Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavebniny Den Braven

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavebniny Den Braven HB B8510BD 10 mm x 18 m

Den Braven HB B8510BD 10 mm x 18 m

1

od 130 Kč

  • Vodotěsná
  • Polyuretan
  • Materiál lepidla akrylátové
  • Šířka pásky 10 mm
  • Délka pásky 18 m

Kompresní pásku Den Braven HB využijete pro těsnění spár mezi okenními a dveřními rámy a zdivem. Páska je impregnovaná, na bázi polyuretanu s otevřenými buňkami opatřena jednostranným nánosem…

od 130 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Super B889FOL 4 x 5 m transparentní

Den Braven Super B889FOL 4 x 5 m transparentní

3

od 55 Kč

  • Absorpční
  • LDPE
  • Šířka 4 m
  • Délka 5 m
  • Tloušťka fólie 40 µm

Pro efektivní zakrytí stavebních strojů, materiálů, nářadí a náčiní, ale i nábytku a podlah v domácnostech, při bouracích pracích proti drobným úlomkům cihel nebo omítky. Na zahradě může…

od 55 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40220RLM 750 ml

Den Braven 40220RLM 750 ml

2

od 128 Kč

171 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • 750 ml

Pistolová polyuretanová pěna, která zaručuje kvalitní vyplnění a utěsnění spáry při montáži stavebních otvorů, s maximální výtěžností a efektivitou práce. Vhodná také pro zlepšení tepelně…

od 128 Kč

od 171 Kč/l

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Mamut Glue Clear UV 350010TU 25 ml

Den Braven Mamut Glue Clear UV 350010TU 25 ml

2

od 64 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • V tubě
  • 25 ml

Lepidlo určené pro široké spektrum materiálů a použití v interiéru i exteriéru je založeno na bázi MS polymerů. Vyznačuje se 100 % UV odolností a mrazuvzdorností, což zaručuje jeho trvanlivost a…

od 64 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 50102RL 1 kg

Den Braven 50102RL 1 kg

12

od 84 Kč

  • Disperzní
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • 1 kg

Den Braven na obklady má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je lepidlo přetíratelné. Vytváří trvale pevný, vlhkotěsný spoj.

od 84 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Sct. Croix 1 l

Den Braven Sct. Croix 1 l, teak

12

od 246 Kč

  • Vnitřní/venkovní
  • Fermež
  • Doba schnutí 12 hodin
  • Odstín dřeva teak
  • 1 l

Olej na dřevo je určen pro ošetření a ochranu dřevěných povrchů v interiéru i exteriéru, přičemž zachovává přirozenou strukturu a kresbu dřeva. Je vhodný pro různé druhy dřeva, zejména pro tvrdé…

od 246 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 74060RL vzduchová pumpa pro chemické kotvy

Den Braven 74060RL vzduchová pumpa pro chemické kotvy

1

od 404 Kč

  • Ruční
  • Plast
  • Délka 40 cm
  • Na kartuše
  • Na chemické kotvy

Vzduchová pumpa pro chemické kotvy je ruční nástroj určený k důkladnému vyčištění předvrtaných otvorů před aplikací chemických kotev. Zajišťuje odstranění prachu, nečistot a jemných částic, …

od 404 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40220RLTPokles ceny

Den Braven 40220RLT, 750 ml

2

od 117 Kč

156 Kč/l
  • Pistolová
  • Lepicí
  • Rychlomontážní
  • 750 ml

Den Braven 40220RLT - Montážní pěna Montážní pěna Den Braven 40220RLT je určena pro aplikaci pomocí aplikační pistole, což umožňuje přesné a úsporné použití. Pěna je jednosložková a polotvrdá, …

od 117 Kč

od 156 Kč/l

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Expert Pro 7600

Den Braven Expert Pro 7600, 5 kg

2

od 695 Kč

139 Kč/kg
  • Disperzní
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 5 kg

Den Braven Expert Pro 7600 je lepidlo na bázi disperze. Vytváří trvale pevný a elastický spoj. Lepidlo je určeno k lepení PVC, linolea, koberců, vinylu i textilních krytin. Neobsahuje…

od 695 Kč

od 139 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml

Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml

12

od 138 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V plechovce
  • 750 ml

Jednokomponentní, víceúčelové PUR lepidlo, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek například Light-Board a podobných systémů, obkladových lehčených…

od 138 Kč

v 36 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg

5

od 875 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor L8400 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Výhodou je vysoká přilnavost na dřevo, kov, dlažbu a beton na velké formáty. Zabezpečuje rovnou…

od 875 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Akrylový tmel černý 280 ml

Den Braven Akrylový tmel černý 280 ml

4

od 45 Kč

0,16 Kč/ml
  • Stavbařský
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Černá
  • 280 ml

Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a podhledových stropních kazet. Tmel je po vyzrání…

od 45 Kč

od 0,16 Kč/ml

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 510058RL

Den Braven 510058RL

2

od 112 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1000 ml

Den Braven je bez-rozpouštědlové lepidlo, na bázi disperze. Vytváří trvale pevný, elastický spoj. Okamžitě a snadno použitelné, lehce roztíratelné. Vysoká přilnavost k savým materiálům.

od 112 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven N1065

Den Braven N1065

od 449 Kč

  • Ruční
  • Ocel
  • Regulace průtoku
  • 500 g
  • Na montážní pěnu

Den Braven aplikační pistole na PUR pěny T400 PTFE je nástroj určený pro přesnou a efektivní aplikaci polyuretanových pěn. Díky celokovovému provedení a speciálnímu teflonovému filmu na…

od 449 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Sádrová stěrka bílá 25 kg

Den Braven Sádrová stěrka bílá 25 kg

4

od 327 Kč

13 Kč/kg
  • Stavební
  • Bílá
  • 25 kg

Bílá sádrová stěrka od výrobce Den Braven je určena pro vytváření velmi hladkých povrchů stěn a stropů v interiérech. Lze ji nanášet v tloušťce 1–4 mm, aniž by bylo nutné povrch brousit. Sádrová…

od 327 Kč

od 13 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40323GR 750 ml

Den Braven 40323GR 750 ml

5

od 99 Kč

132 Kč/l
  • Trubičková
  • 750 ml

Jednosložková, polotvrdá montážní a konstrukční pěna na bázi polyuretanu vytvrzujícího reakcí kapalné směsi se vzduchem s rozšířenou možností použití při nízkých teplotách pod 0 °C až do -10 °C. …

od 99 Kč

od 132 Kč/l

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Green Line 40142GR žlutá 750 ml

Den Braven Green Line 40142GR žlutá 750 ml

8

od 115 Kč

153 Kč/l
  • Trubičková
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Montážní pěna je určena pro speciální montáže, kde je nutná minimální expanze a vyšší hustota vytvrzující se pěny. Vhodná je pro obložkové zárubně, parapetní desky, schodišťové podstupnice, …

od 115 Kč

od 153 Kč/l

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven PerfectStone KK2010 10 kg

Den Braven PerfectStone KK2010 10 kg

2

od 1 577 Kč

  • Interiér
  • Samostatné pojivo
  • 10 kg
  • Průhledná

Plnič pórů pro kamenný koberec je jednosložkový disperzní akrylát, který slouží k vyplnění pórů mezi kamínky a mramory v interiéru. Je vysoce viskózní, vhodný pro podlahové vytápění v interiéru. …

od 1 577 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven PU-Gunfoam 750 ml

Den Braven PU-Gunfoam 750 ml

13

od 123 Kč

164 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Montážní nízkoexpanzní pistolová pěna je určena pro speciální montáže, kde je nutná minimální expanze a vyšší hustota vytvrzující pěny. Pro běžné vyplňování spár při montáži okenních rámů a…

od 123 Kč

od 164 Kč/l

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven B851BD černá 19 mm x 5 m

Den Braven B851BD černá 19 mm x 5 m

3

od 65 Kč

  • Samovulkanizační
  • Vodotěsná
  • Materiál lepidla bez lepidla
  • Šířka pásky 19 mm
  • Délka pásky 5 m

Páska je určená pro opravy těsnění u automobilů, motocyklů, člunů, karavanů, bandáže kabelů v elektrotechnice a telekomunikacích, opravy zahradních hadic a rozvodů bazénových systémů domácnosti. …

od 65 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven G300 bílá

Den Braven G300 bílá, 20 kg

3

od 219 Kč

11 Kč/kg
  • Sádrová
  • Jemná
  • 20 kg

Den Braven G300 je připravená, suchá a jemná maltová směs k přímému použití pro vytvoření omítek o tloušťce 2 až 20 mm. Umožňuje vytvořit ideálně vyhlazený povrch s optimální paropropustností. V…

od 219 Kč

od 11 Kč/kg

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Duvilax LS - 50 1 kg

Den Braven Duvilax LS - 50 1 kg

15

od 146 Kč

  • Disperzní
  • Na dřevo
  • 1 kg

Používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů pužívaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, pěnový polystyrén a…

od 146 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven CH0510 1 l

Den Braven CH0510 1 l

3

od 98 Kč

  • Do betonu
  • 1 l

Den Braven CH0510 1 l slouží pro snížení spotřeby vody, dodává plasticitu, zlepšuje zpracovatelnost, urychluje tuhnutí a vytvrzení betonů a hmot pojených cementem. Snižuje výskyt smršťovacích…

od 98 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven N155 aplikační pistole pro chemické kotvy

Den Braven N155 aplikační pistole pro chemické kotvy

2

od 539 Kč

  • Ruční
  • Objem kartuše 380 ml
  • 900 g
  • Na kartuše
  • Na chemické kotvy

Den Braven N155 aplikační pistole pro chemické kotvy Tento produkt je aplikační pistole určená pro přesné dávkování chemických kotev z kartuší o objemu 380 ml. Její konstrukce umožňuje…

od 539 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven CL 7300

Den Braven CL 7300, 1 kg

3

od 83 Kč

  • Disperzní
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 1 kg

Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…

od 83 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex Epoxin F5000 T67040 5 + 1 kg

Den Braven Debbex Epoxin F5000 T67040 5 + 1 kg

1

od 1 590 Kč

265 Kč/kg
  • Rychleschnoucí
  • Finální
  • Pochůznost 24 hodin
  • 6 kg

Den Braven Debbex Epoxin F5000 T67040 je pigmentovaný dvousložkový epoxidový nátěr a stěrka, který nabízí řešení pro finální nášlapnou vrstvu v interiéru. Tento produkt je navržen pro použití na…

od 1 590 Kč

od 265 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven S487 provazec vyplňovací 10 mm šedý 5 m

Den Braven S487 provazec vyplňovací 10 mm šedý 5 m

od 32 Kč

  • Těsnění
  • Délka 500 cm
  • Průměr 10 mm

Vyplňovací provazec je určen pro vymezení hloubky spár a zajištění správného tvaru těsnicího tmelu, čímž zamezuje nežádoucímu přilnutí tmelu ke dnu spáry. Je vyroben z pěnového polyetylénu s…

od 32 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Brousitelný tmel na dřevo mahagon/teak 250 g

Den Braven Brousitelný tmel na dřevo mahagon/teak 250 g

od 48 Kč

  • Na dřevo
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Brousitelný
  • Rychleschnoucí

Jednosložkový, rychleschnoucí brousitelný tmel pro lokální a plošné opravy dřevěných spojů či povrchů při stolařských pracích, opravy oken, dveří, dřevěných madel zábradlí. Tmelení spár a…

od 48 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Zakrývací folie 4 x 5 m černáPokles ceny

Den Braven Zakrývací folie 4 x 5 m černá

27

od 61 Kč

Pevná zakrývací folie vhodná na stavbu. Účinně zakryje stavební stroje, materiály nebo nářadí. Použít lze ale také v domácnostech k překrytí podlah a nábytku během stavebních prací. Na zahradách…

od 61 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven B7031RLV béžová 38 mm x 50 m

Den Braven B7031RLV béžová 38 mm x 50 m

2

od 38 Kč

  • Vnitřní/venkovní
  • Šířka 38 mm
  • Délka 50 m
  • Béžová
  • Vnitřní maximální doba nalepení 1 den

Maskovací krepová páska Den Braven šířky 38 mm a délky 50 m pro ochranu různých povrchů ve stavebnictví a v průmyslu před potřísněním ploch nebo mechanickým poškozením. Používá se při…

od 38 Kč

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Ambient bílá

Den Braven Ambient bílá, 15 + 3 kg

1

od 390 Kč

  • Akrylátová
  • Otěruodolná
  • Paropropustná
  • Protiplísňová ochrana
  • Doba schnutí 2 hodiny

Bílá barva Den Braven Ambient je určena pro interiérové nátěry, které vyžadují vysokou bělost. Je vhodná pro použití na hladké i štukové omítky, a také na dřevotřískové a sádrokartonové desky, …

od 390 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Maxi 870 ml

Den Braven Maxi 870 ml

2

od 146 Kč

168 Kč/l
  • Pistolová
  • 870 ml

Pistolová pěna Maxi 870 je profesionální montážní polyuretanová pěna se speciální recepturou a vysokou vydatností. Zaručuje kvalitní vyplnění a utěsnění spáry při montáži stavebních otvorů.

od 146 Kč

od 168 Kč/l

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml

od 153 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na polystyren
  • Interiér/exteriér
  • 750 ml

Lepidlo určené pro lepení lehkých tepelně izolačních materiálů z expandovaného a extrudovaného polystyrenu, stejně jako PUR panelů, je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo. …

od 153 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg

Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg

14

od 586 Kč

117 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Duvilax LS - 50 se používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů používaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, …

od 586 Kč

od 117 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40410BD odstraňovač vytvrzelé pěny 100 ml

Den Braven 40410BD odstraňovač vytvrzelé pěny 100 ml

18

od 131 Kč

1 307 Kč/l
  • Speciální
  • 100 ml

Přípravek Den Braven 40410BD je ideální pro odstranění zbytku vytvrzené PUR pěny z hliníkových povrchů, PVC a potahovaného PVC. Uzávěr je opatřen aplikačním štětečkem. Před aplikací je vhodné…

od 131 Kč

od 1 307 Kč/l

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie