Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Stavebniny Den Braven

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Stavebniny Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml

Den Braven Debbex Turbo Speed Mamutí síla 750 ml

od 169 Kč

235 Kč/kg
  • Univerzální
  • 750 ml
  • 0,72 kg

PU lepidlo je určeno pro rychlé a pevné lepení různých stavebních materiálů, s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Vyznačuje se výbornou přilnavostí k podkladům jako beton, omítka, zdivo, …

od 169 Kč

od 235 Kč/kg

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven B709MA

Den Braven B709MA

od 59 Kč

Profi UV odolná maskovací páska 38 x 33 m pro ochranu dřevěných a kovových povrchů při výrobě, montážích oken a dveří (před PUR pěnou) a při omítání. Nalezne široké uplatnění ve stavebnictví a…

od 59 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 74075RL špička pro chemické kotvy 19 cm

Den Braven 74075RL špička pro chemické kotvy 19 cm

1

od 10 Kč

  • Plast
  • 0,01 kg

Špička Den Braven 74075RL je náhradní aplikační špička určená pro chemické kotvy. Výrobek má hmotnost 0,0076 kilogramu a je vyroben z plastu. Jeho délka je 19 cm, což umožňuje snadné a přesné…

od 10 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 442071 250 ml

Den Braven 442071 250 ml

4

od 61 Kč

  • Na dřevo
  • 250 ml

Den Braven 442071 je lepidlo na dřevo na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní.

od 61 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Univerzální silikon 280 ml

Den Braven Univerzální silikon 280 ml, světle šedý - manhattan

22

od 95 Kč

  • Univerzální
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Minimální teplotní odolnost -50 °C
  • Maximální teplotní odolnost 120 °C

Univerzální silikon od Den Braven je jednosložkový acetátový silikonový tmel, který vytvrzuje při kontaktu se vzdušnou vlhkostí, a který vytváří trvale pevný, elastický spoj. Silikon je určen k…

od 95 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven B8519BD černá 15 mm x 6 mPokles ceny

Den Braven B8519BD černá 15 mm x 6 m

od 117 Kč

  • Polyuretan
  • Vodotěsná
  • Šířka pásky 15 mm
  • Délka pásky 6 m
  • Černá

Den Braven B8519BD je černá izolační páska o šířce 15 mm a délce 6 metrů. Barva pásky je černá, což umožňuje nenápadné použití v různých aplikacích. Páska je vhodná pro těsnění spár mezi…

od 117 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Euro Tex B9042ET

Den Braven Euro Tex B9042ET

3

od 29 Kč

  • Perlinka
  • Délka 10 m
  • Šířka 1000 mm
  • 10 m²
  • Plošná hmotnost 145 g/m²

Armovací tkanina Euro Tex je vysoce kvalitní produkt od společnosti Den Braven. Nachází široké uplatnění v oblasti stavebnictví. Je vyrobena ze sklovláknitých pramenů a jednoduchých…

od 29 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven B898FOL 4 x 5 m

Den Braven B898FOL 4 x 5 m

od 12 Kč

  • LDPE
  • Šířka 4 m
  • Délka 5 m
  • Průhledná
  • Na okna

Zakrývací fólie je určena pro ochranu ploch a předmětů před znečištěním a poškozením při malování, lakování a stavebních pracích v interiéru. Je vyrobena z vysokohustotního polyethylenu, který…

od 12 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Strong B7060MA oranžová 48 mm x 20 m

Den Braven Strong B7060MA oranžová 48 mm x 20 m

1

od 68 Kč

  • Vnitřní/venkovní
  • Šířka 48 mm
  • Délka 20 m
  • Oranžová
  • Vnitřní maximální doba nalepení 7 dnů

Malířská a fasádní páska odolná UV-záření je speciálně vyvinutá pro profesionální použití. Lehce odstranitelná 7 dnů po aplikaci bez zanechání lepidla. Je určená pro vytváření rovných přechodů v…

od 68 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Silver Line univerzální silikon 310 ml

Den Braven Silver Line univerzální silikon 310 ml

1

od 81 Kč

261 Kč/l
  • Univerzální
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Bílá
  • 310 ml

Silikonový tmel je určen pro těsnění a lepení nesavých materiálů ve stavebnictví, průmyslu i domácnosti. Vyznačuje se vysokou přilnavostí k materiálům jako sklo, smalt, keramické dlaždice a…

od 81 Kč

od 261 Kč/l

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 40323RZM 825 ml

Den Braven 40323RZM 825 ml

od 119 Kč

  • Trubičková
  • Nízkoexpanzní
  • Lepicí
  • Zimní
  • Rychlomontážní

Den Braven 40323RZM 825 ml, nízkoexpanzní montážní pěna, nabízí širokou škálu využití při různých stavebních a izolačních pracích. Tento produkt je ideální pro vyplňování spár při montáži…

od 119 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven zátka polystyrenová EPS 67 mm bílá 100 ks

Den Braven zátka polystyrenová EPS 67 mm bílá 100 ks

4

od 122 Kč

  • Pěnový polystyren
  • Na fasádu
  • Tloušťka 15 mm
  • Bílá

Izolační výrobek z expandovaného polystyrenu EPS 70F pro zaslepení zapouštěných hmoždinek v kontaktních zateplovacích systémech ETICS. Je snadno použitelná a zpracovatelná. Zapuštění hmoždinky…

od 122 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Sildekor SOP10 10 l

Den Braven Sildekor SOP10 10 l

od 595 Kč

  • Silikonová
  • Univerzální
  • Interiér / exteriér
  • Minimální aplikační teplota 5 °C
  • Maximální aplikační teplota 30 °C

Penetrace Den Braven Sildekor SOP10 je základní penetrační nátěr navržený pro použití na savé stavební materiály. Tento produkt je zvláště vhodný jako příprava podkladu před aplikací…

od 595 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Debbex TA40902 bílý

Den Braven Debbex TA40902 bílý, 280 ml

2

od 50 Kč

0,18 Kč/ml
  • Na kov
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Bílá
  • 280 ml

Karosářský tmel Den Braven Debbex TA40902, bílý Karosářský tmel Den Braven Debbex TA40902 je určen pro tmelení a spárování ocelových dílů automobily. Díky svým vlastnostem je vhodný pro…

od 50 Kč

od 0,18 Kč/ml

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Kaučukový střešní tmel černý 280 ml

Den Braven Kaučukový střešní tmel černý 280 ml

2

od 119 Kč

  • Střešní
  • Jednosložkové
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Rychleschnoucí

Den Braven Kaučukový střešní tmel 20605RL je jednosložkový těsnicí a lepicí tmel na bázi syntetické pryže. Používá se na utěsňování spár mezi zdivem, betonem, dřevem, sklem, některými plasty, …

od 119 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven B45500 bílá 4 x 9 x 6000 mm

Den Braven B45500 bílá 4 x 9 x 6000 mm

od 59 Kč

  • Samolepicí
  • Do okna
  • Do dveří
  • Profil těsnění V
  • Odolné proti UV záření

Těsnění je určeno pro efektivní utěsnění spár mezi rámy oken a dveří, kde zajišťuje dlouhodobou ochranu před nepříznivými vlivy počasí. Vyrobeno je z kvalitní EPDM pryže, která zaručuje odolnost…

od 59 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Ventilátor axiální s doběhem 100 mm

Den Braven Ventilátor axiální s doběhem 100 mm

od 468 Kč

  • S časovým doběhem
  • Příkon 14 W
  • Bílá

Ventilátor s doběhem určený pro efektivní odvětrávání prostor, kde je žádoucí automatické vypnutí po nastaveném časovém intervalu. Spolupracuje s vypínačem osvětlení, což umožňuje nastavení…

od 468 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven VE1051 250 x 250 mm

Den Braven VE1051 250 x 250 mm, nerez

1

od 238 Kč

  • Nerez
  • Do zdi
  • Hranatá
  • Exteriér/interiér
  • Se síťovinou

Větrací mřížka je vyrobena z nerezové oceli, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči korozi. Mřížka je určena jak pro vnitřní, tak i venkovní použití, a její univerzálnost umožňuje…

od 238 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven VE1011 vanová dvířka ABS 300 x 300 mm

Den Braven VE1011 vanová dvířka ABS 300 x 300 mm

1

od 179 Kč

  • Vanová
  • Plast
  • Bílá
  • Rozměr dvířek 30 x 30 cm

Revizní dvířka Den Braven VE1011 vanová dvířka ABS 300 x 300 mm Vanová dvířka Den Braven VE1011 jsou vyrobena z plastu ABS, což zaručuje vysokou odolnost materiálu jak vůči termickým, tak…

od 179 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Duvilax L 58 5 kg

Den Braven Duvilax L 58 5 kg

od 739 Kč

148 Kč/kg
  • Univerzální
  • 5 kg

Duvilax L 58 je univerzální stavební lepidlo. Duvilax L 58 se používá neředěné na lepení textilních a PVC podlahovin, linolea, marmolea, koberců, plastových parapetů, vinylazbestové a mramorové…

od 739 Kč

od 148 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Al-Flexi VE1063 8 x 300 cm

Den Braven Al-Flexi VE1063 8 x 300 cm

od 204 Kč

  • Potrubí
  • Kulaté
  • Průměr 80 mm
  • Délka 3000 mm

Polopružné, ohebné a vzduchové potrubí. Hadici lze dle potřeby libovolně tvarovat, ohýbat a zkracovat. V původním stavu má hadice cca 100 cm, po úplném roztažení je její délka 3 m. Toto potrubí…

od 204 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven B7001RLV béžová 19 mm x 50 m

Den Braven B7001RLV béžová 19 mm x 50 m

2

od 23 Kč

  • Šířka 19 mm
  • Délka 50 m
  • Béžová
  • Vnitřní maximální doba nalepení 1 den
  • Venkovní maximální doba nalepení 1 den

Na ochranu ploch při lepení, malování, natíraní, nebo lakování. Přilnavá k většině materiálů. Odolná vůči tepelným změnám, barvám a rozpouštědlům. Není určena pro dřevěné nebo lakované povrchy. …

od 23 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Kompresní páska HB B8515BD 20 mm x 12 m

Den Braven Kompresní páska HB B8515BD 20 mm x 12 m

2

od 192 Kč

  • Polyuretan
  • Vodotěsná
  • Šířka pásky 20 mm
  • Délka pásky 12 m
  • Tloušťka pásky 3 mm

Izolační páska Den Braven Kompresní páska HB B8515BD 20 mm x 12 m Izolační páska HB B8515BD od výrobce Den Braven je praktickým řešením pro těsnění spár mezi okenními a dveřními rámy a zdivem. …

od 192 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven 00430GY 20 kg

Den Braven 00430GY 20 kg

od 269 Kč

13 Kč/kg
  • Sádrové
  • Na sádrokarton
  • V pytli
  • Interiér
  • 20 kg

Sádrové lepidlo Den Braven slouží k upevnění sádrokartonových desek na podklady jako keramická cihla, pórobetonové tvárnice a beton. Lepení zcela nahrazuje ocelové rošty nebo montáž dřevěných…

od 269 Kč

od 13 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Quartz C1T lepidlo na obklady a dlažbu 25 kg

Den Braven Quartz C1T lepidlo na obklady a dlažbu 25 kg

1

od 138 Kč

5,52 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu je určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního kamene, desek nekonstantní tloušťky, k pokládání jemnozrnné kameniny na omítku, beton, …

od 138 Kč

od 5,52 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Flexi těsnící okenní pás Exteriér E 75 m / 30 m

Den Braven Flexi těsnící okenní pás Exteriér E 75 m / 30 m

od 701 Kč

  • Samolepicí
  • Do okna
  • Do dveří
  • Profil těsnění E
  • Šířka 75 mm

Třívrstvý pružný pás. Hlavní nosič je tvořen otevřenou PP membránou. Zbylé dvě vrstvy tvoří netkaná textilní vrstva, která umožňuje snadné zaomítání. V jednom okraji pásu je umístěn samolepicí…

od 701 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven B981FOL 0,5 x 75 m modrá

Den Braven B981FOL 0,5 x 75 m modrá

1

od 711 Kč

  • LDPE
  • Šířka 0,5 m
  • Délka 75 m
  • Tloušťka fólie 50 µm
  • Modrá

Modrá, samolepící, průhledná maskovací fólie. Díky svým adhezivním schopnostem skvěle drží na povrchu i ve vertikální poloze. Vytváří ochrannou bariéru mezi okolím a interiérem vozu, kde chybí…

od 711 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Z00092 polystyrenová zátka 200 ks

Den Braven Z00092 polystyrenová zátka 200 ks

od 2 Kč

  • Pěnový polystyren
  • Na fasádu
  • Tloušťka 70 mm
  • Bílá

Zátka je izolační výrobek z expandovaného polystyrenu EPS 70F. Používá se pro zaslepení zapouštěných hmoždinek v kontaktních zateplovacích systémech ETICS. Zátka je snadno použitelná a…

od 2 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Alcoxy N74 30412BDS 600 ml

Den Braven Alcoxy N74 30412BDS 600 ml

2

od 171 Kč

285 Kč/l
  • Neutrální
  • Venkovní
  • Voděodolný
  • Průhledná
  • 600 ml

Víceúčelový silikonový tmel s nízkým modulem pro utěsnění stavebních a zasklívacích spár. Výrobek je neutrální a téměř bez zápachu. Silikon vytvrzuje při styku se vzdušnou vlhkostí. Po jeho…

od 171 Kč

od 285 Kč/l

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Profi 4 x 5 mPokles ceny

Den Braven Profi 4 x 5 m

8

od 183 Kč

  • Šířka 4 m
  • Délka 5 m

Určena pro efektivní zakrytí materiálů, nářadí, stavebních a jiných strojů a vozíků, na zahradě pro zakrytí dřeva na otop, slámy, shrabaného listí, bazénů proti nečistotám.

od 183 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Perfect Stone KK3001 2-4 mm 25 kg

Den Braven Perfect Stone KK3001 2-4 mm 25 kg

od 140 Kč

  • Interiér/exteriér
  • Druh kameniva říční
  • Frakce 2-4 mm
  • Vícebarevná

Finální potěrová směs říčních kamínků nebo mramorů a epoxidové pryskyřice. Po vytvrzení epoxidového pojiva vytváří pevný a přírodní povrch. Použití v interiéru i exteriéru.

od 140 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven T144N 15 + 3 kg

Den Braven T144N 15 + 3 kg, bílá

1

od 425 Kč

24 Kč/kg
  • Otěruodolná
  • Doba schnutí 2 hodiny
  • 18 kg
  • Bílá

Interiérová barva určená na nátěry dřevotřískových, dřevovláknitých, cemento-pískových a sádrokartonových desek. Barva je odolná vůči cigaretovému kouři – dlouhodobě zářivě bílá, tedy vhodná pro…

od 425 Kč

od 24 Kč/kg

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Alpet B8904FOL stříbrná 1,5 x 50 m

Den Braven Alpet B8904FOL stříbrná 1,5 x 50 m

od 32 Kč

  • Parotěsná
  • Reflexní
  • Šířka 1,5 m
  • Délka 50 m
  • Stříbrná

Tato reflexní izolační fólie je speciálně vyvinutá pro použití ve stavebnictví, kde slouží jako účinná bariéra proti vodním parám a kondenzaci vlhkosti. Její hlavní funkci doplňuje reflexní…

od 32 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven Fast Flex C2FT 12 kg

Den Braven Fast Flex C2FT 12 kg

10

od 240 Kč

20 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 12 kg

Cementové lepidlo určeno k lepení všech typů obkladů (včetně velkoformátových), dlažeb a mozaik v interiérech i exteriérech, na podlahy a stěny z tradičních materiálů s cementovou omítkou, …

od 240 Kč

od 20 Kč/kg

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Stavebniny Den Braven RAL 7001 šedý 2 m

Den Braven RAL 7001 šedý 2 m

2

od 208 Kč

  • Hliník
  • Délka 2 m
  • Šedá

Balkonový profil Den Braven RAL 7001 se používá při výstavbě a rekonstrukci balkonů, teras a lodžií. Jeho tvar je přizpůsoben pro usazení do lepidel. Má snadnou montáž.

od 208 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie