Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavební chemie Den Braven

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavební chemie Den Braven Ambient bílá

Den Braven Ambient bílá, 15 + 3 kg

1

od 390 Kč

  • Akrylátová
  • Otěruodolná
  • Paropropustná
  • Protiplísňová ochrana
  • Doba schnutí 2 hodiny

Bílá barva Den Braven Ambient je určena pro interiérové nátěry, které vyžadují vysokou bělost. Je vhodná pro použití na hladké i štukové omítky, a také na dřevotřískové a sádrokartonové desky, …

od 390 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Maxi 870 ml

Den Braven Maxi 870 ml

2

od 146 Kč

168 Kč/l
  • Pistolová
  • 870 ml

Pistolová pěna Maxi 870 je profesionální montážní polyuretanová pěna se speciální recepturou a vysokou vydatností. Zaručuje kvalitní vyplnění a utěsnění spáry při montáži stavebních otvorů.

od 146 Kč

od 168 Kč/l

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml

od 153 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Lepidlo určené pro lepení lehkých tepelně izolačních materiálů z expandovaného a extrudovaného polystyrenu, stejně jako PUR panelů, je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo. …

od 153 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg

Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg

14

od 586 Kč

117 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Duvilax LS - 50 se používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů používaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, …

od 586 Kč

od 117 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40410BD odstraňovač vytvrzelé pěny 100 ml

Den Braven 40410BD odstraňovač vytvrzelé pěny 100 ml

18

od 131 Kč

1 307 Kč/l
  • Speciální
  • 100 ml

Přípravek Den Braven 40410BD je ideální pro odstranění zbytku vytvrzené PUR pěny z hliníkových povrchů, PVC a potahovaného PVC. Uzávěr je opatřen aplikačním štětečkem. Před aplikací je vhodné…

od 131 Kč

od 1 307 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Penetrační a spojovací nátěr

Den Braven Penetrační a spojovací nátěr, 5 l

2

od 197 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Interiér / exteriér
  • Doba schnutí 4 hodiny
  • Minimální aplikační teplota 5 °C

Pro penetrační a kotvící nátěry pod cementová lepidla, samonivelační hmoty, Tekutou lepenku 2K, reprofilační malty a výplňové stěrky apod. Odpařením vody se vytvoří pružný a slabě lepivý film…

od 197 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven N104

Den Braven N104

od 325 Kč

  • Ocel
  • Regulace průtoku
  • 315 g
  • Na montážní pěnu

Den Braven N104 Aplikační pistole na PUR pěny Aplikační pistole Den Braven N104 je navržena pro přesné a efektivní nanášení polyuretanových (PUR) pěn z pistolových dóz. Tato pistole je ideální…

od 325 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Debbex Sildekor fasádní barva 10 l bílá

Den Braven Debbex Sildekor fasádní barva 10 l bílá

2

od 1 185 Kč

  • Silikonová
  • Vrchní
  • Vodoodpudivá
  • Paropropustná
  • Bílá

Den Braven Debbex Sildekor je silikonová fasádní barva, která se vyznačuje bílou barvou a je určena pro vrchní nátěry. Tato barva je vodou ředitelná, což usnadňuje její aplikaci a čištění…

od 1 185 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Epoxin F5000 černý 5 + 1 kg

Den Braven Epoxin F5000 černý 5 + 1 kg

od 1 504 Kč

  • Epoxidová
  • Dvousložkové
  • Na beton
  • Interiér / exteriér
  • 6 kg

Podlahový epoxidový nátěr je dvousložková nátěrová hmota na bázi epoxidové pryskyřice s obsahem plniv a pigmentů ve směsi rozpouštědel pro vysoce odolné nátěry betonových podlah a konstrukcí. …

od 1 504 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Ambient bílá

Den Braven Ambient bílá, 7,5 kg

1

od 207 Kč

  • Akrylátová
  • Otěruodolná
  • Paropropustná
  • Protiplísňová ochrana
  • Doba schnutí 2 hodiny

Den Braven Ambient bílá je interiérová disperzní barva navržená pro různé druhy povrchů. Je bílá a má vysokou kryvost, což ji činí vhodnou pro nátěry hladkých i štukových omítek, cihelného…

od 207 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven B7054 modrá 50 mm x 55 m

Den Braven B7054 modrá 50 mm x 55 m

2

od 110 Kč

  • Šířka 50 mm
  • Délka 55 m
  • Modrá

Malířská a fasádní páska odolná UV záření je speciálně vyvinutá pro profesionální použití. Pomocí této pásky snadno vytvoříte rovné přechody v omítce i malbě. Díky skvělé přilnavosti lze…

od 110 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Sanitární silikon bílý 310 ml

Den Braven Sanitární silikon bílý 310 ml

4

od 84 Kč

0,27 Kč/ml
  • Sanitární
  • Jednosložkové
  • Voděodolný
  • Bílá
  • 310 ml

Sanitární silikon SL je acetátový jednosložkový silikonový tmel vytrvrzující vzdušnou vlhkostí. Vytváří trvale pevný a elastický spoj. Silikonový tmel je určený pro spárování obkladů, sanitární…

od 84 Kč

od 0,27 Kč/ml

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40220RLZ 500 + 250 ml

Den Braven 40220RLZ 500 + 250 ml

1

od 135 Kč

180 Kč/l
  • Pistolová
  • Vysokoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Montážní a izolační PU pěna je od značky Den Braven. Pěna je vhodná pro montáže dřevěných, plastových a  hliníkových okenních rámů a dveřních zárubní. Slouží také k vyplňování dutin, montážních…

od 135 Kč

od 180 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 50911RL 310 ml

Den Braven 50911RL 310 ml

2

od 178 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Konstrukční lepidlo je vhodné pro lepení veškerých dřevěných konstrukcí, sendvičových hranolů a trámů, rámů oken a dveří, lepení veškerých dřevěných konstrukcí a staveb nebo pro použití v…

od 178 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Thermo Kleber Combo 2v1 40221THDBX 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Combo 2v1 40221THDBX 750 ml

od 145 Kč

  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • Zimní
  • Rychlomontážní

Den Braven Thermo Kleber Combo 2v1 je praktická nízkoexpanzní montážní pěna určená pro lepení EPS a XPS desek. Produkt lze aplikovat jak pistolí, tak trubičkou, což umožňuje flexibilní a…

od 145 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Parketový tmel třešeň 280 ml

Den Braven Parketový tmel třešeň 280 ml

od 62 Kč

0,22 Kč/ml
  • Na parkety
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • 280 ml
  • Minimální teplotní odolnost -20 °C

Pro interiéry. Tmelení veškerých dřevěných a lamino podlah, spár podlahových lišt mezi zdivem a schodištěm. Vyniká silnou přilnavostí, přetíratelností, zabraňuje vnikání vody a prachu do…

od 62 Kč

od 0,22 Kč/ml

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40324RL 750 ml

Den Braven 40324RL 750 ml

od 119 Kč

159 Kč/l
  • Pistolová
  • Lepicí
  • Zimní
  • Rychlomontážní
  • 750 ml

Den Braven Pistolová pěna do –15 °C je určena pro celoroční montáže a těsnění oken, dveřních zárubní a prahů, prostupů chrániček při teplotách pod 0°C. K vyplňování montážních prostorů mezi…

od 119 Kč

od 159 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40324BD nízkoexpanzní pěna Winter 750 ml

Den Braven 40324BD nízkoexpanzní pěna Winter 750 ml

2

od 129 Kč

  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • Zimní
  • Rychlomontážní

Pěna určena pro speciální montáže, kde je nutná minimální expanze a vyšší hustota vytvrzující pěny. Aplikace je možná i za nízkých teplot až do -15 °C. Vhodná pro běžné vyplňování spár při…

od 129 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Parketový tmel teak/mahagon 280 ml

Den Braven Parketový tmel teak/mahagon 280 ml

1

od 62 Kč

0,22 Kč/ml
  • Na parkety
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • 280 ml
  • Minimální teplotní odolnost -20 °C

Pro interiéry. Tmelení veškerých dřevěných a lamino podlah, spár podlahových lišt mezi zdivem a schodištěm. Vyniká silnou přilnavostí, přetíratelností, zabraňuje vnikání vody a prachu do…

od 62 Kč

od 0,22 Kč/ml

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Extra B899FOL 4 x 5 m transparentní

Den Braven Extra B899FOL 4 x 5 m transparentní

2

od 30 Kč

  • Polyetylen
  • Šířka 4 m
  • Délka 5 m
  • Tloušťka fólie 12 µm
  • Průhledná

Pro vnitřní použití v domácnostech při malování nebo lakýrnických pracích. Chrání před barvou, vlhkem a prachem. Hrubší LDPE fólie Extra a Super, slouží pro zakrývání stavebních strojů, palet se…

od 30 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven B900FOL 4 x 5 m transparentní

Den Braven B900FOL 4 x 5 m transparentní

4

od 15 Kč

  • LDPE
  • Tloušťka fólie 7 µm
  • Průhledná

Zakrývací fólie pro vnitřní použití v domácnostech při malování nebo lakýrnických pracích. Chrání před barvou, vlhkem a prachem. Hrubší LDPE fólie Extra a Super, slouží pro zakrývání stavebních…

od 15 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40120RL 500 ml

Den Braven 40120RL 500 ml

1

od 103 Kč

206 Kč/l
  • Trubičková
  • Lepicí
  • Rychlomontážní
  • 500 ml

Montážní pěna Den Braven je vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou. Pro své vlastnosti se…

od 103 Kč

od 206 Kč/l

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven B980FOL 0,5 x 75 m modrá

Den Braven B980FOL 0,5 x 75 m modrá

2

od 277 Kč

  • LDPE
  • Šířka 0,5 m
  • Délka 75 m
  • Tloušťka fólie 35 µm
  • Modrá

Speciální jednostranná LDPE ochranná fólie určená k ručnímu zakrytí ploch náchylných na znečištění nebo poškození. Neobsahuje rozpouštědla ani chlór. Výborně přilne k materiálům z polypropylenu…

od 277 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 50122RL 15 kg

Den Braven 50122RL 15 kg

6

od 767 Kč

51 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • 15 kg

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 767 Kč

od 51 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 740111BD 380 ml

Den Braven 740111BD 380 ml

od 179 Kč

  • Polyesterová
  • Exteriér
  • Do betonu
  • Do duté cihly
  • Do plné cihly

Chemická kotva je dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic se styrenem pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem. Výrobek Den…

od 179 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Akrylový tmel 20102GR 310 ml

Den Braven Akrylový tmel 20102GR 310 ml , bílý

8

od 30 Kč

0,10 Kč/ml
  • Univerzální
  • Akrylový
  • Bílá
  • 310 ml
  • 500 g

Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod.

od 30 Kč

od 0,10 Kč/ml

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Debbex Grass Fix 51930GRA 290 ml

Den Braven Debbex Grass Fix 51930GRA 290 ml

od 158 Kč

  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml
  • Minimální teplotní odolnost -40 °C

Den Braven Grass Fix je průmyslové lepidlo určené speciálně pro lepení umělých trávníků. Lepidlo je založené na bázi MS polymerů, což zajišťuje jeho vysokou elasticitu a spolehlivost při…

od 158 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven B7053 modrá 38 mm x 55 m

Den Braven B7053 modrá 38 mm x 55 m

1

od 85 Kč

  • Vnitřní/venkovní
  • Šířka 38 mm
  • Délka 55 m
  • Modrá
  • Vnitřní maximální doba nalepení 8 dnů

Malířská a fasádní páska odolná UV záření je speciálně vyvinutá pro profesionální použití. Pomocí této pásky snadno vytvoříte rovné přechody v omítce i malbě. Díky skvělé přilnavosti lze…

od 85 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml

Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml

od 169 Kč

235 Kč/kg
  • Univerzální
  • 750 ml
  • 0,72 kg

PU lepidlo je určeno pro rychlé a pevné lepení různých stavebních materiálů, s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Vyznačuje se výbornou přilnavostí k podkladům jako beton, omítka, zdivo, …

od 169 Kč

od 235 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven B709MA

Den Braven B709MA

od 59 Kč

Profi UV odolná maskovací páska 38 x 33 m pro ochranu dřevěných a kovových povrchů při výrobě, montážích oken a dveří (před PUR pěnou) a při omítání. Nalezne široké uplatnění ve stavebnictví a…

od 59 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 442071 250 ml

Den Braven 442071 250 ml

4

od 61 Kč

  • Na dřevo
  • 250 ml

Den Braven 442071 je lepidlo na dřevo na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní.

od 61 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Univerzální silikon 280 ml

Den Braven Univerzální silikon 280 ml, světle šedý - manhattan

22

od 95 Kč

  • Univerzální
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Minimální teplotní odolnost -50 °C
  • Maximální teplotní odolnost 120 °C

Univerzální silikon od Den Braven je jednosložkový acetátový silikonový tmel, který vytvrzuje při kontaktu se vzdušnou vlhkostí, a který vytváří trvale pevný, elastický spoj. Silikon je určen k…

od 95 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven B898FOL 4 x 5 m

Den Braven B898FOL 4 x 5 m

od 12 Kč

  • LDPE
  • Šířka 4 m
  • Délka 5 m
  • Průhledná
  • Na okna

Zakrývací fólie je určena pro ochranu ploch a předmětů před znečištěním a poškozením při malování, lakování a stavebních pracích v interiéru. Je vyrobena z vysokohustotního polyethylenu, který…

od 12 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Strong B7060MA oranžová 48 mm x 20 m

Den Braven Strong B7060MA oranžová 48 mm x 20 m

1

od 68 Kč

  • Vnitřní/venkovní
  • Šířka 48 mm
  • Délka 20 m
  • Oranžová
  • Vnitřní maximální doba nalepení 7 dnů

Malířská a fasádní páska odolná UV-záření je speciálně vyvinutá pro profesionální použití. Lehce odstranitelná 7 dnů po aplikaci bez zanechání lepidla. Je určená pro vytváření rovných přechodů v…

od 68 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Silver Line univerzální silikon 310 ml

Den Braven Silver Line univerzální silikon 310 ml

1

od 81 Kč

261 Kč/l
  • Univerzální
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Bílá
  • 310 ml

Silikonový tmel je určen pro těsnění a lepení nesavých materiálů ve stavebnictví, průmyslu i domácnosti. Vyznačuje se vysokou přilnavostí k materiálům jako sklo, smalt, keramické dlaždice a…

od 81 Kč

od 261 Kč/l

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40323RZM 825 ml

Den Braven 40323RZM 825 ml

od 119 Kč

  • Trubičková
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • Zimní
  • Rychlomontážní

Den Braven 40323RZM 825 ml, nízkoexpanzní montážní pěna, nabízí širokou škálu využití při různých stavebních a izolačních pracích. Tento produkt je ideální pro vyplňování spár při montáži…

od 119 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Sildekor SOP10 10 l

Den Braven Sildekor SOP10 10 l

od 595 Kč

  • Silikonová
  • Univerzální
  • Interiér / exteriér
  • Minimální aplikační teplota 5 °C
  • Maximální aplikační teplota 30 °C

Penetrace Den Braven Sildekor SOP10 je základní penetrační nátěr navržený pro použití na savé stavební materiály. Tento produkt je zvláště vhodný jako příprava podkladu před aplikací…

od 595 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Debbex TA40902 bílý

Den Braven Debbex TA40902 bílý, 280 ml

2

od 50 Kč

0,18 Kč/ml
  • Na kov
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Bílá
  • 280 ml

Karosářský tmel Den Braven Debbex TA40902, bílý Karosářský tmel Den Braven Debbex TA40902 je určen pro tmelení a spárování ocelových dílů automobily. Díky svým vlastnostem je vhodný pro…

od 50 Kč

od 0,18 Kč/ml

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie