Barva interiérová, otěruvzdorná, tónovaná Kvalitní interiérová barva, která nabízí okamžitou aplikaci…

od 289 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Klasik COLOR pastelová interiérová akrylátová otěruvzdorná barva na zeď 4 kg KC 0608 žlutý zázvorový

HET Klasik COLOR pastelová interiérová akrylátová otěruvzdorná barva na zeď 4 kg KC…

1
  • Žlutá

HET Klasik COLOR pastelová interiérová akrylátová otěruvzdorná barva na zeď je určen k vnitřním nátěrům stěn a stropů,…

od 289 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Het Mikral renovo active Velikost balení: 5 kg

Het Mikral renovo active Velikost balení: 5 kg

  • Bílá
  • Omyvatelná
  • Odolná proti zašpinění
  • Paropropustná
  • Omítka
  • Vodoodpudivá
  • Silikonová

Přednosti: ideální pro obnovovací nátěry omítek kontaktních zateplovacích systémů přemostění nedynamických vlasových…

978 Kč

Barvy Morys

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Mikral 100 - báze A - 12kg

HET Mikral 100 - báze A - 12kg

  • 12 kg
  • Bílá

…

od 1 241 Kč
od 103 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET AHO akrylátová omyvatelná fasádní omítka 25 kg 1.0 mm Bílá

HET AHO akrylátová omyvatelná fasádní omítka 25 kg 1.0 mm Bílá

HET AHO akrylátová omyvatelná fasádní omítka je omítkovina určena pro konečnou úpravu povrchů staveb, zejména kontaktních…

od 1 286 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET ARO akrylátová rýhovaná fasádní omítka 25 kg 1.5 mm Bílá

HET ARO akrylátová rýhovaná fasádní omítka 25 kg 1.5 mm Bílá

HET ARO akrylátová rýhovaná fasádní omítka je omítkovina určena pro konečnou úpravu povrchů staveb, zejména kontaktních…

od 1 341 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET SHO silikonová omyvatelná fasádní omítka 25 kg 1.0 mm Bílá

HET SHO silikonová omyvatelná fasádní omítka 25 kg 1.0 mm Bílá

  • Silikonová
  • Vnější
  • Fasádní

HET SHO silikonová omyvatelná fasádní omítka je určena pro finální úpravu povrchů staveb, zejména kontaktních zateplovacích…

od 1 715 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol HG rychleschnoucí syntetická antikorozní barva na kov a dřevo 0.75 l SHG 1009 šedá světlá
od 199 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET® KLASIK COLOR Barva interiérová, otěruvzdorná, tónovaná Odstín (barva): 0327 fialový lila, Velikost balení: 4 kg

HET® KLASIK COLOR Barva interiérová, otěruvzdorná, tónovaná Odstín (barva): 0327…

  • Otěruodolná
  • Paropropustná
  • Matný
  • Fialová
  • 4 kg

HET® KLASIK COLOR Barva interiérová, otěruvzdorná, tónovaná Kvalitní interiérová barva, která nabízí okamžitou aplikaci…

od 289 Kč
od 72 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Akryl modrý lesk 0445 0,7kg

HET Akryl modrý lesk 0445 0,7kg

  • Modrá
  • 0,7 kg

…

292 Kč
417 Kč/kg

V.H.V. s.r.o.

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Akryl žlutý lesk 0625 0,7kg

HET Akryl žlutý lesk 0625 0,7kg

  • Žlutá
  • 0,7 kg

…

292 Kč
417 Kč/kg

V.H.V. s.r.o.

Zobrazit detail
Stavební chemie HET AT-Grund Active univerzální koncentrovaný hloubkový penetrační nátěr 5 kg Bezbarvá

HET AT-Grund Active univerzální koncentrovaný hloubkový penetrační nátěr 5 kg…

  • Univerzální
  • Protiplísňová
  • Hloubková
  • Bezbarvá
  • Interiér / exteriér
  • Akrylátová
  • 5 kg

HET AT-Grund Active je hloubkový penetrační nátěr ošetřený proti plísním, který se používá před aplikací akrylátových,…

od 329 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET SOLDECOL Terasa ochranný voskový olej na dřevěné terasy a zahradní nábytek 0.75 l ST 54 Šedý

HET SOLDECOL Terasa ochranný voskový olej na dřevěné terasy a zahradní nábytek 0.75…

HET SOLDECOL Terasa ochranný voskový olej na dřevěné terasy a zahradní nábytek je směs vysoce jakostních svařených…

od 366 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Báze - Brillant 100 A 5kg

HET Báze - Brillant 100 A 5kg

  • 5 kg

…

od 524 Kč
od 105 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Het Brillant 100 báze Varianta: Het Brillant 100 báze C 1 kg

Het Brillant 100 báze Varianta: Het Brillant 100 báze C 1 kg

  • 1 kg

Het Báze Brillant 100 báze použití: k vnitřním nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a…

99 Kč
99 Kč/kg

Zásilkovna Barev.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie