Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavební chemie Den Braven

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavební chemie Den Braven Brousitelný tmel na dřevo smrk 250 g

Den Braven Brousitelný tmel na dřevo smrk 250 g

5

od 48 Kč

  • Na dřevo
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Brousitelný
  • Rychleschnoucí

Tento vysoce jemný tmel je určený k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách. Nepraská, po vytvrzení je brousitelný a přetíratelný. Vhodný do interiéru a…

od 48 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 50408RL šedé 310 ml

Den Braven 50408RL šedé 310 ml

1

od 78 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na polystyren
  • Interiér
  • 310 ml

Den Braven 50408RL je montážní lepidlo určené pro široké spektrum využití při lepení různých materiálů. Balení lepidla je v kartuši o objemu 310 ml, což je praktické pro snadnou aplikaci a…

od 78 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 1167 300 ml

Den Braven 1167 300 ml

4

od 173 Kč

  • Polyesterová
  • Do betonu
  • Do duté cihly
  • Do plné cihly
  • Do zdiva

Den Braven 1167 je chemická kotva bez styrenu PE 300 SF. Jedná se o dvousložkový chemický kotvící systém na bázi polyesterových pryskyřic pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, …

od 173 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Sct. Croix 2,5 l transparentní

Den Braven Sct. Croix 2,5 l transparentní

8

od 517 Kč

  • Lněný
  • Vnitřní/venkovní
  • Fermež
  • Voděodolný
  • Vydatnost 10 m²/l

Napouštěcí olej na dřevo je vhodný pro ochranu a úpravu dřevěných povrchů v interiéru i exteriéru. Je vyroben z přírodních surovin, jako jsou lněné oleje, čínský dřevní olej a přírodní…

od 517 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven PU 40221SD 750 ml

Den Braven PU 40221SD 750 ml

9

od 138 Kč

23 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Na sádrokarton
  • V plechovce
  • 750 ml
  • 6 kg

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo určené pro efektivní lepení sádrokartonových desek. Vhodné i pro lepení desek na bázi dřeva a cementu. Vysoká počáteční přídržnost a hustota. …

od 138 Kč

od 23 Kč/kg

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Neutrální silikon 30631BD 600 ml

Den Braven Neutrální silikon 30631BD 600 ml

5

od 170 Kč

283 Kč/l
  • Neutrální
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Průhledná
  • 600 ml

Den Braven je jednosložkový neutrální silikonový tmel. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný elastický spoj. Je určen pro těsnění a lepení zasklívacích systémů do…

od 170 Kč

od 283 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Debbex 30653DBX 280 ml RAL 7045 kartuše

Den Braven Debbex 30653DBX 280 ml RAL 7045 kartuše

od 159 Kč

568 Kč/l
  • Neutrální
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Šedá
  • 280 ml

Silikon na přírodní kámen STONE FLEX je určen pro spárování a těsnění přírodních kamenných materiálů, jako jsou mramor, pískovec a žula. Vyznačuje se neutrální alcoxy bází, která zajišťuje…

od 159 Kč

od 568 Kč/l

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Covertex textilie 1 x 10 m

Den Braven Covertex textilie 1 x 10 m

3

od 249 Kč

  • Absorpční
  • Polyetylen
  • Šířka 1 m
  • Délka 10 m

Při malování a stěhování pro vás máme ohromného pomocníka - tuto folii. Je určená jak na hladké povrchy tak i na koberce. Lze spojovat lepicí páskou. Slouží pro ochranu podlah, nábytku…

od 249 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Jádrová omítka 57114Q 25 kg

Den Braven Jádrová omítka 57114Q 25 kg

od 122 Kč

4,88 Kč/kg
  • Vnější/vnitřní
  • Jádrová
  • Zrnitost omítky 2 mm
  • 25 kg

Univerzální suchá jádrová omítka určená k přímému použití, na panelové povrchy a pro základní omítku, která se používá především pro úprav zdí, pro opravy starých omítek nebo na povrchy jako…

od 122 Kč

od 4,88 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Kaučukový střešní tmel hnědý 280 ml

Den Braven Kaučukový střešní tmel hnědý 280 ml

3

od 125 Kč

  • Střešní
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Hnědá

Den Braven 20604RL je jednosložkový těsnicí a lepicí tmel na bázi syntetické pryže. Používá se na utěsňování spár mezi zdivem, betonem, dřevem, sklem, některými plasty, okapy střech či…

od 125 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Super B889FOL 4 x 5 m transparentní

Den Braven Super B889FOL 4 x 5 m transparentní

3

od 55 Kč

  • Absorpční
  • LDPE
  • Šířka 4 m
  • Délka 5 m
  • Tloušťka fólie 40 µm

Pro efektivní zakrytí stavebních strojů, materiálů, nářadí a náčiní, ale i nábytku a podlah v domácnostech, při bouracích pracích proti drobným úlomkům cihel nebo omítky. Na zahradě může…

od 55 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40220RLM 750 ml

Den Braven 40220RLM 750 ml

2

od 128 Kč

171 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • 750 ml

Pistolová polyuretanová pěna, která zaručuje kvalitní vyplnění a utěsnění spáry při montáži stavebních otvorů, s maximální výtěžností a efektivitou práce. Vhodná také pro zlepšení tepelně…

od 128 Kč

od 171 Kč/l

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Mamut Glue Clear UV 350010TU 25 ml

Den Braven Mamut Glue Clear UV 350010TU 25 ml

2

od 64 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • V tubě
  • 25 ml

Lepidlo určené pro široké spektrum materiálů a použití v interiéru i exteriéru je založeno na bázi MS polymerů. Vyznačuje se 100 % UV odolností a mrazuvzdorností, což zaručuje jeho trvanlivost a…

od 64 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 50102RL 1 kg

Den Braven 50102RL 1 kg

12

od 84 Kč

  • Disperzní
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • 1 kg

Den Braven na obklady má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je lepidlo přetíratelné. Vytváří trvale pevný, vlhkotěsný spoj.

od 84 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Sct. Croix 1 l

Den Braven Sct. Croix 1 l, teak

12

od 246 Kč

  • Vnitřní/venkovní
  • Fermež
  • Doba schnutí 12 hodin
  • Odstín dřeva teak
  • 1 l

Olej na dřevo je určen pro ošetření a ochranu dřevěných povrchů v interiéru i exteriéru, přičemž zachovává přirozenou strukturu a kresbu dřeva. Je vhodný pro různé druhy dřeva, zejména pro tvrdé…

od 246 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 74060RL vzduchová pumpa pro chemické kotvy

Den Braven 74060RL vzduchová pumpa pro chemické kotvy

1

od 404 Kč

  • Ruční
  • Plast
  • Délka 40 cm
  • Na kartuše
  • Na chemické kotvy

Vzduchová pumpa pro chemické kotvy je ruční nástroj určený k důkladnému vyčištění předvrtaných otvorů před aplikací chemických kotev. Zajišťuje odstranění prachu, nečistot a jemných částic, …

od 404 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40220RLTPokles ceny

Den Braven 40220RLT, 750 ml

2

od 117 Kč

156 Kč/l
  • Pistolová
  • Lepicí
  • Rychlomontážní
  • 750 ml

Den Braven 40220RLT - Montážní pěna Montážní pěna Den Braven 40220RLT je určena pro aplikaci pomocí aplikační pistole, což umožňuje přesné a úsporné použití. Pěna je jednosložková a polotvrdá, …

od 117 Kč

od 156 Kč/l

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Expert Pro 7600

Den Braven Expert Pro 7600, 5 kg

2

od 695 Kč

139 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 5 kg

Den Braven Expert Pro 7600 je lepidlo na bázi disperze. Vytváří trvale pevný a elastický spoj. Lepidlo je určeno k lepení PVC, linolea, koberců, vinylu i textilních krytin. Neobsahuje…

od 695 Kč

od 139 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml

Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml

12

od 138 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V plechovce
  • 750 ml

Jednokomponentní, víceúčelové PUR lepidlo, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek například Light-Board a podobných systémů, obkladových lehčených…

od 138 Kč

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

5

od 875 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor L8400 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Výhodou je vysoká přilnavost na dřevo, kov, dlažbu a beton na velké formáty. Zabezpečuje rovnou…

od 875 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Akrylový tmel černý 280 ml

Den Braven Akrylový tmel černý 280 ml

4

od 45 Kč

0,16 Kč/ml
  • Stavbařský
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Černá
  • 280 ml

Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a podhledových stropních kazet. Tmel je po vyzrání…

od 45 Kč

od 0,16 Kč/ml

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 510058RL

Den Braven 510058RL

2

od 112 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1000 ml

Den Braven je bez-rozpouštědlové lepidlo, na bázi disperze. Vytváří trvale pevný, elastický spoj. Okamžitě a snadno použitelné, lehce roztíratelné. Vysoká přilnavost k savým materiálům.

od 112 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven N1065

Den Braven N1065

od 449 Kč

  • Ruční
  • Ocel
  • Regulace průtoku
  • 500 g
  • Na montážní pěnu

Den Braven aplikační pistole na PUR pěny T400 PTFE je nástroj určený pro přesnou a efektivní aplikaci polyuretanových pěn. Díky celokovovému provedení a speciálnímu teflonovému filmu na…

od 449 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40323GR 750 ml

Den Braven 40323GR 750 ml

5

od 99 Kč

132 Kč/l
  • Trubičková
  • 750 ml

Jednosložková, polotvrdá montážní a konstrukční pěna na bázi polyuretanu vytvrzujícího reakcí kapalné směsi se vzduchem s rozšířenou možností použití při nízkých teplotách pod 0 °C až do -10 °C. …

od 99 Kč

od 132 Kč/l

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Green Line 40142GR žlutá 750 ml

Den Braven Green Line 40142GR žlutá 750 ml

8

od 115 Kč

153 Kč/l
  • Trubičková
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Montážní pěna je určena pro speciální montáže, kde je nutná minimální expanze a vyšší hustota vytvrzující se pěny. Vhodná je pro obložkové zárubně, parapetní desky, schodišťové podstupnice, …

od 115 Kč

od 153 Kč/l

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven PU-Gunfoam 750 ml

Den Braven PU-Gunfoam 750 ml

13

od 123 Kč

164 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Montážní nízkoexpanzní pistolová pěna je určena pro speciální montáže, kde je nutná minimální expanze a vyšší hustota vytvrzující pěny. Pro běžné vyplňování spár při montáži okenních rámů a…

od 123 Kč

od 164 Kč/l

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven G300 bílá

Den Braven G300 bílá, 20 kg

3

od 219 Kč

11 Kč/kg
  • Sádrová
  • Jemná
  • 20 kg

Den Braven G300 je připravená, suchá a jemná maltová směs k přímému použití pro vytvoření omítek o tloušťce 2 až 20 mm. Umožňuje vytvořit ideálně vyhlazený povrch s optimální paropropustností. V…

od 219 Kč

od 11 Kč/kg

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Duvilax LS - 50 1 kg

Den Braven Duvilax LS - 50 1 kg

15

od 146 Kč

  • Disperzní
  • Na dřevo
  • 1 kg

Používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů pužívaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, pěnový polystyrén a…

od 146 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven N155 aplikační pistole pro chemické kotvy

Den Braven N155 aplikační pistole pro chemické kotvy

2

od 539 Kč

  • Ruční
  • Objem kartuše 380 ml
  • 900 g
  • Na kartuše
  • Na chemické kotvy

Den Braven N155 aplikační pistole pro chemické kotvy Tento produkt je aplikační pistole určená pro přesné dávkování chemických kotev z kartuší o objemu 380 ml. Její konstrukce umožňuje…

od 539 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven CL 7300

Den Braven CL 7300, 1 kg

3

od 83 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1 kg

Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…

od 83 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Brousitelný tmel na dřevo mahagon/teak 250 g

Den Braven Brousitelný tmel na dřevo mahagon/teak 250 g

od 48 Kč

  • Na dřevo
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Brousitelný
  • Rychleschnoucí

Jednosložkový, rychleschnoucí brousitelný tmel pro lokální a plošné opravy dřevěných spojů či povrchů při stolařských pracích, opravy oken, dveří, dřevěných madel zábradlí. Tmelení spár a…

od 48 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven B7031RLV béžová 38 mm x 50 m

Den Braven B7031RLV béžová 38 mm x 50 m

2

od 38 Kč

  • Vnitřní/venkovní
  • Šířka 38 mm
  • Délka 50 m
  • Béžová
  • Vnitřní maximální doba nalepení 1 den

Maskovací krepová páska Den Braven šířky 38 mm a délky 50 m pro ochranu různých povrchů ve stavebnictví a v průmyslu před potřísněním ploch nebo mechanickým poškozením. Používá se při…

od 38 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie