Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavebniny Den Braven

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavebniny Den Braven 301211SL 280 ml

Den Braven 301211SL 280 ml

7

od 81 Kč

289 Kč/l
  • Univerzální
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Průhledná
  • 280 ml

Den Braven Silver line 301211SL je jednosložkový acetátový silikonový tmel. Vytvrzuje se při kontaktu se vzdušnou vlhkostí. Tmel vytváří trvale pevný a elastický spoj, který je odolný vodě, …

od 81 Kč

od 289 Kč/l

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven MS Unifix Clear

Den Braven MS Unifix Clear, 290 ml

4

od 140 Kč

  • Univerzální
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Průhledná

Den Braven MS Unifix Clear je jednosložkový lepicí a těsnicí tmel na bázi MS polymeru, který je vhodný pro široké spektrum použití v interiéru i exteriéru. Tento tmel je k dispozici v balení o…

od 140 Kč

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Jolyflex Lišta těsnicí dveřní hnědá 1 m

Den Braven Jolyflex Lišta těsnicí dveřní hnědá 1 m

14

od 113 Kč

  • Plast
  • Samolepicí
  • Šířka 40 mm
  • Délka 100 cm
  • Hnědá

S jednořadým kartáčem, bez pružiny. Rozměr lze upravit na míru dle potřeby. Pro dlažby, parkety, koberce i PVC. Sníží vnikání prachu do bytu. Je protiprůvanová a protiprachová samolepicí lišta. …

od 113 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Parketový tmel dub 280 ml

Den Braven Parketový tmel dub 280 ml

2

od 62 Kč

  • Na parkety
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Voděodolný
  • Hnědá

Pro interiéry. Tmelení veškerých dřevěných a lamino podlah, spár podlahových lišt mezi zdivem a schodištěm. Vyniká silnou přilnavostí, přetíratelností, zabraňuje vnikání vody a prachu do…

od 62 Kč

v 38 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Polyester SF šedý

Den Braven Polyester SF šedý, 165 ml

3

od 160 Kč

  • Polyesterová
  • Interiér/exteriér
  • Do betonu
  • Do duté cihly
  • Do plné cihly

Dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic bez styrenu je určen pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem. Je okamžitě použitelný, …

od 160 Kč

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40408RL čistič PUR pěny 150 ml

Den Braven 40408RL čistič PUR pěny 150 ml

3

od 75 Kč

500 Kč/l
  • Pistolová
  • 150 ml

Montážní pěna je oblíbeným přípravkem při montážních a stavebních pracích. Pro správnou aplikaci a údržbu tohoto materiálu je důležité mít k dispozici kvalitní čistič, který zajistí čisté…

od 75 Kč

od 500 Kč/l

v 32 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 50906BD 3 kg

Den Braven 50906BD 3 kg

29

od 197 Kč

66 Kč/kg
  • Disperzní
  • Na polystyren
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 3 kg

Lepidlo je určeno pro lepení polystyrenových dekorativních podhledů na savé podklady, lepení polystyrenových rohových a ukončovacích lišt, včetně ozdobných dekorů, těsnění nerovností - vzniklých…

od 197 Kč

od 66 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex 40310RL 400 ml

Den Braven Debbex 40310RL 400 ml

5

od 163 Kč

407 Kč/l
  • Trubičková
  • Rychlomontážní
  • 400 ml

Rychlomontážní 2K pěna je určena pro rychlé kotvení velkých těžkých rámů a výloh. Je vynikající také při montáži obložkových zárubní, díky rychlosti tuhnutí je mimořádně efektivní. Vytvrzuje…

od 163 Kč

od 407 Kč/l

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Expert 50731DBX 56,6 g

Den Braven Expert 50731DBX 56,6 g

3

od 126 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…

od 126 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 60040DBX 50 ml

Den Braven 60040DBX 50 ml

2

od 59 Kč

  • Voděodolné
  • Vícesložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Den Braven 60040DBX 50 ml je lepidlo speciálně vyvinuté pro lepení různých typů plastů, včetně ABS, PVC, PC a PMMA. Tento produkt je vhodný také pro lepení měkčeného i tvrzeného vinylu. Plastové…

od 59 Kč

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex 40301RL 750 ml

Den Braven Debbex 40301RL 750 ml

6

od 160 Kč

213 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • 750 ml

Špičková pěna vyniká svou extrémní pružností. Je vhodná nejen pro dřevostavby a nízkoenergetické domy, ale i na místa s požadavkem na vysokou pružnost a zvukovou izolaci. Pěna má sněhově bílou…

od 160 Kč

od 213 Kč/l

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Duvilax L 58 1 kg

Den Braven Duvilax L 58 1 kg

3

od 146 Kč

  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 1 kg

Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Je biologicky odbouratelné. Je vhodné na savé i nesavé podklady. Po vyschnutí vytváří souvislý elastický film.

od 146 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex rychletuhnoucí

Den Braven Debbex rychletuhnoucí, 25 kg

3

od 169 Kč

  • Exteriérový
  • Mrazuvzdorný
  • Rychletuhnoucí
  • Sloupkový
  • Maximální zrnitost 2 mm

Den Braven Debbex je suchá betonová směs určená pro použití v exteriéru. Díky svým vlastnostem je ideální pro rychlé kotvení různých konstrukčních prvků, jako jsou sloupky, stožáry, dopravní…

od 169 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Woodfix D3

Den Braven Woodfix D3, 250 g

17

od 55 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Den Braven Woodfix D3 je lepidlo na bázi vodní disperze s vysokou počáteční lepivostí. Splňuje podmínky pro klimatické namáhání pro třídu D3. Je určené pro truhláře, k lepení montážních a…

od 55 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex Aqua Bariéra injektážní krém 250 g

Den Braven Debbex Aqua Bariéra injektážní krém 250 g

od 278 Kč

1 112 Kč/kg
  • 0,25 kg

Injektážní krém Aqua Bariéra je horizontální bariéra ve formě krému proti vzlínající vlhkosti stěn a hydrofobní impregnace betonu, železobetonu a zdiva. Díky krémové konzistenci je aplikace…

od 278 Kč

od 1 112 Kč/kg

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40140GR žlutá 750 ml

Den Braven 40140GR žlutá 750 ml

30

od 91 Kč

121 Kč/l
  • Trubičková
  • Lepicí
  • 750 ml

Montážní pěna je vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou. Pro své vlastnosti se montážní pěna…

od 91 Kč

od 121 Kč/l

v 43 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 57106EL 25 kg

Den Braven 57106EL 25 kg

2

od 189 Kč

  • Omítkový
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • 25000 g

Cementová suchá lepící a stěrková směs Den Braven je určena pro kompletní proces zateplování fasád. Je přímo určena pro lepení tepelně izolačních materiálů jako je fasádní polystyren EPS, XPS, …

od 189 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Thermo Grafit žlutá 750 ml

Den Braven Thermo Grafit žlutá 750 ml

6

od 150 Kč

200 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • 750 ml

Lepidlo na šedý polystyren je jednosložková nízkoexpanzní polyuretanová pěna, speciálně vyvinuta pro požadavek lepení lehkých izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu. Výsledná…

od 150 Kč

od 200 Kč/l

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Krystalizol CH0330 šedá 5 kg

Den Braven Krystalizol CH0330 šedá 5 kg

9

od 766 Kč

153 Kč/kg
  • Exteriér/interiér
  • Ochrana proti UV záření
  • 5 kg
  • Šedá

Den Braven Krystalizol je vodotěsný systém, který zamezuje pronikání vody do betonu, nebo jiných kapilárních konstrukcí vystavených stálému působení tlaku vody. Má dvojí ochranné působení.

od 766 Kč

od 153 Kč/kg

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex 40221MG 870 ml

Den Braven Debbex 40221MG 870 ml

9

od 129 Kč

148 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • 870 ml

Profesionální jednosložková montážní a konstrukční polyuretanová pěna má výbornou přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren neměkčené PVC apod. Je odolná proti plísním a roztočům. Je…

od 129 Kč

od 148 Kč/l

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Opravná hmota na beton Final

Den Braven Opravná hmota na beton Final, 25 kg

23

od 439 Kč

  • Opravná
  • Mrazuvzdorná
  • Maximální zrnitost 1 mm
  • Minimální tloušťka vrstvy 1 mm
  • Maximální tloušťka vrstvy 5 mm

Den Braven Opravná hmota na beton Final je finální sanační malta na bázi cementu, jemného plniva a modifikujících přísad s výbornou přilnavostí k betonovému podkladu, trvale odolná vodě, …

od 439 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Akrylový tmel šedý 280 ml

Den Braven Akrylový tmel šedý 280 ml

4

od 45 Kč

0,16 Kč/ml
  • Stavbařský
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Šedá
  • 280 ml

Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a podhledových stropních kazet. Tmel je po vyzrání…

od 45 Kč

od 0,16 Kč/ml

v 46 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Vinylester SF 74016DBX 280 ml

Den Braven Vinylester SF 74016DBX 280 ml

od 228 Kč

  • Vinylesterová
  • Interiér/exteriér
  • Do betonu
  • Do duté cihly
  • Do plné cihly

Chemická kotva na bázi vinylesterových pryskyřic umožňuje kotvení do všech typů podkladů při teplotách až do 40 °C. Snadno tak lze kotvit do podkladů z betonu, tvárnic, plného zdiva, dutých…

od 228 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven DenBit ALP 300

Den Braven DenBit ALP 300, 4 kg

4

od 511 Kč

  • Asfaltová
  • Hloubková
  • Univerzální
  • Exteriér
  • Doba schnutí 3 hodiny

Je elastická bitumenová hmota mírně modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje chemické přísady umožňující hlubokou penetraci a použití na mírně vlhké podklady. Nátěr je odolný vůči vodě, …

od 511 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Rychloopravná kotvicí hmota Fast Fix 5 kg

Den Braven Rychloopravná kotvicí hmota Fast Fix 5 kg

7

od 127 Kč

25 Kč/kg
  • Opravná
  • Mrazuvzdorná
  • Šedá
  • 5 kg

Rychloopravná kotvicí hmota Den Braven Fast Fix je sanační malta pro opravy betonových a železobetonových konstrukcí, například poškozených balkónů, plotů, schodů apod. Určena do interiéru i…

od 127 Kč

od 25 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex Gasket Sealant černý

Den Braven Debbex Gasket Sealant černý, 280 ml

od 156 Kč

0,56 Kč/ml
  • Stavbařský
  • Jednosložkové
  • Voděodolný
  • Černá
  • 280 ml

Den Braven Debbex Gasket Sealant je jednosložkový acetátový silikonový tmel, který vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti. Tento proces vytváří trvale pevný a elastický spoj. Tmel je navržen pro…

od 156 Kč

od 0,56 Kč/ml

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Silikon akryl transparent 310 ml

Den Braven Silikon akryl transparent 310 ml

11

od 73 Kč

0,24 Kč/ml
  • Stavbařský
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Průhledná
  • 310 ml

Tento produkt je jednosložkový těsnicí spárovací tmel od výrobce Den Braven. Tmel je na bázi akrylátové disperze, což znamená, že je vyroben z akrylového typu tmelu. Tento typ tmelu je známý…

od 73 Kč

od 0,24 Kč/ml

v 40 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Thermo Kleber Maxi 870 ml

Den Braven Thermo Kleber Maxi 870 ml

3

od 110 Kč

126 Kč/l
  • Pistolová
  • 870 ml

Nízkoexpanzní polyuretanová pěna na polystyren je speciálně vyvinuté pro požadavek vysoce efektivního lepení lehkých izolačních materiálů a dekorativních prvků z polystyrenu na svislé konstrukce.

od 110 Kč

od 126 Kč/l

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Mamut Glue bílé 290 ml

Den Braven Mamut Glue bílé 290 ml

35

od 138 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…

od 138 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Silver Line 10103SL šedý

Den Braven Silver Line 10103SL šedý, 310 ml

od 63 Kč

  • Stavbařský
  • Butyrub
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný

Den Braven Silver Line 10103SL šedý 310 ml je jednosložkový těsnící spárovací tmel na bázi polybutylenových pryskyřic. Tento tmel je určen pro tmelení a vyplňování spár v různých stavebních…

od 63 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40222BD 750 ml

Den Braven 40222BD 750 ml

4

od 133 Kč

177 Kč/l
  • Pistolová
  • Nízkoexpanzní
  • Protipožární
  • Lepicí
  • 750 ml

Pro speciální montáže, kde je nutná minimální expanze a vyšší hustota vytvrzující se pěny (obložkové zárubně, parapetní desky, schodišťové podstupnice, prahy apod.). K výplni dřevěných obkladů…

od 133 Kč

od 177 Kč/l

v 41 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 50112RL 5 kg

Den Braven 50112RL 5 kg

5

od 340 Kč

68 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • 5 kg

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 340 Kč

od 68 Kč/kg

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 50101RL 310 ml

Den Braven 50101RL 310 ml

3

od 72 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V tubě
  • Interiér

Lepidlo se snadno aplikuje. Neobsahuje rozpouštědla. Má vysokou přilnavost na různé stavební materiály, v kombinaci savý - nesavý. Po vytvrzení je přetíratelné. Lepidlo vytváří trvale pevný, …

od 72 Kč

v 34 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven PerfectStone KK2003 3 kg

Den Braven PerfectStone KK2003 3 kg

3

od 1 279 Kč

  • Interiér
  • Samostatné pojivo
  • 3 kg
  • Průhledná

Plnič pórů pro kamenný/mramorový koberec PerfectStone je jednosložkový disperzní akrylát, který slouží k vyplnění pórů mezi kamínky a mramory koberce v interiéru. Plnič pórů uzavírá povrch…

od 1 279 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Akrylový tmel hnědý 280 ml

Den Braven Akrylový tmel hnědý 280 ml

4

od 45 Kč

0,16 Kč/ml
  • Stavbařský
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Hnědá
  • 280 ml

Pro tmelení spár mezi rámy oken, dveří a zdivem, rohových spár sádrokartonových konstrukcí, dělících příček, dřevotřískových desek a podhledových stropních kazet. Tmel je po vyzrání…

od 45 Kč

od 0,16 Kč/ml

v 30 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 57103QS2 20 kg

Den Braven 57103QS2 20 kg

8

od 499 Kč

  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 20000 ml

Vysoce deformovatelné cementové lepidlo od výrobce Den Braven se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí vyhovující náročnějším podmínkám. Určené pro lepení obkladů a dlažby, lepení…

od 499 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Brousitelný tmel na dřevo buk 250 g

Den Braven Brousitelný tmel na dřevo buk 250 g

3

od 48 Kč

  • Na dřevo
  • Akrylový
  • Jednosložkové
  • Brousitelný
  • Rychleschnoucí

Jednosložkový, rychleschnoucí brousitelný tmel pro lokální a plošné opravy dřevěných spojů či povrchů při stolařských pracích, opravy oken, dveří, dřevěných madel zábradlí. Tmelení spár a…

od 48 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Jolyflex  B48402BD transparentní 1 m

Den Braven Jolyflex B48402BD transparentní 1 m

9

od 105 Kč

  • Plast
  • Samolepicí
  • Do dveří
  • Délka 100 cm
  • Průhledná

Je protiprůvanová a protiprachová samolepicí lišta. Vhodná pro hladké i mírně nerovné podlahy. Kartáč je vyroben z jemných nylonových vláken zalisovaných do ocelové drážky.

od 105 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie