Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavební chemie HET

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavební chemie HET AT-Grund Active 10 kg

HET AT-Grund Active 10 kg

599 Kč

  • Akrylátová
  • Hloubková
  • Protiplísňová
  • Interiér / exteriér
  • Bezbarvá

Penetrace je určena pro přípravu minerálních savých podkladů před aplikací akrylátových, silikonových, siloxanových a latexových interiérových i fasádních barev, akrylátových tmelů a lepidel. Je…

599 Kč

Tvebarvy.cz

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Kolorka Forte 400 g

HET Kolorka Forte 400 g, meruňková

109 Kč

272 Kč/kg
  • Vnitřní/venkovní
  • 400 g

HET Kolorka Forte je disperzní akrylátová tónovací barva určená především pro tónování vodou ředitelných disperzních i klasických barev používaných pro nátěry stěn a stropů. Je vhodná pro…

109 Kč

272 Kč/kg

EXPRESS-COLOR.CZ

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Soldecol Unicoat SM SU 8441 0,6 l červenohnědý

HET Soldecol Unicoat SM SU 8441 0,6 l červenohnědý

289 Kč

  • Bezzákladová barva
  • Polomatný
  • Ředění barvy ředidlem
  • Na dřevo
  • Na kov

HET Soldecol Unicoat SM SU 8441 je antikorozní barva určená pro širokou škálu aplikací na kovové a dřevěné povrchy. Tato barva je vhodná pro venkovní i vnitřní použití a díky svým vlastnostem je…

289 Kč

Tvebarvy.cz

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Soldecol Road Acryl M 10 l bílá

HET Soldecol Road Acryl M 10 l bílá

2 590 Kč

  • Akrylátová
  • Vnitřní/venkovní
  • Matný
  • Ředění barvy ředidlem
  • Chemicky odolná

HET Soldecol Road Acryl M je rychleschnoucí akrylátová barva určená pro nátěry betonu a asfaltu jak ve vnitřních, tak venkovních prostorách. Tento produkt je dostupný v bílém odstínu a je balený…

2 590 Kč

Tvebarvy.cz

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Klasik Color 1,5 kg

HET Klasik Color 1,5 kg, 0238 béžová muškátová

47

od 117 Kč

78 Kč/kg
  • 1,5 kg
  • Béžová

Malířská tónovaná disperzní otěruvzdorná barva Het Klasic Color se hodí pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře i prodejní prostory. Je vhodná k nátěrům…

od 117 Kč

od 78 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Klasik Color 1,5 kg

HET Klasik Color 1,5 kg, 0297 hnědá nugátová

47

od 119 Kč

79 Kč/kg
  • 1,5 kg
  • Hnědá

Malířská tónovaná disperzní otěruvzdorná barva Het Klasic Color se hodí pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře i prodejní prostory. Je vhodná k nátěrům…

od 119 Kč

od 79 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Klasik Color 7+1 kg

HET Klasik Color 7+1 kg, 0808 červená cihlová

96

od 437 Kč

55 Kč/kg
  • Disperzní
  • 8 kg
  • Červená

Het Klasik Color je kvalitní tónovaná disperzní barva, vhodná pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Disponuje výraznou krycí schopností a…

od 437 Kč

od 55 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Klasik Color 7+1 kg

HET Klasik Color 7+1 kg, 0528 zelená pistáciová

96

od 487 Kč

61 Kč/kg
  • Disperzní
  • 8 kg
  • Zelená

Het Klasik Color je kvalitní tónovaná disperzní barva, vhodná pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Disponuje výraznou krycí schopností a…

od 487 Kč

od 61 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Aquadecol Epoxy M 8,5 kg bílý

HET Aquadecol Epoxy M 8,5 kg bílý

od 3 422 Kč

  • 8,5 kg

HET Aquadecol Epoxy M vodou ředitelná dvousložková epoxidová barva na podlahy a stěny. Používá se pro nátěry zátěžových podlah a stěn v garážích, skladech, dílnách, sklepních prostorech, …

od 3 422 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Klasik Color 1,5 kg

HET Klasik Color 1,5 kg, 0818 grepová

47

od 133 Kč

89 Kč/kg
  • Disperzní
  • Matný
  • Otěruodolná
  • Paropropustná
  • 1,5 kg

Malířská tónovaná disperzní otěruvzdorná barva Het Klasic Color se hodí pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře i prodejní prostory. Je vhodná k nátěrům…

od 133 Kč

od 89 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Klasik Color 7+1 kg

HET Klasik Color 7+1 kg, 0788 oranžová papayová

96

od 503 Kč

63 Kč/kg
  • Disperzní
  • 8 kg
  • Oranžová

Het Klasik Color je kvalitní tónovaná disperzní barva, vhodná pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Disponuje výraznou krycí schopností a…

od 503 Kč

od 63 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Hetmal Color 4 kg

HET Hetmal Color 4 kg, 0723 Oliver

4

209 Kč

52 Kč/kg
  • Matný
  • Otěruodolná
  • Paropropustná
  • 4 l
  • 4 kg

Tónovaná disperzní matná barva je vhodná pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Barva je určená pro nátěry stěn a stropů. Používá se na…

209 Kč

52 Kč/kg

Jaroslava Vávrová Drogerie-Barvy-Laky

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Supermalba 18 kg

HET Supermalba 18 kg

7

538 Kč

179 Kč/kg
  • 3 kg

Používá se k nátěrům minerálních omítek, zdiva, dřevotřískových, dřevovláknitých a cementotřískových desek, betonových panelů a panelů z lehčených hmot.

538 Kč

179 Kč/kg

PeMi drogerie

Zobrazit detail
Stavební chemie Barva otěruvzdorná vysoce krycí Hetmal Plus – 7+1 kg

Barva otěruvzdorná vysoce krycí Hetmal Plus – 7+1 kg

Interiérová disperzní bílá barva s vysokou krycí schopností. Použití pro komerční a obývací prostory kanceláře školy chodby…

345 Kč

PRO-DOMA

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Báze - Brillant 100 A 1kg

HET Báze - Brillant 100 A 1kg

  • 1 kg

…

od 137 Kč
od 137 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Křída plavená 0,75 KG

Křída plavená 0,75 KG

Křída plavená 0,75 KG je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

49 Kč

Barvylaky.com

Zobrazit detail
Stavební chemie Het SHO silikonová hlazená omítka zrnitost 1,5 mm 25 kg - TÓNOVANÁ Odstín: FE - 503

Het SHO silikonová hlazená omítka zrnitost 1,5 mm 25 kg - TÓNOVANÁ Odstín: FE - 503

  • 25 kg

Přednosti: pro konečnou úpravu povrchů staveb určena na zateplovací systémy a minerální omítky odolnost proti kyselým dešťům…

od 80 Kč
od 3,21 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Akryl MAT univerzální vrchní akrylátová matná barva na dřevo i kov 0.7 kg AM 0820 - červený

HET Akryl MAT univerzální vrchní akrylátová matná barva na dřevo i kov 0.7 kg AM…

HET Akryl MAT univerzální vrchní akrylátová matná barva na dřevo i kov pro vrchní interiérové i exteriérové nátěry dřeva,…

od 179 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Klasik disperzní paropropustná barva 7+1 kg bílá

HET Klasik disperzní paropropustná barva 7+1 kg bílá

  • Bílá

Klasická bílá interiérová disperzní barva. Použití Malby v interiéru. Vlastnosti Odstín: bílý Vydatnost: 6 - 10 m2/kg v…

375 Kč

PRO-DOMA

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Hetmal Plus interiérová disperzní barva 15+3 kg bílá

HET Hetmal Plus interiérová disperzní barva 15+3 kg bílá

  • Bílá

Interiérová disperzní bílá barva s vysokou krycí schopností. Použití pro komerční a obývací prostory kanceláře školy chodby…

645 Kč

PRO-DOMA

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Klasik disperzní paropropustná interiérová barva 15 + 3 kg bílá

HET Klasik disperzní paropropustná interiérová barva 15 + 3 kg bílá

Klasická bílá interiérová disperzní barva. Použití Malby v interiéru. Vlastnosti Odstín: bílý Vydatnost: 6 - 10 m2/kg v…

779 Kč

PRO-DOMA

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Ditmel S bílý stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech 7 kg Bílá

HET Ditmel S bílý stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech 7 kg Bílá

1
  • Bílá
  • Brousitelný
  • 7000 g

HET Ditmel S bílý stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech je určen pro plošné ruční i strojové nanášení na stavební…

od 263 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Klasik Color 3v1 - 4kg , KC0187 Šedý antracitový

HET Klasik Color 3v1 - 4kg , KC0187 Šedý antracitový

  • Antracit
  • Akrylátová
  • Paropropustná
  • Vrchní barva
  • Matný
  • 4 kg
  • Doba schnutí 4 hodiny

Dostupné odstíny – kolekce HET Klasik Color 2026 (30 odstínů) KC0107 Šedý ledový KC0117 Šedý platinový KC0158 Šedý ocelový…

od 272 Kč
od 68 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, A báze 3 kg (Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, A báze 3 kg)

Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, A báze 3 kg (Het Brillant 100 malířská…

  • Bílá
  • 3,2 kg

Báze jsou určeny pro tónování pomocí tónovacích strojů kolorovacími systémy HET. Báze A je určená pro tónování světlých…

od 351 Kč
od 110 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg

Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg

  • Modrá

Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg, Het Klasic Color je tónovaná disperzní malířská barva odolná…

od 469 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Latex UNIVERZÁLNÍ 0,8 kg + 200 g ZDARMA

HET Latex UNIVERZÁLNÍ 0,8 kg + 200 g ZDARMA

  • 0,8 kg

HET Latex UNIVERZÁLNÍ 0,8 kg + 200 g ZDARMA je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

89 Kč
111 Kč/kg

Barvylaky.com

Zobrazit detail
Stavební chemie HET KLASIK 4 KG

HET KLASIK 4 KG

  • 4 kg

HET KLASIK 4 KG je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

299 Kč
75 Kč/kg

Barvylaky.com

Zobrazit detail
Stavební chemie EKOTRAN 1 KG - Hladký transparentní ochranný nátěr

EKOTRAN 1 KG - Hladký transparentní ochranný nátěr

  • 1 kg

EKOTRAN 1 KG - Hladký transparentní ochranný nátěr je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

299 Kč
299 Kč/kg

Barvylaky.com

Zobrazit detail
Stavební chemie HET Latex UNIVERZÁLNÍ 5+1 kg

HET Latex UNIVERZÁLNÍ 5+1 kg

HET Latex UNIVERZÁLNÍ 5+1 kg je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

399 Kč

Barvylaky.com

Zobrazit detail
Stavební chemie HET KLASIK 7+1 KG

HET KLASIK 7+1 KG

HET KLASIK 7+1 KG je kvalitní produkt pro profesionální i domácí použití.…

425 Kč

Barvylaky.com

Zobrazit detail
Stavební chemie HET W-Grund – základní pigmentovaný penetrační nátěr - 1 kg

HET W-Grund – základní pigmentovaný penetrační nátěr - 1 kg

  • Interiér

HET W-Grund – základní pigmentovaný penetrační nátěr HET W-Grund je tónovatelný základní malířský nátěr do interiéru s…

od 93 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol PUR HARDENER tužidlo do polyuretanových nátěrových hmot 100 ml

HET Soldecol PUR HARDENER tužidlo do polyuretanových nátěrových hmot 100 ml

HET Soldecol PUR HARDENER tužidlo do polyuretanových nátěrových hmot je speciálně vyvinuté tužidlo určené pro dvousložkové…

od 140 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET 100-Grund koncentrát univerzální akrylátové disperze 1 kg

HET 100-Grund koncentrát univerzální akrylátové disperze 1 kg

  • 1 kg

HET 100-Grund koncentrát univerzální akrylátové disperze je vysoký koncentrát disperzního pojiva určený k mnohostrannému…

od 149 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol Lazura 10 - Bílý 0,75l

HET Soldecol Lazura 10 - Bílý 0,75l

  • Bílá
  • Voděodolný
  • Interiérový
  • Exteriérový
  • Matný
  • Ochrana proti UV záření
  • 0,75 l
  • Odstín dřeva bílý

<![CDATA[Podrobnosti o produktu 905980 Poctivá ochrana a zvýraznění přirozené krásy dřeva. Soldecol Lazura je vysoce…

od 158 Kč
od 211 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol Lazura 24 - Kaštan 0,75l

HET Soldecol Lazura 24 - Kaštan 0,75l

  • Odstín dřeva kaštan
  • Voděodolný
  • Olejový
  • Exteriérový
  • Ochrana proti UV záření
  • 0,75 l
  • Interiérový
  • Matný

<![CDATA[Podrobnosti o produktu 905248 Poctivá ochrana a zvýraznění přirozené krásy dřeva. Soldecol Lazura je vysoce…

od 158 Kč
od 211 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET SOLDECOL LAZURA Barva: SL 26 dub, Balení: 0,75 l

HET SOLDECOL LAZURA Barva: SL 26 dub, Balení: 0,75 l

Syntetická olejová tenkovrstvá lazura na dřevo. Popis: Poctivá zapíjecí lazura s vysokým obsahem přírodních olejů a vosku.…

od 158 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol Lazura 00 - Bezbarvý 0,75l

HET Soldecol Lazura 00 - Bezbarvý 0,75l

1
  • 0,75 l

<![CDATA[Podrobnosti o produktu 905242 Poctivá ochrana a zvýraznění přirozené krásy dřeva. Soldecol Lazura je vysoce…

od 158 Kč
od 211 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie HET Soldecol UV LAK LESK alkyd-uretanový lesklý bezbarvý lak na dřevo 0.75 l Lesklý

HET Soldecol UV LAK LESK alkyd-uretanový lesklý bezbarvý lak na dřevo 0.75 l Lesklý

  • 0,75 l
  • Průhledná

HET Soldecol UV LAK LESK alkyd-uretanový lesklý bezbarvý lak na dřevo je lesklý jednosložkový alkyd-uretanový lak určený pro…

od 249 Kč
od 332 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie