Mobilní telefon Recenze Gigabyte GSmart Essence Dual SIM

Produkt již není v prodeji

Recenze Gigabyte GSmart Essence Dual SIM

Základem telefonu Gigabyte GSmart Essence je dotykový 4.5" IPS displej s rozlišením 854 x 480 bodů. Výkon zajistí 4jádrový procesor s frekvencí 1.2 GHz a 512 MB pamětí RAM. Pro systém a data je k dispozici 8 GB interní paměti s možností rozšíření pomocí microSD karet. Na zadní straně je integrován 5MPx fotoaparát a vpředu 2Mpx selfie kamera.

Registrovaný uživatel24. dubna 2016

Je výborný pro normálního uživatele, zvládá vše bez problémů.

Registrovaný uživatel13. července 2016

Dle popisu výborné parametry za skvělou cenu, ale musela jsem mobil vrátit, protože vůbec nerozeznal SIM kartu (ani po jejím zmenšení). Byl tam vadný software, který po zadání PINu hlásil "Bohužel aplikace Launcher3 přestala pracovat". Velmi špatná baterie - večer jsem ji nabila na 80 % a ráno tam bylo 20 %. Celou tuto dobu mobil jen bez používání ležel. Dlouhotrvající nabíjení.

Varianta černý
Registrovaný uživatel13. září 2018
Recenze

Před nedávnem jste si na MobilManii mohli přečíst srovnání aktuálně prodávaných dualSIM komunikátorů GigaByte. Mezi ně se nyní zařadil další model s označením G1345. Jak už jsme si zvykli, nové GSmarty se specializují na dvě SIM karty a systém Android. G1345 má moderní Gingerbread a o svižnější chod celého zařízení by se měla starat i výkonnější střeva než v případě starších sourozenců.

Více na