Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavebniny Den Braven

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavebniny Den Braven 50904BD 1 kg

Den Braven 50904BD 1 kg

23

od 95 Kč

  • Na polystyren
  • 1 kg

Den Braven 50904BD slouží pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností -…

od 95 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 1K CH0299 šedá 9 kg

Den Braven 1K CH0299 šedá 9 kg

1

od 508 Kč

56 Kč/kg
  • Exteriér/interiér
  • 9 kg
  • Šedá

Ve stavebnictví se již bez hydroizolace neobejde téměř žádná stavba. Ať už stavíte nebo provádíte rekonstrukci koupelny, terasy či balkónu, vždy je nutné mít kvalitní izolaci, která zabrání…

od 508 Kč

od 56 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Silver Line 40221SL 750 ml

Den Braven Silver Line 40221SL 750 ml

12

od 116 Kč

155 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • 750 ml

Vysoce kvalitní pistolová pěna je vhodná pro profesionální i domácí použití. Je ideální pro montáž dveří, oken, vyplňování spár a izolaci. Přednostmi jsou nízká expanze a snadná aplikace.

od 116 Kč

od 155 Kč/l

v 36 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven K 500 N1181 černá

Den Braven K 500 N1181 černá

2

od 198 Kč

  • 640 g
  • Na kartuše
  • Na silikon
  • Na montážní pěnu
  • Na lepidla

Pistole pro aplikaci – vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší. Okamžitá použitelnost, jednoduchá obsluha. Pistole umožňuje práci po delší dobu bez zvýšené únavy.

od 198 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven B5360BD 50 mm x 25 m černá

Den Braven B5360BD 50 mm x 25 m černá

6

od 266 Kč

  • Vodotěsná
  • Materiál lepidla akrylátové
  • Šířka pásky 50 mm
  • Délka pásky 25 m
  • Černá

Vysoce paropropustná, silně lepicí páska Den Braven B5360BD pro lepení přesahů pojistných difúzních fólií, membrán a spár izolačních vrstev strmých střech pod střešní krytinou. Používá se…

od 266 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Quartz Extra 25 kg

Den Braven Quartz Extra 25 kg

38

od 9 Kč

0,36 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního i umělého kamene, desek nekonstantní tloušťky, k pokládání jemnostřepé keramiky…

od 9 Kč

od 0,36 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex Epoxin F1000 Dry 4,4 kg

Den Braven Debbex Epoxin F1000 Dry 4,4 kg

5

od 1 249 Kč

  • Epoxidová
  • Hloubková
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Interiér

Den Braven Debbex Epoxin F1000 Dry je dvousložková epoxidová penetrace určená pro aplikaci na suché podklady s maximální vlhkostí do 4 %. Tento produkt je vhodný pro použití v interiérech, kde…

od 1 249 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Alfa S700 samonivelační hmota 25 kg

Den Braven Alfa S700 samonivelační hmota 25 kg

1

od 338 Kč

14 Kč/kg
  • Vhodná pro podlahové vytápění
  • 25 kg

Den Braven Alfa S700 je samonivelační potěrová směs na bázi Alfa sádry, plniv a speciálních zušlechťujících přísad. Vytváří trvale pevný s betonem srovnatelný povrch. Disponuje ideální pevností…

od 338 Kč

od 14 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven PerfectStone KUV1000 1,36 kg

Den Braven PerfectStone KUV1000 1,36 kg

11

od 875 Kč

  • Interiér/exteriér
  • Druh kameniva mramorový
  • Polyaspartátová pryskyřice
  • Mrazuvzdorný
  • Samostatné pojivo

Pojivo pro kamenné a mramorové koberce na polyaspartátové bázi. V kombinaci s kamínky a mramory vytváří přírodní finální povrch jak v exteriéru tak v interiéru. Pokládka se provádí na různé typy…

od 875 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Quartz Profi 25 kg

Den Braven Quartz Profi 25 kg

14

od 139 Kč

  • Na obklady a dlažby

Den Braven Quartz Profi 25 kg je tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního kamene, desek nekonstantní tloušťky - např. lotto, k…

od 139 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven HKS 12 N1102 černá

Den Braven HKS 12 N1102 černá

4

od 125 Kč

  • Zpětný chod
  • Na kartuše
  • Na silikon

Profi vytlačovací pistole Den Braven HKS 12 N1102 speciál je vhodná pro aplikaci – vytlačování tmelů nebo lepidel z kartuší. Pistole se jednoduše obsluhuje, při ukončení přítlaku je zde funkce…

od 125 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Mamut Glue Multi šedý 290 ml

Den Braven Mamut Glue Multi šedý 290 ml

5

od 138 Kč

  • Univerzální
  • Ve spreji
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Moderní vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů s možností tmelení. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj. Lepidlo je vhodné pro lepení a tmelení…

od 138 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Alfa S800 samonivelační hmota 20 kg

Den Braven Alfa S800 samonivelační hmota 20 kg

1

od 389 Kč

19 Kč/kg
  • Vhodná pro podlahové vytápění
  • Minimální tloušťka vrstvy 0 mm
  • Maximální tloušťka vrstvy 30 mm
  • Pevnost v tlaku 40 MPa
  • 20 kg

Den Braven Alfa S800 je samonivelační potěrová směs která vytváří trvale pevný s betonem srovnatelný povrch. Tato samonivelační směs vyniká revoluční bez pískovou recepturou, která má za…

od 389 Kč

od 19 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Epoxin F5000 5+1 kg

Den Braven Epoxin F5000 5+1 kg

11

od 1 399 Kč

233 Kč/kg
  • Rychleschnoucí
  • Exteriérová
  • Finální
  • Pochůznost 24 hodin
  • 6 kg

Den Braven Epoxin F5000 je pigmentovaný dvousložkový epoxidový penetrační nátěr a stěrka pro finální nášlapnou vrstvu. Používá se pro vytváření litých podlah a hladkých nátěrů. Materiál je…

od 1 399 Kč

od 233 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Stavbařský butylenový tmel černý 310 ml

Den Braven Stavbařský butylenový tmel černý 310 ml

od 78 Kč

  • Stavbařský
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Černá

Tmel je určen pro tmelení a vyplňování spár v kameni, betonu, dřevu a cihelném zdivu. Využijete ho při spárování a dotmelování klempířských lemů okolo komínů, atik apod. Také ke tmelení spár…

od 78 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven B887FX 1,5 x 50 m

Den Braven B887FX 1,5 x 50 m

5

od 17 Kč

  • Paropropustná
  • Šířka 1,5 m
  • Délka 50 m
  • Průhledná

Paropropustné folie propouští vodní páru díky mikroperforaci. Zabraňují případnému pronikání vody, sněhu, prachu a nečistot do podstřešního prostoru.

od 17 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Multi Floor S600 25 kg šedá

Den Braven Multi Floor S600 25 kg šedá

7

od 379 Kč

15 Kč/kg
  • Vhodná pro podlahové vytápění
  • 25 kg

Den Braven Multi Floor je samonivelační potěrová směs cementu. Je určena do interiéru. Díky výbornému rozlevu dokáže vyplnit spáry okolo 2/3 mm a také různé nerovnosti.

od 379 Kč

od 15 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Brousitelný tmel na dřevo borovice 250 g

Den Braven Brousitelný tmel na dřevo borovice 250 g

1

od 48 Kč

  • Na dřevo
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Brousitelný
  • Rychleschnoucí

Tento vysoce jemný tmel je určený k opravám prasklin, kazů a rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách. Nepraská a po vytvrzení je brousitelný a přetíratelný. Je vhodný do interiéru…

od 48 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Stavbařský butylenový tmel hnědý 310 ml

Den Braven Stavbařský butylenový tmel hnědý 310 ml

2

od 74 Kč

  • Stavbařský
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Hnědá

Stavbařský butylenový tmel je určen pro vyplňování spár. Využijete ho pro tmelení a vyplňování spár v kameni, betonu, dřevu a cihelném zdivu. Také pro spárování a dotmelování klempířských lemů…

od 74 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Brousitelný tmel na dřevo dub 250 g

Den Braven Brousitelný tmel na dřevo dub 250 g

5

od 47 Kč

  • Na dřevo
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Brousitelný
  • Rychleschnoucí

Tento vysoce jemný tmel je určený k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách. Nepraská, po vytvrzení je brousitelný a přetírtelný. Vhodný do interiéru a…

od 47 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40324GR 750 ml

Den Braven 40324GR 750 ml

29

od 103 Kč

137 Kč/l
  • Pistolová
  • Zimní
  • 750 ml

Jednosložková, polotvrdá montážní a konstrukční pěna na bázi polyuretanu vytvrzujícího reakcí kapalné směsi se vzduchem s rozšířenou možností použití při nízkých teplotách pod 0 °C až do -10 °C! …

od 103 Kč

od 137 Kč/l

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex Alcoxy 30311BDX transparentní 280 ml

Den Braven Debbex Alcoxy 30311BDX transparentní 280 ml

od 177 Kč

633 Kč/l
  • Sklenářský
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Průhledná
  • 280 ml

Den Braven Debbex Alcoxy 30311BDX je sklenářský silikonový tmel na bázi neutrální ALCOXY technologie, který je určen k utěsňování a tmelení různých materiálů včetně skla, hliníku, dřeva a…

od 177 Kč

od 633 Kč/l

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40140RL 750 ml zelená

Den Braven 40140RL 750 ml zelená

9

od 112 Kč

149 Kč/l
  • Trubičková
  • Studnařská
  • 750 ml

Pěna pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou. Výborná tepelná izolace půdních prostor nebo…

od 112 Kč

od 149 Kč/l

v 33 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex 40140SK 750 ml

Den Braven Debbex 40140SK 750 ml

2

od 145 Kč

193 Kč/l
  • Trubičková
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • Zdicí
  • 750 ml

Vysoce kvalitní a snadno použitelné víceúčelové PU lepidlo je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Nízkoexpanzní a rychletuhnoucí hmota dokonale vyplňuje drobné nerovnosti povrchu…

od 145 Kč

od 193 Kč/l

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Power Kleber D4 Extra 00432DBX 300 ml

Den Braven Power Kleber D4 Extra 00432DBX 300 ml

od 154 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Den Braven Power Kleber D4 Extra je jednosložkové lepidlo na bázi polyuretanu, které neobsahuje ředidla. Oproti standardnímu Power Kleberu se vyznačuje rychlejším schnutím. Další výhodou je, že…

od 154 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Premium S200 samonivelační hmota na podlahy

Den Braven Premium S200 samonivelační hmota na podlahy, 25 kg

10

od 12 Kč

  • Finální
  • Minimální tloušťka vrstvy 2 mm
  • Maximální tloušťka vrstvy 30 mm
  • Pevnost v tlaku 20 MPa
  • Pochůznost 8 hodin

Samonivelační hmota Den Braven Premium S200 představuje vyrovnávací potěrovou směs na bázi cementu, plniv a speciálních zušlechťujících přísad. Slouží jako vyrovnávací vrstva na zhotovení…

od 12 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Gumoasfalt DN 350

Den Braven Gumoasfalt DN 350, 5 kg

15

od 300 Kč

60 Kč/kg
  • Exteriér/interiér
  • 5 kg
  • Černá

Gumoasfalt DN 350 je disperze asfaltů modifikovaných syntetickým kaučukem. Používá se na suché a mírně vlhké podklady. Díky tixotropním vlastnostem je možno nanášet Gumoasfalt na podklad s…

od 300 Kč

od 60 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven PE páska bez fólie 9 x 2 mm 20 m šedé

Den Braven PE páska bez fólie 9 x 2 mm 20 m šedé

3

od 49 Kč

  • Samolepicí
  • Do okna
  • Do dveří
  • Šířka 9 mm
  • Tloušťka 2 mm

Podložná PE páska vhodná pro těsnění oken a dveří, nebo pro pružné vymezení boční vůle při vkládání hotových izolačních dvojskel do rámů. Zároveň slouží jako výplňový materiál pod následnou…

od 49 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Woodfix D2 500 g

Den Braven Woodfix D2 500 g

6

od 91 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Jednosložkové disperzní lepidlo s rychlou vazbou, upravené speciálními přísadami. Lepidlo je na bázi vinylacetátového kopolymeru (PVAC) s charakteristickou vůní.

od 91 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven DenBit Roofplast černý 310 ml

Den Braven DenBit Roofplast černý 310 ml

1

od 101 Kč

  • Střešní
  • Bitumenový
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný

Tmel je určený pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů, atik. Dotmelování parapetových a štítových krytin, …

od 101 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 8SYP THERMO S300 samonivelační hmota na podlahy 25 kg

Den Braven 8SYP THERMO S300 samonivelační hmota na podlahy 25 kg

7

od 13 Kč

  • Rychleschnoucí
  • Vhodná pro podlahové vytápění
  • Minimální tloušťka vrstvy 2 mm
  • Maximální tloušťka vrstvy 30 mm
  • Pevnost v tlaku 20 MPa

Vyrovnávací potěrový materiál na bázi cementu, plniv a speciálních zušlechťujících přísad jako vyrovnávací vrstva na vytápěné podlahy v občanské a bytové výstavbě, které nejsou namáhané na…

od 13 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven PE 300 S 300 ml

Den Braven PE 300 S 300 ml

9

od 167 Kč

  • Polyesterová
  • Do betonu
  • Do duté cihly
  • Do plné cihly
  • Do zdiva

Den Braven PE 300 S 300 ml je dvousložkový chemický kotvící systém na bázi polyesterových pryskyřic pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem. Uplatnění najde…

od 167 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Thermo Kleber Winter 40350TH 750 ml

Den Braven Thermo Kleber Winter 40350TH 750 ml

2

od 144 Kč

  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • Zdicí
  • Zimní

Den Braven Thermo Kleber Winter je moderní jednosložkové polyuretanové lepidlo určené pro efektivní lepení izolantu na zdivo. Jedná se o certifikovaný výrobek, který je jedním z komponentů v…

od 144 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Kaučukový střešní tmel červený 280 ml

Den Braven Kaučukový střešní tmel červený 280 ml

7

od 119 Kč

  • Střešní
  • Bitumenový
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný

Den Braven 20603RL je jednosložkový těsnicí a lepicí tmel na bázi syntetické pryže. Na utěsňování spár mezi zdivem, betonem, dřevem, sklem a některými plasty. Na lepení v interiérech i…

od 119 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Zdící a spárovací malta 5 pro lícové zdivo 25 kg

Den Braven Zdící a spárovací malta 5 pro lícové zdivo 25 kg

5

od 136 Kč

5,44 Kč/kg
  • Zdící
  • Maximální zrnitost 1,2 mm
  • Šedá
  • 25 kg

Zdicí a spárovací malta 5 pro lícové zdivo je v balení po 25 kg. Průmyslově vyráběna suchá malta využívající přírodní materiály, křemičitých písků, cementu, příměsí a přísad. Velikost středního…

od 136 Kč

od 5,44 Kč/kg

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Power Kleber D4 310 ml

Den Braven Power Kleber D4 310 ml

10

od 129 Kč

  • Univerzální
  • 310 ml

Jednosložkové lepidlo pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců textilu apod. Není agresivní k podkladu, odolává běžným…

od 129 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 74073RL sada náhradních špiček 3 ks

Den Braven 74073RL sada náhradních špiček 3 ks

6

od 13 Kč

163 Kč/kg
  • Univerzální
  • 0,08 kg

Sada náhradních špiček. Pro opakované použití kartuše s chemickou kotvou. Po zatvrdnutí obou složek v aplikační trysce ji lehce vyměníte za novou. Balení obsahuje 3 ks.

od 13 Kč

od 163 Kč/kg

v 44 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex Klempířský a karosářský tmel bílý 280 ml

Den Braven Debbex Klempířský a karosářský tmel bílý 280 ml

7

od 64 Kč

0,23 Kč/ml
  • Klempířský
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Bílá
  • 280 ml

Pro tmelení o opravy klempířských prvků, jako jsou např. přechody střech, oplechování okolo komínů, atik, říms apod. Tmel je velmi dobře přilnavý k ocelovým plechům, eloxovanému hliníku, zdivu a…

od 64 Kč

od 0,23 Kč/ml

v 38 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Instal Fix 50821RL 130 ml

Den Braven Instal Fix 50821RL 130 ml

13

od 52 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • 130 ml

Lepidlo je transparentní, má okamžitou přilnavost. Rychle tuhne a má vysokou pevnost lepeného spoje. Je odolné vůči vodě, čisticím prostředkům a běžným chemikáliím. Lepidlo je určeno pro lepení…

od 52 Kč

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 57106UNI 25 kg

Den Braven 57106UNI 25 kg

3

od 7,63 Kč

0,31 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepící a stěrkový tmel Den Braven 57106UNI je cementová suchá lepicí a stěrková směs určená pro kompletní proces zateplování fasád. Je přímo určená pro lepení tepelně izolačních materiálů jako…

od 7,63 Kč

od 0,31 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie