Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavební chemie Den Braven

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavební chemie Den Braven Akryl Exteriér šedý

Den Braven Akryl Exteriér šedý, 280 ml

6

od 56 Kč

  • Stavbařský
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný

Zejména pro tmelení venkovních spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod. Tmel je po vyzrání…

od 56 Kč

v 28 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Hloubková penetrace

Den Braven Hloubková penetrace, 5 l

8

od 197 Kč

  • Akrylátová
  • Hloubková
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Interiér / exteriér

Jednosložková nízkoviskózní kapalina s hloubkovým penetrujícím účinkem je určena na savé podklady. Speciální hloubková penetrace je vodou ředitelná kompozice na bázi modifikovaného…

od 197 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40220STUD 750 ml

Den Braven 40220STUD 750 ml

4

od 158 Kč

  • Pistolová
  • Vysokoexpanzní
  • Voděodolná
  • Studnařská
  • Lepicí

Pro montáže a těsnění betonových studničních skruží, těsnění rozvodných, revizních a kontrolních šachet. Vykazuje silnou přilnavost k betonu a ostatním stavebním materiálům.

od 158 Kč

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40120STUD 500 ml

Den Braven 40120STUD 500 ml

2

od 137 Kč

274 Kč/l
  • Trubičková
  • Studnařská
  • 500 ml

Pěna je vhodná pro montáže a těsnění betonových studničních skruží, těsnění rozvodných, revizních a kontrolních šachet. Vykazuje silnou přilnavost k betonu a ostatním stavebním materiálům. …

od 137 Kč

od 274 Kč/l

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 30811RL 310 ml

Den Braven 30811RL 310 ml

14

od 160 Kč

  • Voděodolné
  • Na sklo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 280 ml

Lepidlo Den Braven 30811RL je určeno pro lepení celoskleněných akvárií, terárií, želvárií, skleněných vitrín, tmelení skleněných fasád budov, skleněných konstrukcí výstavních ploch, tmelení…

od 160 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Debbex Clear Epoxy 50720DBX 24 mlPokles ceny

Den Braven Debbex Clear Epoxy 50720DBX 24 ml

3

od 76 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Debbex Clear Epoxy je dvousložkové epoxidové lepidlo, které se vyznačuje rychlým tuhnutím. Po vytvrzení vytváří pevný a odolný spoj. Jednou z jeho výhod je transparentní barva, díky které je…

od 76 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Fix Flex

Den Braven Fix Flex

12

od 62 Kč

113 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 0,55 kg

Jedná se o lepidlo s vysokou počáteční nosností a skvělou konečnou pevností lepeného spoje. Lepidlo je bez obsahu rozpouštědel, na bázi disperze, vytvrzující odpařením vody.

od 62 Kč

od 113 Kč/kg

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Silver Line Tmel akrylový bílý 310 ml

Den Braven Silver Line Tmel akrylový bílý 310 ml

13

od 40 Kč

0,13 Kč/ml
  • Stavbařský
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Bílá
  • 310 ml

Tmel pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a dřevěných výztuh apod. Akrylový tmel je po vyzrání…

od 40 Kč

od 0,13 Kč/ml

v 48 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Sanitární silikon 23 ml bílý

Den Braven Sanitární silikon 23 ml bílý

7

od 40 Kč

  • Sanitární
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Minimální teplotní odolnost -50 °C
  • Maximální teplotní odolnost 150 °C

Sanitární silikon je určen pro spárování obkladů, sanitární keramiky (umyvadla, bidety, pisoáry a WC mísy), sprch, kuchyňských linek, smaltovaných koupelnových van atd. Silikon má vysokou…

od 40 Kč

v 39 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven DenBit Disper AS gumoasfaltová penetrace 5 kg

Den Braven DenBit Disper AS gumoasfaltová penetrace 5 kg

4

od 550 Kč

  • Asfaltová
  • Hloubková
  • Univerzální
  • Interiér / exteriér
  • Doba schnutí 6 hodin

Disper AS je je jemnozrnná, vodou ředitelná bitumenová emulze, lehce modifikovaná syntetickým kaučukem s velkým obsahem asfaltu. Povrch opatřený penetračním nátěrem tvoří adhezivní vrstvu pro…

od 550 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Super Glue 3 g

Den Braven Super Glue 3 g

6

od 7,62 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • V tubě
  • 0 kg

Sekundové lepidlo Super Glue pro kontaktní lepení s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem. Lepit lze tvrdé PVC, pryže, kovy, skla a vzájemné kombinace těchto materiálů. Výhodou je velmi vysoká…

od 7,62 Kč

v 66 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Mamut Glue Disper Fix 50408BD 280 ml

Den Braven Mamut Glue Disper Fix 50408BD 280 ml

6

od 95 Kč

  • Disperzní
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 280 ml

Kvalitní, rychlé a spolehlivé lepidlo využijete v dílně, domácnosti, garáži nebo i na pracovišti. Lepí většinu materiálů jako je dřevo, beton, kov či kámen.

od 95 Kč

v 39 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 50702RL 20 g

Den Braven 50702RL 20 g

2

od 78 Kč

3 900 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,02 kg

Sekundové lepidlo určené pro kontaktní lepení s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem. Umožňuje lepení tvrdého PVC, pryže, kovů, skla a vzájemné kombinace těchto materiálů. Lepení O kroužků…

od 78 Kč

od 3 900 Kč/kg

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Debbex 31371DBX antracit 290 ml

Den Braven Debbex 31371DBX antracit 290 ml

3

od 178 Kč

  • Univerzální
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Antracit

Tekutá membrána od výrobce Den Braven je flexibilní tmel na bázi MS polymerů, který je určený pro různé těsnicí aplikace. Tento produkt je dostupný v kartuši o objemu 290 ml a má antracitově…

od 178 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40140KAN 750 ml

Den Braven 40140KAN 750 ml

3

od 159 Kč

212 Kč/l
  • Trubičková
  • Voděodolná
  • Kanalizační
  • 750 ml

Kanalizační pěna je určena pro montáže a těsnění kanalizačních sběračů či těsnění průlezových a odpadních šachet. Vykazuje silnou přilnavost k betonu a ostatním stavebním materiálům. Je…

od 159 Kč

od 212 Kč/l

v 45 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Thermo Kleber 40140TH 750 ml

Den Braven Thermo Kleber 40140TH 750 ml

17

od 135 Kč

180 Kč/l
  • Trubičková
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Tato jednosložková polyuretanová lepicí pěna je určená pro efektivní lepení izolantu na zdivo. Je vhodná i při vyplňování spár mezi tepelně izolačními deskami z materiálů EPS, XPS a z…

od 135 Kč

od 180 Kč/l

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Styro LT 10 kg

Den Braven Styro LT 10 kg

7

od 637 Kč

64 Kč/kg
  • Na polystyren
  • 10 kg

Den Braven Styro LT 10 kg slouží k provádění hydroizolace podzemních částí staveb proti vodě. Používá se také na XPS tepelné izolace, minerální vaty, vaty na bázi dřeva, betony nebo bitumenové…

od 637 Kč

od 64 Kč/kg

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Lepidlo na parozábrany 50308FO 310 ml

Den Braven Lepidlo na parozábrany 50308FO 310 ml

3

od 89 Kč

  • Jednosložkové
  • Na PVC
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 310 ml

Lepidlo na parozábrany Den Braven je vhodné pro lepení obtížně spojitelných materiálů jako je polyetylen a polypropylen. Jeho uplatnění je především pro lepení parotěsných zábran podstřešních…

od 89 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 301211SL 280 ml

Den Braven 301211SL 280 ml

7

od 81 Kč

289 Kč/l
  • Univerzální
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Průhledná
  • 280 ml

Den Braven Silver line 301211SL je jednosložkový acetátový silikonový tmel. Vytvrzuje se při kontaktu se vzdušnou vlhkostí. Tmel vytváří trvale pevný a elastický spoj, který je odolný vodě, …

od 81 Kč

od 289 Kč/l

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven MS Unifix Clear

Den Braven MS Unifix Clear, 290 ml

4

od 140 Kč

  • Univerzální
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Průhledná

Den Braven MS Unifix Clear je jednosložkový lepicí a těsnicí tmel na bázi MS polymeru, který je vhodný pro široké spektrum použití v interiéru i exteriéru. Tento tmel je k dispozici v balení o…

od 140 Kč

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Parketový tmel dub 280 ml

Den Braven Parketový tmel dub 280 ml

2

od 62 Kč

  • Na parkety
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Voděodolný
  • Hnědá

Pro interiéry. Tmelení veškerých dřevěných a lamino podlah, spár podlahových lišt mezi zdivem a schodištěm. Vyniká silnou přilnavostí, přetíratelností, zabraňuje vnikání vody a prachu do…

od 62 Kč

v 36 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Polyester SF šedý

Den Braven Polyester SF šedý, 165 ml

3

od 160 Kč

  • Polyesterová
  • Interiér/exteriér
  • Do betonu
  • Do duté cihly
  • Do plné cihly

Dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic bez styrenu je určen pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem. Je okamžitě použitelný, …

od 160 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40408RL čistič PUR pěny 150 ml

Den Braven 40408RL čistič PUR pěny 150 ml

3

od 75 Kč

500 Kč/l
  • Pistolová
  • 150 ml

Montážní pěna je oblíbeným přípravkem při montážních a stavebních pracích. Pro správnou aplikaci a údržbu tohoto materiálu je důležité mít k dispozici kvalitní čistič, který zajistí čisté…

od 75 Kč

od 500 Kč/l

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 50906BD 3 kg

Den Braven 50906BD 3 kg

29

od 197 Kč

66 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na polystyren
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 3 kg

Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…

od 197 Kč

od 66 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Debbex 40310RL 400 ml

Den Braven Debbex 40310RL 400 ml

5

od 163 Kč

407 Kč/l
  • Trubičková
  • Rychlomontážní
  • 400 ml

Rychlomontážní 2K pěna je určena pro rychlé kotvení velkých těžkých rámů a výloh. Je vynikající také při montáži obložkových zárubní, díky rychlosti tuhnutí je mimořádně efektivní. Vytvrzuje…

od 163 Kč

od 407 Kč/l

v 39 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Expert 50731DBX 56,6 g

Den Braven Expert 50731DBX 56,6 g

3

od 126 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…

od 126 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 60040DBX 50 ml

Den Braven 60040DBX 50 ml

2

od 59 Kč

  • Voděodolné
  • Vícesložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Den Braven 60040DBX 50 ml je lepidlo speciálně vyvinuté pro lepení různých typů plastů, včetně ABS, PVC, PC a PMMA. Tento produkt je vhodný také pro lepení měkčeného i tvrzeného vinylu. Plastové…

od 59 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Debbex 40301RL 750 ml

Den Braven Debbex 40301RL 750 ml

6

od 160 Kč

213 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • 750 ml

Špičková pěna vyniká svou extrémní pružností. Je vhodná nejen pro dřevostavby a nízkoenergetické domy, ale i na místa s požadavkem na vysokou pružnost a zvukovou izolaci. Pěna má sněhově bílou…

od 160 Kč

od 213 Kč/l

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Duvilax L 58 1 kg

Den Braven Duvilax L 58 1 kg

3

od 146 Kč

  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 1 kg

Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Je biologicky odbouratelné. Je vhodné na savé i nesavé podklady. Po vyschnutí vytváří souvislý elastický film.

od 146 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 250 g

17

od 55 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 55 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 40140GR žlutá 750 ml

Den Braven 40140GR žlutá 750 ml

30

od 91 Kč

121 Kč/l
  • Trubičková
  • Lepicí
  • 750 ml

Montážní pěna je vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou. Pro své vlastnosti se montážní pěna…

od 91 Kč

od 121 Kč/l

v 44 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven 57106EL 25 kg

Den Braven 57106EL 25 kg

2

od 189 Kč

  • Omítkový
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • 25000 g

Cementová suchá lepící a stěrková směs Den Braven je určena pro kompletní proces zateplování fasád. Je přímo určena pro lepení tepelně izolačních materiálů jako je fasádní polystyren EPS, XPS, …

od 189 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Thermo Grafit žlutá 750 ml

Den Braven Thermo Grafit žlutá 750 ml

6

od 150 Kč

200 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Lepidlo na šedý polystyren je jednosložková nízkoexpanzní polyuretanová pěna, speciálně vyvinuta pro požadavek lepení lehkých izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu. Výsledná…

od 150 Kč

od 200 Kč/l

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Debbex 40221MG 870 ml

Den Braven Debbex 40221MG 870 ml

9

od 129 Kč

148 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • 870 ml

Profesionální jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna má výbornou přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren neměkčené PVC apod. Je odolná proti plísním a roztočům. Je…

od 129 Kč

od 148 Kč/l

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Stavební chemie Den Braven Akrylový tmel šedý 280 ml

Den Braven Akrylový tmel šedý 280 ml

4

od 45 Kč

0,16 Kč/ml
  • Stavbařský
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Šedá
  • 280 ml

Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a podhledových stropních kazet. Tmel je po vyzrání…

od 45 Kč

od 0,16 Kč/ml

v 44 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie