Pohádka Recenze O mašinkách - Pohádky na kolejích: Jiří Kahoun

Recenze O mašinkách - Pohádky na kolejích: Jiří Kahoun

Projeďte se s Kolozubkou do dolu a mezi skřítky, s Křivoklátským expresem v historické mašince z Prahy až na Křivoklát! Nechte si vyprávět Vánočním vláčkem o báječném dárku pod stromečkem! Příběhy inspirované železnicí, vláčky a kolejemi nejen potěší a pobaví milovníky vláčků a mašinek, ale děti se dozvědí řadu zajímavostí. Psáno s láskou; pro děti k předčítání, ale také pro nejmenší školáky. Doplněno mnoha barevnými humornými obrázky.

Registrovaný uživatel11. února 2021

poutavé příběhy pro děti

Registrovaný uživatel21. prosince 2020

Celá kniha se velmi dobře čte. Věty plynulé, žádná složitá souvětí. Jednotlivé pohádky stačí akorát tak na jednu četbu před spaním. Každá vypráví o něčem jiném, co je ve spojitosti se železnicí. Můj syn nejvíc miluju tu o pendolinu. Knihu pochopí i menší děti. Je srozumitelná a doplněná, moc hezkými ilustracemi.

Určitě doporučuji. Syn si ji velmi oblíbil, když byla v knihovně. Pak jsme ji museli vrátit. Donese ji teď Ježíšek pod stromeček, protože nemluví dva měsíce o ničem jiném. Má 3,5 roku. Tak si ji zapamatoval. Pohádky na dobrou noc.

Registrovaný uživatel3. ledna 2018

Malý člen rodiny (4r) má tento druh pohádek rád.

Nejedná se o knihu,kterou jsme chtěli.(večerníček o mašinkách)

Líbí se mu i tato.

Registrovaný uživatel9. prosince 2022